Aldatmak Dizisi Avukat Elmas Kimdir? Defne Samyeli

27.11.2022
61

Aldatmak dizisi Avukat Elmas kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TIMS&B Productions Aldatmak dizisinin yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu oturmaktadır. Aldatmak dizisi oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Avukat Elmas karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Avukat Elmas karakterini Defne Samyeli canlandıracaktır. Aldatmak dizisi Avukat Elmas kimdir? Avukat Elmas karakterini canlandıran oyuncumuz Defne Samyeli’ni yakından tanıtacağız.

Aldatmak Dizisi Avukat Elmas Karakteri Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aldatmak dizisine Avukat Elmas karakteri yeni katılmıştır. Ancak Aldatmak dizisinin ana karakterlerinden biri olan Avukat Elmas karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Avukat Elmas karakterini ise Defne Samyeli canlandıracaktır.Aldatmak Dizisi Elmas kimdir

Aldatmak Dizisi Avukat Elmas Kimdir?

Diziye yeni gelen Avukat Elmas karakterine oyuncumuz Defne Samyeli hayat verecektir. Aldatmak dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dizi aldığı reytinglerle yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi olmuştur. Aldatmak dizisin sevenleri de Avukat Elmas karakterini canlandıran oyuncumuz Defne Samyeli’ni merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık ve güzel oyuncumuz Defne Samyeli’ni yakından tanıtacağız.

Defne Samyeli

1 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Defne Samyeli, 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olmuştur. Aynı yıl Salı Pazarı programı ile anlaşma sağlayan ve sunuculuk yapan Defne Samyeli daha önce çeşitli haber kanallarını da sunmuştur. 1994 yılında Tek Başına şarkısını çıkaran sanatçımız çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı da yapmıştır. 2022 yılında Abidin isimli single parçasını çıkaran Defne Samyeli en son Sol Yanım dizisinde yer almıştır.Aldatmak Dizisi Avukat Elmas - Defne Samyeli

Defne Samyeli Yer Aldığı Diziler

2013 Babam Sınıfta Kaldı – Çiğdem Akbulut
2015–2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Asya Tuna
2018 İstanbullu Gelin – Siren
2018 TOLGSHOW
2020 Hekimoğlu
2020–2021 Sol Yanım – Asena Kutlusay
2022 Aldatmak – Avukat Elmas

Defne Samyeli Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan Defne Samyeli resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 1091 gönderisi ve 862 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Defne Samyeli’nin resmi İnstagram hesabı: @defnesamyeli

Defne Samyeli Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Defne Samyeli 1995 yılında başarılı mimar Eren Talu ile dünya evine girmiştir. Çift ilk kızları Deren’i 1996 yılında, 2. Kızları Derin’i 2003 yılında kucaklarına almıştır. Çift 2011 yılında boşanmıştır. 2 çocuk annesi Defne Samyeli geçtiğimiz yaz komedyen Cem Yılmaz ile birlikteydi ancak oyuncumuzun şimdilerde hayatında bilinen biri yoktur.

Aldatmak Dizisi Avukat Elmas – Defne Samyeli Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Defne Samyeli yıllara meydan okumaktadır. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Defne Samyeli tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde oyuncumuz Defne Samyeli’nin Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Aldatmak dizisi Avukat Elmas kimdir? Avukat Elmas karakterini canlandıran oyuncumuz Defne Samyeli’ni yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..