Adalet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (TRT Digital)

29.10.2022
4.764

Adalet dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sizlerle paylaşacağız.​ Yapımcılığını Vernant DP’nin üstlendiği Adalet dizisi Trt Dijital’de yayınlanacaktır. İzleyiciler, yönetmen koltuğuna Emre Kavuk’un oturacağı Adalet dizisi oyuncu kadrosu ve konusu merak etti. Bizlerde bu nedenle merak edenler için araştırdık. Senaryosunu Ümit Cihan Canpolat’ın kaleme aldığı Adalet dizisi oyuncu kadrosunu ve bununla birlikte konusunu sizlerle paylaşacağız.​

Adalet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yurdaer Okur
Burak Sergen
Erdem Kaynarca
Mahir Günşıray
Nizam Namidar
Esila Umut
Haydar Köyel
Esra Kızıldoğan
Handan Yıldırım
Yankı Ayhan
Ela YörüklüAdalet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu TRT

Yurdaer Okur

29 Ekim 1974 yılında Rize’de doğan Yurdaer Okur, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yüksek lisans yapmıştır. Oyuncumuz daha önce Ferhunde Hanımlar, Dadı, Karadayı, Hakim, Sevgili Geçmiş, Kuruluş Osman, Kefaret, Hakim, Uyanış Büyük Selçuklu gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Burak Sergen

9 Şubat 1961 de Ankara’da dünyaya gelen Burak Sergen, Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Oyuncumuz aynı zamanda tiyatro yönetmenliği yapmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 1996 yılında İstanbul Kanatlarımın Altında filmiyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Ağır Roman filminde yer almıştır. Özellikle Sadakatsiz dizisinideki performansıyla tanınan oyuncumuz en son Gülümse Kaderine dizisiyle karşımıza çıkmıştır.

Erdem Kaynarca

Erdem Kaynarca, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Felsefe okuyan Erdem Kaynarca, tiyatro eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında vizyona giren Emanet filmiyle geçen oyuncumuz daha önce Yasak Elma, Alef, Seyyar, Ada Masalı, Annemizi Saklarken, Gençliğim Eyvah, Gül Masalı, Kalp Atışı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Mahir Günşıray

Oyuncumuz 10 Ağustos 1960 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mahir Günşıray, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Leeds Üniversitesi, The Workshop Theatre’da yüksek lisans yapmıştır. 1965 yılında Oğlum Oğlum filmiyle sektöre adım atan oyuncumuz, aynı zamanda tiyatro yönetmenidir. Mahir Günşıray, kamera karşısına en son 2022 yılında Adnan karakterini canlandırdığı Kalp Yarası dizisiyle geçmiştir.

Nizam Namidar

Oyuncumuz 11 Ağustos 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berlin Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olan Nizam Namidar hem ülkemizde hem de Almanya’da oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda sunucu olan oyuncumuz daha önce Benim Adım Melek, Willkommen bei Habib, Kara Tahta, Füge, Jiyan, 8. Gün, İsimsizler gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Esila Umut

2001 yılında Antalya’da dünyaya gelen Esila Umut, 2015 yılında Sevdam Alabora dizisiyle sektöre adım atmıştır. Özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle tanınan oyuncumuz, Tuncay Altınoğlu Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Daha önce Payitaht Abdülhamid, Kin, Alparslan Büyük Selçuklu, Akrep gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz en son Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle karşımıza çıkmıştır.

Haydar Köyel

1 Ocak 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Haydar Köyel, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. City Literary Institute Performans Sanatları Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2017 yılında vizyona giren Buğday filmi ile sektöre adım atan oyuncumuz aynı yıl Payitaht Abdülhamid ve İsimsizler dizilerinde de yer almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Haydar Köyel en son 2021 yılında Aziz dizisiyle geçmiştir.

Esra Kızıldoğan

1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncumuz İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan, daha önce Beyaz Gelincik, Bir Deli Sevda, Hayat Şarkısı, Sefirin Kızı, Sevda’nın Bahçesi, Sultan, Leyla İle Mecnun gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Handan Yıldırım

16 Şubat 1971 yılında dünyaya gelen Handan Yıldırım, Selçuk Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. 2007 yılında Yaralı Yürek dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle tanınmıştır. Handan Yıldırım daha önce Çırak, Diriliş Ertuğrul, Sevda Kuşun Kanadında, İsimsizler, Kardeş Çocukları, Sol Yanım, Kasaba Doktoru, Yasak Elma gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Yankı Ayhan

2000 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yankı Ayhan, Hollanda, Amerika ve İngiltere de oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini kliplerde yer alarak yaşayan Yankı Ayhan, İngilizce bununla birlikte Fransızca bilmektedir. 2022 yılında Quiet Valley kısa filmle profesyonel oyunculuğa adım atan Yankı Ayhan, 2022 yılında Mükemmel Eşleşme dizisinde Berke karakterine hayat vermiştir.

Ela Yörüklü

1998 yılında Bursa’da doğan Ela Yörüklü, Akademi 35 buçuk da ve Altan Gördüm Akademide oyunculuk dersleri almıştır. 2017 Best Model of Turkey’a katılan Ela Yörüklü yarışmada 2. olmuştur. 2019 yılında Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuğa adım atan Ela Yörüklü özellikle bu diziyle tanınmıştır. 2018 de Miss World’e katılan ve Türkiye’yi temsil eden oyuncumuz en son Kalk Gidelim dizisiyle karşımıza çıkmıştır.

Adalet Dizisinin Konusu

Kızının katilleri cezasını çekmediği için öfkeli olan siber güvenlik uzmanı Selim, yetkililerden umudunu kesmiştir. Bundan dolayı adaleti kendi sağlamaya karar verir. Araştırmaları sonucu tespit ettiği olağan şüphelileri kaçırıp kendi mahkemesini kurar ve tüm sorgulama sürecini internet üzerinden canlı olarak yayınlar. Sonunda kararı izleyicilerin oylarıyla belirleyerek, “suçlu” bulunanları kısasa kısas esasınca ölümle cezalandıracaktır. Adalet dizisinde de, Başkomiser Kadir’in, Selim’i yakalamak için verdiği mücadeleler anlatılacaktır.

Adalet dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve bununla birlikte tüm görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Umur Kasım Gül dedi ki:

    trt dijital ne zaman yayına başlıyor?