360 TV Futbolu Bilen Var Programı Sunucusu Konukları

16.01.2021
594

360 TV’de yeni bir program başlıyor. Futbolu Bilen Var programı sunucusu kimdir? Futbolu Bilen Var programı konukları kimler? Futbolu Bilen Var programı savunucuları eleştirmenleri kimler olacak? 360 TV de yayınlanacak olan Futbolu Bilen Var programı bilgileri konumuza eklenecektir.

futbolu bilen var programi

360 TV Futbolu Bilen Var Programı Sunucusu Kimdir?

Futbolu Bilen Var programı sunucusu Şoray Uzun oldu. Ünlü oyuncu ve sunucusu Şoray Uzun Futbolu Bilen Var programı moderatörlüğünü yapacak. Futbolu Bilen Var 18 Ocak Pazartesi akşamından itibaren her pazartesi 22.00’da 360 TV’de yayınlanacak. Futbolu Bilen Var programında sadece sunucu değil aynı zamanda takımların savunucuları yer alacak.

Şoray Uzun

Futbolu Bilen Var programı sunuculuğu ve moderatörlüğünü Şoray Uzun yapıyor. Şoray Uzun 1967 Bulgaristan doğumlu. Marmara Üniversitesi İletişim Bilgileri Fakültesi Radyo-TV Bölümü’nden mezun oldu. Şoray Uzun şimdilerde Seksenler dizisinde Ahmet rolünü canlandırıyor. Şoray Uzun Seksenler, Çocuklar Duymasın, Zengin Kız Fakir Oğlan, Ev Yapımı dizilerinde rol aldı. Şoray Uzun instagram hesabı https://www.instagram.com/uzunsoray/

Soray Uzun futbolu bilen var programi sunucusu oldu

Futbolu Bilen Var Programı Konukları Takım Savunucuları Kim?

360 TV de yayınlanan Futbolu Bilen Var programında her takım taraftarı kendi takımının savunmasını yapacak. Futbolu Bilen Var programında Şoray Uzun sunuculuk yaparken herkes kendi takımını savunacak ve eleştirel bir ortam yaratılacak. 360 TVde yayınlanan programda her takımın temsilcisi olacak.

Futbolu Bilen Var programında Galatasaray’ı savunacak isimler Ali Fuad Pekzeren ve Aydın Sarman; Fenerbahçe’yi savunacak isimler Ceyhun Fersoy ve Caner Güler; Beşiktaş’ı savunacak isimler Erdem Baş ve Caner Etem Karaüç; Trabzonspor’u savunacak isimler Onur Dilber ve Seymen Aydın olacak.

Ali Fuad Pekzeren

Futbolu Bilen Var programında Galatasaray’ı Ali Fuad Pekzeren savunacak. 1989 İstanbul doğumlu olan Ali Fuad Pekzeren Seksenler dizisindeki Sinan rolü ile tanındı. Papatyam ve Komedi Türk dizi programlarında yer aldı.

Ali Fuad Pekzeren futbolu bilen var

Aydın Sarman

Futbolu Bilen Var programının Galatasaray savunucusu Aydın Sarman kimdir? Aydın Sarman 1968 Sivas doğumludur. İTÜ Devlet Konservatuvarı tiyatro mezunudur. Üniversite yıllarından beri müzikle ilgilenmektedir. Seksenler dizisinde Susmuş rolünü canlandırdı.

aydin sarman futbolu bilen var

Ceyhun Fersoy

Futbolu Bilen Var programında Fenerbahçe’nin savunuculuğu Ceyhun Fersoy yapacak. Ceyhun Fersoy 1982 doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi ActorStudio’da eğitim aldı. BKM Atölye çalışmalarına katılan genç oyuncu Bir Demet Tiyatro dizisindeki performansıyla beğeni topladı. Seksenler, Çocuklar Duymasın ve Ev Yapımı dizilerinde rol aldı.

ceyhun fersoy futbolu bilen var

Caner Güler

Futbolu Bilen Var programında yer alan ve Fenerbahçe’yi savunacak olan isimlerden birisi de Caner Güler. Caner Güler bir dizinin senaristliğini yapmış bir isim. Seksenler, Çocuklar Duymasın, Ayrılsakta Beraberiz dizilerinin senaryosunu yazmıştı. Tek kişilik komedi gösterisi ile büyük beğeni toplamıştı.

caner guler kimdir futbolu bilen var

Erdem Baş

Erdem Baş Futbolu Bilen Var programında Beşiktaş takımının savunuculuğunu yapacak. Erdem Baş Seksenler dizisinde rol aldı. Ayrılsak da Beraberiz dizisindeki rolü ile tanındı. Papatyam, Organize İşler 2,Seksenler, İyi Kötü Çirkin, Ev Yapımı dizi filmlerinde rol aldı.

erdem bas futbolu bilen var

Caner Etem Karaüç

Futbolu Bilen Var programında Beşiktaş takımı savunucularından olan Caner Etem Karaüç kimdir? Etem Caner Karaüç 1982 Konya doğumludur. İlk kez Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı. Seksenler, Pamuk Prenses ve Ev Yapımı dizi filmlerinde rol aldı.

etem caner karauc futbolu bilen var

Onur Dilber

Futbolu Bilen Var programında Trabzonspor’un savunucusu olacak olan Onur Dilber kimdir? Onur Dilber 1982 Trabzon doğumludur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Fırtına, Hayat Apartmanı, Benim Annem Bir Melek, Papatyam, Kamil İnsan, Beş Şehir, Kanıt, Seksenler dizilerinde rol aldı.

futbolu bilen var seymen aydin kim

Seymen Aydın

Futbolu Bilen Var programında Trabzon’un savunucularından olan Seymen Aydın kimdir? Seymen Aydın 1983 Trabzon doğumludur. Sebahat ve Melahat, Oflu Hocanın Şifresi, Doksanlar, Aşk Kaç Beden Giyer dizi filmlerinde rol aldı.

futbolu bilen var seymen aydin kim

Futbolu Bilen Var Mesut Özil yorumları

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.