Aile Çıkmazı Filmi Oyuncuları, Kadrosu ve Konusu

23.07.2023
905

Aile Çıkmazı filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını AKC Yapım’ın üstlendiği Aile Çıkmazı filminin yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çakıroğlu oturacaktır. Başrollerini Ferit Aktuğ ve Bihter Dinçel’in paylaştığı Aile Çıkmazı filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve filmde anlatılan hikaye de merak edilmiştir. Bu içeriğimizde de Aile Çıkmazı filminin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Aile Çıkmazı Filmi Oyuncuları

Ferit Aktuğ – Şevket
Bihter Dinçel – Perihan
Muharrem Türkseven
Ruhi Sarı
Alper Baytekin
Burcu Cavrar
Esra Kılıç
Sarp Bozkurt
Melis İşiten

Ferit Aktuğ – Şevket

Aile Çıkmazı dizisinin başrol oyuncusu Ferit Aktuğ, 17 Kasım 1978 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Koçum Benim isimli diziyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Kampüsistan dizisinde de yer almıştır. Özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Taylan karakteri ile tanınmıştır. Ferit Aktuğ daha önce Aramızda Kalsın, Sefirin Kızı, Kavak Yelleri, Yamak Ahmet, Ah Nerede gibi yapımlarda da rol almıştır.

Bihter Dinçel – Perihan

Aile Çıkmazı dizisinin başrolünde yer alan Bihter Dinçel, 3 Mart 1982 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Felsefe bölümde eğitim almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Bihter Dinçel, 2006 yılında Avrupa Yakası dizisiyle sektöre adım atmıştır. Oyuncumuz özellikle Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Nazan karakteri ile tanınmıştır. Bihter Dinçel daha önce Galip Derviş, Kertenkele, Baba, Vay Arkadaş, Haneler, Yürek Çıkmazı, Mucize Doktor gibi projelerde yer almıştır.

Muharrem Türkseven

Muharrem Türkseven, 26 Mayıs 1989 yılında Çanakkale’de doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü’nde tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle İstanbullu Gelin dizisiyle tanınmıştır. Daha önce Sungurlar, Nizama Adanmış Ruhlar, Mahkum, Bursa Bülbülü, Yapışık Kardeşler, Benim Adım Melek gibi projelerde yer alan oyuncumuz en son 2023 yılında Ömer dizisinde rol almıştır.

Ruhi Sarı

18 Mayıs 1972 yılında Trabzon’u dünyaya gelmiştir. Ruhi Sarı, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1995’te Sen de Gitme Triandafilis isimli projeyle geçen oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce Akif, Hırsız Polis, Yarım Elma, Ezo Gelin, Kabadayı, Kardeş Gibi, Söz, Gönül Dağı, Öğretmen gibi projelerde yer almıştır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2023 yılında Serhat karakterini canlandırdığı Maviye Sürgün dizisiyle geçmiştir.

Alper Baytekin

8 Ağustos 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Alper Baytekin, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Moda Sahnesi VE DasDas Sahne’nin oyunlarında yer almıştır. Alper Baytekin, DasDas Çocuk Birimi kurucu-yöneticisi, Primat Atölye’nin de kurucusudur. Oyuncumuz daha önce Bizim Evin Halleri, Deniz Yıldızı, Hangimiz Sevmedik, Oflu Hocanın Şifresi, Gönlümün Sultanı gibi projelerde yer almıştır.

Burcu Cavrar

Aile Çıkmazı Filmi Oyuncu Kadrosu28 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burcu Cavrar, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kapalı Çarşı dizisi ile geçen oyuncumuz aynı yıl Güz Gülleri isimli projede de rol almıştır. Aynı zamanda sesi de güzel olan oyuncumuz müzikle de yakından ilgilenmektedir. Sökmen Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Burcu Cavrar özellikle Aşkın Bedeli dizisiyle tanınmıştır. Oyuncumuz en son 2023’te Yüz Yıllık Mucize dizisinde rol almıştır.

Esra Kılıç

12 Mart 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Esra Kılıç, Mutfak Sanatlari Akademisinde Profesyonel Aşçılık Eğitimi almıştır. Daha Sonra ise Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Esra Kılıç ilk defa 2009 da Uygun Adım Aşk dizisinde rol almıştır. Güzel oyuncumuz daha önce Çalıkuşu, Seviyor Sevmiyor, İçerde Payitaht Abdülhamit gibi yapımlarda rol almış ve en son Destan dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Sarp Bozkurt

4 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sarp Bozkurt Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Baba Evi dizisiyle geçen Sarp Bozkurt aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Oyuncumuz aynı zamanda da seslendirme yapmaktadır. Başarılı oyuncumuz özellikle Sen Çal Kapımı dizisiyle tanınmıştır. Sarp Bozkurt daha önce Aynasız Haluk, Balkan Ninnisi, Bizde Olur Mu?, Sen Kimsin? Gibi yapımlarda yer almıştır.

Melis İşiten

29 Haziran 1989’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olan Melis İşiten, oyuncu koçu İpek Bilgin’den özel dersler almıştır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Melis İşiten aynı zamanda oyuncu koçluğu yapmaktadır. 2014 yılında Reaksiyon isimli dizi ile sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Vatanım Sensin, Aslı Gibidir, Maraşlı, Konteynır Brothers Hurdalık gibi projelerde rol almıştır. Oyuncumuz en son Sadece Arkadaşız dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Aile Çıkmazı Filmi Konusu

Yönetmen koltuğunda Emre Bahadır Çakıroğlu’nun oturduğu Aile Çıkmazı filminin konusu da merak edilmiştir. Aile Çıkmazı filminde çalınan bir heykeli arama macerası anlatılacaktır. Bizler filmin konusu hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.

Aile Çıkmazı filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.