Akıncı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi

6 Yorum 63 kez izlendi

Bu konumuz Akıncı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi hakkında olacak. Atv ekranlarında 2020-2021 yıllarında yayınlanması beklenen Akıncı isimli dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Yeni oyuncular da katıldıkça konumuzda güncel şekilde sizlere sunacağız. Akıncı Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri konumuza hemen başlayalım.

Akıncı Dizisi Oyuncuları Kimler?

Akıncı Dizisi Oyuncuları;
Şükrü Özyıldız-
Büşra Develi-
Yıldıray Şahinler-
Berrin Arısoy-
Ayça Erturan-
Deren Talu-
Tolga Tekin-

Akıncı Dizisi oyuncuları konusuŞükrü Özyıldız

18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de doğan Şükrü Özyıldız anne tarafından Rum baba tarafından ise Karadenizlidir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gemi makineleri mühendisliği bölümünü kazanmış daha sonra Ege Üniversitesi işletme bölümünü okumaya başlamış ve Avrupa Birliği projelerinden birisi olan Erasmus ile Portekiz’e gitmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alan Şükrü özyıldız ilk dizi deneyimini 2011 yılında Derin Sular isimli dizide yaşamıştır.

Daha sonra Star TV ekranlarında Benim Hala Umudum Var dizisinde Gizem Karaca ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref meselesi dizisinde Emir karakterini oynayan Şükrü Özyıldız Star TV’de 2015’te ekrana gelen tatlı küçük yalancılar dizisinde Eren karakterine hayat vermiştir. Show TV ekranlarında 2016 yılında ekrana gelen kış güneşi dizisinde Efe Mete karakterini oynayan Şükrü Özyıldız daha sonra Çoban yıldızı dizisinde FOX TV’de Seyit karakteri ile ekrana geldi. Star TV’de yayınlanan nefes nefese dizisinde Yusuf rolünde izlediğimiz Şükrü Özyıldız 2018 yılında konuk oyuncu olarak jet sosyete dizisine katılmış ve Levent karakterine hayat vermişti. Şükrü Özyıldız Akıncı isimli dizide hangi karaktere hayat verecek şimdilik bilinmiyor.

akinci sukru ozyildiz oartneri_1

 Büşra Develi- Şükrü Özyıldız Partneri- Kadın Başrol

Büşra Develi 1993 İzmit doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde okudu. Enbe Orkestrası İlyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısı klibinde rol aldı.  Büşra Develi instagram hesabı https://www.instagram.com/bsrdeveli/
akinci dizisi Busra Develi kadin basrol_1 Büşra Develi’nin rol aldığı dizi filmler;
2017- Ayla- Nimet,
2017-Bitmiş Aşklar Müzesi-,
2018- Hadi Be Oğlum-Leyla,
2018- Arada-Lara,
2020-Karakomik Filmler 2 Deli- Meral karakterlerini canlandırdı.

Yıldıray Şahinler Akıncı dizisindeYıldıray Şahinler

7 Şubat 1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yıldıray Şahinler İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro kökenli bir dizi oyuncusu olan Yıldıray Şahinler ilk dizi deneyimini 1989 yılında oynadığı Ayaşlı ve kiracıları isimli dizide yaşamıştır. Daha sonra sayısız dizi ve filmde rol alan Yıldıray Şahinler İçerde, Hayat Yolunda, Ulan İstanbul, Kayıp, Avrupa Yakası, Elveda Rumeli gibi birçok dizide rol almış geçtiğimiz sezon Star TV’de yayınlanan Ufak tefek cinayetler dizisinde Mehmet karakteri ile ön plana çıkmıştır. 2019 yılında FOX TV’de yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinde Hüsrev karakterine hayat vermişti. Yıldıray Şahinler’in Akıncı dizisindeki rolü bakalım ne olacak.

berrin arisoy akinci dizisi   Berrin Arısoy- Şükrü Özyıldız’ın Annesi rolünde

1970 Ankara doğumlu olan oyuncu Berrin Arısoy Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Birçok dizi ve filmlerde amatör olarak rol aldı. İlk kez Ateş Dansı isimli dizisinde profesyonel olarak oynadı. Berrin Arısoy’un instagram hesabı https://www.instagram.com/arisoyberrin/?hl=tr Berrin Arısoy’un rol aldığı dizi filmler;
1998- Ateş Dansı,
2000- Çarli İş Başında,
2009- Zoraki Başkan,
2011- Dinle Sevgili,
2011- Üsküdar’a giderken,
2014- Kaderimin Yazıldığı Gün,
2014- Çılgın Dersane Üniversitede dizilerde rol aldı.

Akıncı Dizisi oyuncu kadrosuAyça Erturan

1 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Ayça Erturan Marmara Üniversitesi’nde radyo ve televizyon bölümünden mezun olmuştur. Pera Güzel Sanatlar’da oyunculuk eğitimleri alan Ayça Erturan birçok dizide ve filmde rol almıştır. Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol almış olan Ayça Erturan daha önce FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisinde uzun süre oynamıştı. Evli ve Öfkeli dizisi ile Yağmurdan kaçarken dizisi en önemli ve ön planda olduğu diziler olmuştur. Bir Demet Tiyatro’da Ayça karakteri ile herkes tarafından tanınan Ayça Erturan’ın Akıncı dizisindeki performansı merak ediliyor.

Deren Talu akinci dizisinde oynayacakDeren Talu

Defne Samyeli’nin kızı olarak tanınan Deren Talu ilk dizi deneyimini Akıncı dizisi ile yaşayacak. Deren Talu, üniversite eğitimini Amerika’da Los Angeles’ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı. Sık Sık magazin dünyasında adı geçen Deren Talu ilk dizisi Akıncı ile ekrana gelecek.Deren Talu Akıncı dizisinde

Tolga Tekin

Son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde izlediğimiz Tolga Tekin Akıncı dizisinde oynayacak. 19 Mart 1973 tarihinde Ankara’da doğan Tolga Tekin Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü bitirdikten sonra bir çok tiyatroda yer almıştır. Bir Litre Gözyaşı dizisinde (Muzaffer) karakterini, Paramparça dizisinde ise (Özkan Gülpınar) rolünde oynayan Tolga Tekin Akıncı dizisine katıldı.Tolga Tekin Akıncı dizisinde

Akıncı Dizisi Konusu Kanalı Başlama Tarihi

Akıncı dizisi Atv ekranlarında Eylül 2020’de başlayacak. Yaz ayları boyunca çekimleri devam edecek olan Akıncı dizisinin yeni oyuncuları diziye dahil oldukça konumuza ekleyeceğiz. Güzel bir aşk hikayesinin konu edineceği Akıncı dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi ilerleyen günlerde açıklanacak konumuza eklenecektir. Sizler de Atv’de yayınlanacak Akıncı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Akıncı dizisinde rol almak isteyen varsa yapımcı ile irtibata geçebilir.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Kodro güzel özellikle şükrü özyildizin oyunculuğu her dizide ve flimde süper işinin hakkını veriyor 👍👍

Etiketler