8 Nisan Pazartesi Ömer Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Tv
23.02.2024
848

Star tv de yayınlanan Ömer dizisi 8 Nisan günü var mı seyirci merak etti. Seçin sonrası günü olması sebebiyle Ömer dizisi 8 Nisan pazartesi Ömer Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusuna bu konuda cevap vereceğiz.

8 Nisan 2024 Pazartesi Ömer Dizisi Var mı Yok mu?

8 Nisan Pazar günü ülke genelinde seçim tatili olacak. Bu yüzden de tv kanallarında dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Çünkü tüm kanallarda seçim özel programları olacak. Ertesi hafta da dizilerin yeni bölümleri olmayabilir. Çünkü tv kanallarında yeni yıl programları veya dizilerin eski bölümleri olacaktır. Bu yüzden de dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanacağını düşünmüyoruz. ömer dizisi 15 mayista var mi

Ömer Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV de OGM Pictures imzalı yayınlanan Ömer dizisi yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Ömer dizisi senaryosunu Gülizar Irmak kaleme alırken başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay paylaşmaktadır. Star TV Ömer dizisi orijinali İsrail yapımı olan Shtisel dizisinden uyarlanmaktadır. Ömer dizisi kadrosunda birbirinden önemli oyuncular var. Dizi de yayınlandığı bölümlerde seyirci tarafından çok sevildi. Dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Ancak 1 Nisan Pazartesi seçimin ertesi günü olması nedeniyle dizinin yeni bölümü olmayabilir. Biz şimdiden bu ihtimali sizlerle paylaştık.

Ömer dizisinin yeni bölümünün bir hafta aranın ardından aynı gününde ve aynı saatinde StarTV de olacağını düşünüyoruz. Dizinin yeni bölümü 8 Nisan 2024 Pazartesi akşamı aynı saatinde yani 20.00 da Star TV de olacaktır.

Sezon sonu yaklaşırken Ömer dizisinin sezon finali mi yoksa final mi yapacağı kesin değil. Siz Ömer dizisinin devam etmesini mi istersiniz? Yoksa Ömer dizisi final yapıp bitmeli mi? Ömer dizisini izliyor musunuz? Ömer dizisine destek olmak isterseniz yorum kısmından yeni sezonda devam etmesini istediğinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Nurcan dedi ki:

    Final yapmasın..Gayet güzel bir dizi..Finali hak etmiyor

  2. Anonim dedi ki:

    Esen Ömer final yapmasın her pazartesi akşamını ipe çekiyorum

  3. Selda güneş dedi ki:

    Kesinlikle devam etsin çok severek izliyoruz