Aile Dizisi Devin Kimdir? Psikolog (Serenay Sarıkaya)

Aile dizisi Devin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı Aile dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Aile dizisi oyuncuları ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. İzleyiciler Aile dizisi Devin karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Devin karakterini oyuncumuz Serenay Sarıkaya canlandıracaktır. Aile dizisi Devin kimdir? Devin karakterini canlandıran oyuncumuz Serenay Sarıkaya’yı yakından tanıtacağız. serenay sarikaya yeni dizisi aile

Aile Dizisi Devin Karakteri Kimdir?

Ay Yapım imzalı Aile dizisinin başrolünde yer alan Devin karakteri, psikologdur. Fakat, dizinin başrolünde yer alan Devin karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Psikolog Devin karakterine ise oyuncumuz Serenay Sarıkaya hayat verecektir.  serenay sarikaya aile dizisinde

Aile Dizisi Devin Kimdir?

Aile dizisinin başrolünde yer alan Devin karakterini Serenay Sarıkaya canlandıracaktır. Bizlerde bundan dolayı oyuncumuz Serenay Sarıkaya’yı yakından tanıtacağız ve Serenay Sarıkaya kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

1 Temmuz 1992 yılında Ankara’da doğan Serenay Sarıkaya, ilk defa 2006 yılında Şaşkın filminde yer almıştır. 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında 2. olan Serenay Sarıkaya, Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazanmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz ilk çıkışını Adanalı dizisiyle yakalamış ve özellikle Medcezir dizisiyle tanınmıştır. 2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçilen oyuncumuz bgüne kadar bir çok sayıda ödül almıştır.

Serenay Sarıkaya Yer Aldığı Diziler

2008 Peri Masalı – Talya
2008 Limon Ağacı – Peri
2008-2010 Adanalı – Sofia Dikkaya
2010-2013 Lale Devri – Yeşim Taşkıran
2013 Yer Gök Aşk – Yeşim
2013-2015 Medcezir – Mira Beylice
2017-2018 Fi – Duru Durulay
2022 Alice Müzikali – Alice
2023 Şahmaran – Şahsu
2023 Aile – Devin

Serenay Sarıkaya Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 1153 gönderisi ve 9,3 milyon takipçisi bulunan Serenay Sarıkaya’nın resmi İnstagram hesabı: @serenayss serenay sarikaya yeni dizisi aile Psikolog Devin

Serenay Sarıkaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Serenay Sarıkaya evli değildir. Serenay Sarıkaya daha önce Cem Yılmaz ile birlikteydi. Ancak ünlü çift daha sonra anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuzun adı şimdilerde ise eski sevgilisi Kerem Bursin ile anılmaktadır. Fakat, Kerem Bursin; Serenay Sarıkaya ile barışmadıklarını açıklamıştır. Yani güzel oyuncumuz Serenay Sarıkaya’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Aile Dizisi Devin – Serenay Sarıkaya Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Serenay Sarıkaya kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmekte ve çok şık parçalar seçmektedir. Bizlerde bu nedenle tarzıyla da büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya’nın Aile dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Aile dizisi Devin kimdir? Devin karakterini canlandıran oyuncumuz Serenay Sarıkaya’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: