Aldatmak İlknur Gülsoy Kimdir? Özlem Tokaslan

12.01.2023
1.039

Aldatmak İlknur Gülsoy kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Aldatmak dizisinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstlenmiştir. İzleyiciler İlknur Gülsoy karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. İlknur Gülsoy karakterini oyuncumuz Özlem Tokaslan canlandıracaktır? Aldatmak İlknur Gülsoy kimdir? İlknur Gülsoy karakterini canlandıran oyuncumuz Özlem Tokaslan’ı yakından tanıtacağız.

Aldatmak İlknur Gülsoy Karakteri Kimdir?

Aldatmak İlknur Gülsoy Kimdir Özlem TokaslanAtv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aldatmak İlknur Gülsoy karakteri, diziye yeni katılmıştır. Ancak İlknur Gülsoy karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. 18. bölümden itibaren karşınıza çıkacak olan İlknur Gürsoy karakterini oyuncumuz Özlem Tokaslan canlandıracaktır. Aldatmak dizisine yeni katılan oyuncular

Aldatmak İlknur Gülsoy Kimdir?

18. bölümde karşımıza çıkacak olan İlknur Gülsoy karakterine oyuncumuz Özlem Tokaslan hayat verecektir. İzleyiciler Özlem Tokaslan’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Özlem Tokaslan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Özlem Tokaslan Aldatmak dizisinde İlknur Gülsoy rolünde

Özlem Tokaslan Kimdir?

13 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Özlem Tokaslan, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuğu Ana Sanat Dalı Bölümü’nden mezun olmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Şan Eğitimi alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2007 yılında yayınlanan Hakkını Helal Et adlı dizi ile geçmiştir. Özellikle ilk dizisiyle tanınan Özlem Tokaslan aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve kariyerinde ki yükselişi No:308 ile Erkenci Kuş dizileriyle devam ettirmiştir.

Özlem Tokaslan Yer Aldığı Diziler

2023 – Aldatmak (İlknur Gülsoy)
2022 – Kusursuz Kiracı (Hamiyet)
2021 – Kanunsuz Topraklar (Saniye)
2018/2019 – Erkenci Kuş (Mevkibe)
2017/2018 – Ufak Telek Cinayetler (Sitare)
2016/2017 – No: 309 (Yıldız)
2014/2015 – Güzel Köylü (Dudu Alkan)
2012/2014 – Dila Hanım (Hayriye)
2011 – Zehirli Sarmaşık (Mahinur Benderli)
2009 – Ömre Bedel (Raziye)
2007 – Hakkını Helal Et (Sabahat)

Özlem Tokaslan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 1111 gönderisi ve 319 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Özlem Tokaslan’ın resmi İnstagram hesabı: @ozlemtokaslan

Özlem Tokaslan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Başarılı oyuncumuz Özlem Tokaslan 2015 yılında İstanbul Akvaryum’da akvarist olarak görev yapan Haluk Sarıbaş’la memleketi İzmir’de dünyaevine girmiştir.

Aldatmak İlknur Gülsoy – Özlem Tokaslan Kıyafetleri

Oyuncumuz Özlem Tokaslan, Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Özlem Tokaslan dizide, İlknur Gülsoy karakterini canlandıracaktır. Bizlerde bu nedenle önümüzdeki günlerde oyuncumuzun Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini yaptığı kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamızda paylaşacağız.

Aldatmak İlknur Gülsoy kimdir? İlknur Gülsoy karakterini canlandıran oyuncumuz Özlem Tokaslan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..