Al Sancak Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

19.01.2023
123

Al Sancak Dizisinde Çalan Şarkılar. TRT 1 ekranlarında 19 Ocak Perşembe akşamı yayınlanmaya başlayan Al Sancak dizisindeki şarkı ve müzikleri sizlerle paylaşacağız. TRT1 kanalının yeni dizisi Alsancak müzikleri ile farkını ortaya koydu. Al Sancak dizisi müziklerini konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Al Sancak Dizisi Şarkıları Müzikleri

1 Haziran Perşembe Al Sancak Dizisi 17. bölüm 2. fragmanında çalan şarkı ben bir göçmen kızı gördüm Tuna Boyunda isimli türlü ve sözleri: Melihat Gülses söylüyor Göçmen kızı gördüm türküsü:

Bozdağ Film imzalı Al Sancak dizisi 19 Ocak Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında başladı. Dizinin yönetmenliğini Can Emre üstlenirken senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Sarı ve Selman Kılıçaslan yazıyor. Al Sancak dizisi aksiyon, askeri ve dram türünde bir dizi. TRT1 Al Sancak dizinde Uğur Güneş, Gülsim Ali İlhan, İdris Nebi Taşkan, Ahmet Yenilmez yer alıyor. al sancak dizisi muzikleri sarkilari

Al Sancak dizisi askeri temalı bir dizi. Bu yüzden dizide çalan şarkı ve müziklerin marş tarzında olacağını düşünüyoruz. Askerlerin görevi sırasında söyledikleri marşlar bu konuda yer alacaktır. TRT 1’in yeni askeri dizisi Al Sancak’ta ara ara hüzünlü sahneler yer alacak. Bu sahnede seyircinin yüreğine sızlatacak şarkılar dinleyeceğiz.

Al Sancak dizisi ilk bölümünde ekip operasyonun ardından bir nişan törenine katılıyor. Nişan töreninde tüm ekip birlikte Ankara havası oynuyor. Bu sahneler seyirci tarafından da çok beğenilecek. Nişan töreninde tüm ekip organize bir şekilde oyun oynuyorlar. Nişan töreninde çalan şarkıyı konumuza ekledik.

Al Sancak Dizisi Bahçe Duvarından Aştım Şarkısı Sözleri:
Bahçe duvarından aştım,
Bahçe duvarından aştım,
Sarmaşık güllere dolaştım,
Sarmaşık güllere dolaştım,
Öptüm sevdim helallaştım,
Öptüm sevdim helallaştım,
Yanıyorum, yanıyorum, yanıyorum hele
Mayil oldum gonca güle,
Acem şalı ince bele,
Acem şalı ince bele.

Al Sancak Dizisi Jenerik Müziği

TRT1 ekranlarının askeri dizisi Al Sancak’ta yer alan şarkıların sözleri ve videosu konumuzda yer alacaktır. Al Sancak dizisinde çalan başka şarkı ve müzikleri de bu konumuza ekleyerek seyircilerimize bilgilendireceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..