2023 En İyi Yaz Dizisi Hangisi Anketi

05.09.2023
150

2023 en iyi yaz dizisi hangisi bir anketle sizlerin beğenisine sunmak istedik. Bu yıl birçok dizi yaz aylarında ekrana geldi. Kanal d ekranlarında Dönence ve Ya çok seversen dizileri başlarken Show TV’de Maviye sürgün dizisi ekrana geldi. ATV ise Vermem seni ellere ve Üvey anne dizilerini yaz dizisi olarak yayınladı. TRT ekranlarında Benim güzel ailem, Kendi düşen ağlamaz ve Hayatımın neşesi dizileri ekrana geliyor. Fox TV 2023 yaz dizilerinden ise Kısmet ve Yaz şarkısı gibi diziler ekrana geliyor. İşte anketimiz, lütfen siz de oy kullanınız.

2023’ün En iyi yaz dizisi hangisi anketi

Dönence dizisi

Kanal d ekranlarında salı günleri yayınlanan Dönence dizisinin başrollerini Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu paylaşıyor. Ekran yolculuğuna 2,45 reyting oranı ile başlayan dönence dizisi 2023 de en iyi yaz dizisi olmaya aday.

Ya çok seversen dizisi

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan gibi oyuncuların yer aldığı ya çok seversen dizisi Kanal d’de yaz dizisi olarak yayınlanıyor. 2023 yaz aylarında en sevilen yaz dizisi olarak ya çok seversen dizisine oy vermek istiyorsanız anketimize mutlaka katılın.2023 En İyi Yaz Dizisi Hangisi Anketi

Kısmet dizisi

Fox TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Kısmet dizisinin başrollerinde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar yer alıyor. Komedi tarzındaki yaz dizisinin reyting oranları da beklentilerin üzerinde. 2023’te en iyi yaz dizisi kısmet diyorsanız mutlaka anketimize oy veriniz.

Yaz şarkısı dizisi

Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanacak olan Yaz şarkısı dizisinin başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç gibi oyuncular yer alıyor. Fragmanlarda enerjisi oldukça yüksek görünen Yaz şarkısı dizisi bize göre bu sezonun en iyi yaz dizisi anketinde ilk sırada yer alacak.

Kendi düşen ağlamaz dizisi

TRT ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Kendi düşen ağlamaz dizisi başrollerinde Eylül Tumbar, Hakan Yılmaz ve Enes Koçak gibi oyuncular yer alıyor. En iyi yaz dizisi anketinde oyunuz Kendi düşen ağlamaz ise mutlaka oyununuzu kullaniniz.

Benim güzel ailem dizisi

TRT ekranlarında yayınlanan benim güzel ailem dizisinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Onur Buldu ve Seray Gözler gibi oyuncular yer alıyor. 2023 en iyi yaz dizisi benim güzel ailem dizisi diyorsanız anketimize katılmanızı bekliyoruz.

Hayatımın neşesi dizisi

Cuma akşamları TRT ekranlarında yayınlanacak olan hayatımın neşesi dizisinin başrollerinde Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin gibi oyuncular yer alıyor. Komedi tarzında yayınlanacak olan dizinin en iyi yaz dizisi olduğunu düşünüyorsanız ankete mutlaka oy verin.

Vermem seni ellere dizisi

Karadeniz temalı diziler her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça ilgi çekiyor. ATV ekranlarında yayınlanan vermem seni ellere dizisinin başrollerinde Emre Bey ve Buse Meral gibi oyuncular yer alıyor. 2023 yılından en iyi yaz dizisi vermem seni ellere diyorsanız anketimize katılımınızı bekliyoruz.

