Aldatmak Mualla Dicleli Kimdir? Behram’ın Annesi (Nursel Köse)

Aldatmak Mualla Dicleli kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Aldatmak dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Perşembe gününün en çok izlenen dizisi olan Aldatmak’a Mualla Dicleli karakteri katılmıştır. Mualla Dicleli karakterine Nursel Köse hayat vermektedir. Bizlerde Aldatmak Mualla Dicleli karakterini ve Mualla Dicleli karakterini canlandıran oyuncumuz Nursel Köse’yi yakından tanıtacağız.

Aldatmak Mualla Dicleli Karakteri Kimdir?

Aldatmak Mualla Dicleli Kimdir? Behram’ın AnnesiTIMS&B Productions imzalı Aldatmak dizisi, Mualla Dicleli karakteri diziye sonradan dahil olmuştur. Mualla Dicleli karakteri, Aras Aydın’ın canlandırdığı Behram karakterinin annesidir. Ancak, sonradan katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden olan Mualla Dicleli hakkında başka bir bilgi yoktur.

Aldatmak Mualla Dicleli Kimdir?

Diziye sonradan katılan Mualla Dicleli karakterini oyuncumuz Nursel Köse canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri oyuncumuz Nursel Köse’yi de merak etti. Bizlerde Nursel Köse kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Nursel Köse Kimdir?

29 Mart 1961 yılında Malatya’da dünyaya gelen Nursel Köse, 17 yaşındayken Köln Üniversitesi Mimarlık öğrenimi için Almanya’ya gitmiştir. Üniversite yıllarında oyunculuk, komedyenlik, yazarlık ve şairlik yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1988 yılında vizyona giren Yasemin filmiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro yönetmenliği yapan başarılı oyuncumuz, söz yazarıdır. Genellikle şiir kitapları yazan Nursel Köse, kamera karşısına en son 2023 yılında Prestij Filmi ile geçmiştir.

Nursel Köse Yer Aldığı Diziler

2004 SOKO Köln – Aische Ceman
2005 Sessiz Gece – Aylin
2006 Köprü – Gazete Patronu Saliha Hanım
2007 Kavak Yelleri – Nur Seven
2008 Kalpsiz Adam – Meliha
2008 Tatort (Olay Yeri) – Immobilienmaklerin
2009 Mordkommission Istanbul (Cinayet Masası İstanbul) – Yelda Akdamar
2010 Çok Güzel Hareketler Bunlar
2011-2012 Al Yazmalım – Maryamhan
2012 Kötü Yol – Bedia
2014-2017 Paramparça – Keriman Akçatepe
2018-2019 Avlu – Kudret Öztürk
2019-2020 Güvercin – Kevsa Cibranoğlu
2021 Arıza
2021-2022 Üç Kuruş – Neriman Çaka
2023 Aldatmak – Mualla Dicleli

Nursel Köse Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan usta oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 331 gönderisi ve 1.5 milyon takipçisi bulunan Nursel Köse’nin resmi Instagram hesabı: @nursel_kose

Nursel Köse Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özellikle Avlu dizisiyle tanınan Nursel Köse’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Başarılı oyuncumuz Nursel Köse 2018 yılında uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Ulrich Mertin ile dünya evine girmiştir. Çiftin gözlerden uzak mutlu bir evliliği vardır.

Aldatmak Mualla Dicleli – Nursel Köse Kıyafetleri

Oyuncumuzun hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizler de önümüzdeki günlerde Atv’nin reyting rekortmeni Aldatmak dizisine yeni katılan oyuncumuz Nursel Köse’nin dizide giydiği etek, pantolon, elbise, gömlek, tişört, kaban, ceket, kazak, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Aldatmak Mualla Dicleli kimdir? Mualla Dicleli karakterini canlandıran Nursel Köse’yi yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: