2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi?

15.06.2019
3.255
2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi?

2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? merak eden izleyiciler için bu içeriği hazırladık. 2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi anketi olarak sizlere tüm dizileri soracağız. 2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi nedir hangi oyuncuların dizisi bu konuda diziler ile birlikte sizlere soracağız. Anketimize detaylıca yanıt verebilir ve katılım sağlayabilirsiniz. 2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi konumuz güncellenecektir.2022 yaz dizileri ve dizi çiftleri anketi

2022 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi?

2022 yılının en güzel yaz dizisi hangisi diye soracağız bu konumuzda. 2022 yaz aylarında başlayan 12 yeni dizi var. Bu diziler Ah nerede, Seversin, Senden daha Güzel, Balkan Ninnisi, Sevmek Zamanı, Gül masalı, Gelsin Hayat Bildiği gibi, İçimizdeki Ateş, Duy beni, Tozluyaka, Gizli saklı ve Seni kalbime sakladım dizileri. İşte anketimiz:

Not: Anketimize oy verdikten sonra yanıtlar kısmından oy dağılımını görebilirsiniz. Ayrıca 2022 Yılının en yakışan dizi çifti kim sorumuza verilen cevaplar da burada. İşte 2022 En iyi dizi Çifti Kim Anketi:

Duy beni, Tozluyaka ve Gelsin Hayat Bildiği gibi dizileri.. En Sevilen Gençlik (Lise) Dizisi Hangisi Anketi 2022 sizler için hazırlandı.

Nostalji Anketlerimiz – 2019 En İyi Yaz dizisi

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? sorusuna cevap vermek hemde bir anket yaparak en çok hangi dizinin sevildiğini en çok tutulan dizinin izleyici kitlesinin büyüklüğünü görmek ve merak edenlere sunmak istedik. Kanal D de Afili Aşk, Atv de Kimse Bilmez ve Can Evim, Fox tv de Her Yerde Sen ve Star tv de Benim Tatlı Yalanım dizileri bu yaz ön plana çıkan diziler oldu.

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi hangisi anketi

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? Anketi Cevaplayın

Bu yaz ekrana gelen dizilerin ilk bölümlerinde aldıkları reytingleri ve son reytinglerini burada sizlerle paylaşmak ama reytinglerden ziyade sizlerin görüşleri ile En sevilen yaz dizisi nedir? 2019 yılına damga vuran yaz dizisi hangisi? Sizce 2019 yılının yaz aylarındaki en iyi dizi hangisi? sorularına aşağıda sizlere sunacağımız anketle birlikte cevap vermenizi hatta sayfanın alt kısmındaki yorumlara yanıt yazmanızı bekliyoruz.

2019 Yılı En İyi Yaz Dizisi Hangisi Anketi:

2019 Yılının Yaz Dizilerinin son aldığı reytingler Nasıl?

2019 yaz aylarında ekrana gelmeye başlayan Kanal D de Afili Aşk, Atv de Kimse Bilmez ve Can Evim, Fox tv de Her Yerde Sen ve Star tv de Benim Tatlı Yalanım dizileri bu yaz ekranına renk katıyorlar. Dizilerin aldıkları reyting oranları da oldukça rekabet içinde bir yarış olduğunu gösteriyor çünkü alınan reytingler birbirine çok yakın. İşte 2019 yılında yaz aylarında ekranlarda olan diziler ve aldıkları reyting oranları:

1- Afili Aşk : 5.25 Total reyting oranı ile 2. sırada. Kanal D de çarşamba günleri yayınlanıyor.
2- Kimse Bilmez : 3.92 total reyting oranıyla 5. sırada. Atv de Salı günleri yayınlanıyor.
3- Can Evim : 5.19 total reyting oranıyla 3. sırada. Atv de Pazartesi günleri yayınlanıyor.
4- Her Yerde Sen : 4 Total reyting oranı ile 4. sırada. Fox tv de cuma günleri yayınlanıyor.
5- Benim Tatlı Yalanım : 3.74 Total reyting oranı ile 5. sırada. Star tv de Perşembe günleri yayınlanıyor.