Not: Anketimize oy verdikten sonra yanıtlar kısmından oy dağılımını görebilirsiniz. Anketimizi eşinize dostunuza çevrenizdeki arkadaşlarınıza iletebilir sevdiğiniz beğendiğiniz diziye oy toplayabilirsiniz. Ayrıca bu sayfayı sosyal medyada Facebook Twitter Instagram gibi sayfalarda veya YouTube kanalınızda paylaşabilir çevrenizi bu ankete oy kullanmaya davet edebilirsiniz. Umarız 2023 Yaz aylarının en güzel dizisi sizlerin oyları ile belli olur. Yorumlarınızı bekliyoruz…

YORUMLAR

 1. Ülker yıldızı 🌠 dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz ❤️❤️❤️oyum sana ve bu mükemmelin mükemmeli muhteşem ötesi ve harikulade diziye oy verenler teşekkür ederim. Lütfen arkadaşlarımıza ve akrabalarınızada dağıtın onlarda kendi düşen ağlamaz oy wersinki biz kazanalım yani hakedenler

 2. My prensess dedi ki:

  Bu da sorumu KENdi dusen aglamaz Alize benim ablam oldugu icin sewiyor olabilirim gercek ablam tesekurler kendi dusen aglamaz diyenlere sidiziyi izlemeye dewam edin

 3. Tolgacan dedi ki:

  en iyisi kendi düşen ağlamaz sonra kısmet olabilir ama o final yaptı zaten

 4. Geldimyrat dedi ki:

  Tabikide kendi dusen ağlamaz en iyi dizi elimde olsaydı onlarlada tanışmak istardim

 5. Gizli hayran😎 dedi ki:

  Wermem seni ellere dizi hayatymda gordugum en iyi dizi asla ututmam unutamam bitmis olmasyna ayryja uzuldum olsun umarym yazyn en iyi dizisi secilir😄

 6. Güzra dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz veeeee Yaz şarkısı muhteşemler bu diziler en iyi olmayı çok hak ediyorlar ben ikisine_de aşığım😍😘😚😜

 7. Masal dedi ki:

  Vermen seni ellere🥰🥰

 8. Buse meral dedi ki:

  VERMEM SENI ELLERE EN IYI YAZ DIZISI UMARIM EN IYI YAZ DIZISI SECILIR VE UZUN OMURLU BI DIZI OLUR

 9. hafsa dedi ki:

  bu yazın en iyi dizi ya çok seversen muhteşem tek kelimeyle harika

 10. yazkem dedi ki:

  bence bu yılın en iyi yaz dizisi yaz şarkısı şu an anketdede en önde olan dizi yaş şarkısı

 11. Deniz dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz

 12. Vüsale dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz çok eylenceli bir dizi yazin en güzel dizisidir

  1. Anonim dedi ki:

   Yaz şarkısı

 13. Dizi seven dedi ki:

  Kendi düşen ağlamaz vermem seni ellere dizileri benim için bir harika

 14. Gulistan dedi ki:

  Bence yaz şarkisi dizi daha iyi

 15. Mähriban dedi ki:

  tabiki de kendi düşen ağlamaz dizisi diyorum

  1. legendary dedi ki:

   kesinliklede yaz şarkısı

   1. Ali dedi ki:

    evet kesinlikle yaz şarkısı reytingleri berbat olunca final yaptı

 16. GÜlBAHAR dedi ki:

  Kesinlikle Vermem seni ellere bence efsane dizi oyum Vermem seni ellere dizisi indir

 17. selbi dedi ki:

  Vermem seni ellere dizisi cok iyi cok sevdim harika dizi sizede tavsiye ederim

 18. Gizli araştırmacı dedi ki:

  Kesinlikle kendi düşen ağlamaz!

 19. ❤️A❤️F❤️R❤️A❤️M❤️ dedi ki:

  bance kendi dusen aglamaz dizisi o diziyi cok sewdim 👌❤️❤️❤️

  1. Anonim dedi ki:

   Vermem seni ellere cok iyi

  2. Ayşagül dedi ki:

   Kendi düşen aglamaž iyisi

  3. Masal dedi ki:

   Vermen seni ellere🥰🥰

  4. Anonim dedi ki:

   Kısmet