3 Kuruş Dizisi Oyuncu telefonları araba markaları

Tv
19.10.2021
3.710

Sizler için 3 Kuruş Dizisi Oyuncu telefonları araba markaları bu konuda. Üç Kuruş dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaların açıklayacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Üç Kuruş dizisi önümüzdeki günlerde Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaları da merak edilmiştir. Bizde sizler için Üç Kuruş dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaların açıklayacağız.

Üç Kuruş Dizisinin Oyuncularının Telefon Ve Araba Markası

3 Kuruş Dizisi Oyuncu telefonlarıÇıngıraklı Mahallesi’nin koruyucu konumunda olan Kartal ile Organize Büro’nun komiseri Efe’nin bir cinayet vakasında karşı karşıya gelmesini ve sonrasında yaşanan olayları anlatacak olan Üç Kuruş dizisinin başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Diren Polatoğulları ve Ekin Koç paylaşmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Üç Kuruş dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaları da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin oyuncularının kullandığı telefonlar ve araba markalarını açıklayacağız.

Üç Kuruş Dizisi Kartal’ın (Uraz Kaygılaroğlu) Telefon Ve Araba Markası

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan ve Çıngıraklı mahallesinin kurucu konumunda olan Kartal karakterine başarılı oyuncumuz Uraz Kaygılaroğlu hayat verecektir. Uraz Kaygılaroğlu’nun hayat vereceği Kartal karakterinin kullandığı telefon ve arabanın markası da merak edilmiştir. Ancak Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlamadığı için Kartal’ın hangi telefon ve arabayı kullandığı bilinmemektedir. Bizler Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlandığı zaman Kartal karakterinin kullandığı telefon ve arabanın markasını sizlerle paylaşacağız.3 Kuruş Dizisi Oyuncuların bindiği arabalar

Üç Kuruş Dizisi Efe’nin (Ekin Koç) Telefon Ve Araba Markası

Organize Büro’nun gözü kara komiseri Efe karakterine yakışıklı oyuncumuz Ekin Koç hayat verecektir. Ekin Koç’un canlandırdığı Efe karakterinin kullandığı telefonun ve arabanın modeli de merak edilmiştir. Ancak Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlamadığı için dizinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaları da bilinmemektedir. Bizler, önümüzde ki günlerde Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlandığı zaman dizinin başrol oyuncusu Efe’nin dizide kullandığı telefonun ve arabanın markasını sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi İrfan’ın (Diren Polatoğulları) Telefon Ve Araba Markası

3 Kuruş Dizisi Oyuncu telefon otomobil markalarıAy Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan İrfan karakterine başarılı oyuncumuz Diren Polatoğulları hayat verecektir. Önümüzde ki günlerde Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak Üç Kuruş dizisinin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturmaktadır. Tanıtım fragmanı 1 hafta içerisinde yaklaşık 1 milyon kişi tarafından izlenen Üç Kuruş dizisinin başrolünde yer alan İrfan’ın kullandığı telefonun ve arabanın markası da merak edilmiştir. Bizde Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlandığı zaman dizinin başrol oyuncusu İrfan’ın kullandığı telefonun ve arabanın modelini sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Bahar’ın (Nesrin Cavadzade) Telefon Ve Araba Markası

Merakla beklenen Üç Kuruş dizisinin ana karakterinden biri olan Bahar karakterine güzel oyuncumuz Nesrin Cavadzade hayat verecektir. Kartal karakteri ile partner olan Bahar karakterinin kullandığı telefonun ve arabanın markası da merak edilmiştir. Ancak Üç Kuruş dizisi yayınlanmadığı için Bahar karakterinin kullandığı telefonun ve arabanın markası bilinmemektedir. Bizler Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlandığı zaman, Üç Kuruş dizisinin ana karakterlerinden biri olan Bahar karakterinin kullandığı telefonun ve arabanın markasını sizlerle paylaşacağız.

Sizler için Üç Kuruş dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarını açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 3 Kuruş Dizisi Oyuncu kadrosu burada..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.