2019 Yılı En İyi Yaz Dizisi anketine katılın

Yukarıdaki total reyting oranlarına göre en yüksek reytinge ulaşan diziler Pazartesi günü yayınlanan ve 2 bölümü geride bırakan Canevim dizisi ile Çarşamba akşamları Kanal D de yayınlanan Afili Aşk dizisi almış oldukları 5 total oranından fazla reyting ile yaz ekranına en iyi adım atan diziler oldular. Ancak bu reytingler daha ilk haftaların reytingi olduğu için ilerleyen haftalarda sonuçların ve sıralamanın değişebileceğini ve 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? sorusunun ve anketinin sürekli değişmeye müsait olduğunu unutmayın..

En çok izlenen yaz dizileri hangileriSizce 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi?

Sizlerin yorum ve görüşleri elbette bizler için çok önemli. Yukarıdaki ankete vereceğiniz cevaplar da dizilerin bu yaz ekranında nasıl bir performans göstereceklerini okurlarımıza yansıtacaktır. Bu nedenle lütfen 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? anketimize içinizden geldiği gibi yanıt verin ve herşeyin doğal olmasını sağlayalım. Eşinize dostunuza arkadaşlarınıza bu sayfanın linkini gönderebilir, sosyal medyada bu sayfayı paylaşarak anketimize arkadaşlarınızı katılmasını sağlayabilirsiniz.

Bizde çok merak ediyoruz. Acaba 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi Hangisi? olacak.. Anket hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi hangisi diye sormuştuk. 20 Temmuz itibarıyla Afili Aşk ve Kimse Bilmez dizileri diğer tüm dizileri geride bıraktı. Afili Aşk son bölümde 7.74 oranında total reyting alarak bu yaz dizilerinin en yüksek reyting alan dizisi oldu. Kimse Bilmez de oldukça iyi gidiyor. Ağustos ayında yeniden sonuçları duyuracağız sizlere. 2019 Yılının En İyi Yaz Dizisi hangisi Ağustos sonunda kesin olarak yazacağız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Şeref dedi ki:

  Afili aşk güzel oldu ve yeni sezonu olmasını istiyorum

 2. Sabina dedi ki:

  Cukur en iyi dizi ve en iyi oyunculer Aras Bulut Iynemli ve Etkan Kolcak Kostendil. Uzbekistan.

 3. Eda dedi ki:

  Kkesinlikle her yerde sen en iyi romantik ve komedi dizisi Aybüke pusat ve Furkan andıç beni yazın ekrana kilitleyen ve ailece izlediğimiz dizi her yerde sen

  1. Özgür dedi ki:

   Hayırlı akşamlar… Evet HER YERDE SEN izlediğim tek haftalık dizi idiiiii şimdi SEFİRİN KIZI tabi ne kadar izliycem zaman gösterir…
   Şöyle kendi ekseni içine alacak dizi ……… Neyse hayırlısı…

 4. ayker dedi ki:

  En iyi dizi sadece ve sadece afili Afili aşk❤❤❤

 5. Atash dedi ki:

  Kimse bilmez

 6. en iyi romantik komedi dizisi her yerde sen dedi ki:

  En iyi dizi tabi ki her yerde sen

 7. Anonim dedi ki:

  afili ask
  burcu özberk caglar ertugrul

 8. Elif Durna dedi ki:

  En güzel yaz dizisi Kimse bilmez.Tabi afili aşkda güzel…Ama bu aralar saçmalamış gibi. Her yerde sen desem en kötü dizi. Benim tatlı yalanım fena değil.

 9. Anonim dedi ki:

  Manim ucun Hercai, oda burda yok

 10. Barış Aydın Yıldız dedi ki:

  Afili Aşk hem konusu hem de kadrosunun tecrübesi ve derinliği ile bence uzak ara önde…Kimse bilmez de sanırım gün değişikliği yaparak kışı görür.Herkese bol şanslar😊

 11. Anonim dedi ki:

  Afili Ask ve Kimse Bilmez , öbürleri beni sarmadi pek

  Benim tatli yalanim – tutmaz gibi saniyorm

  Her yerde sen -sadece yaz dizisi olarak kalir bence , Ayrica oyucularida begenmiyorm

  Canevim – Eh iyi güzelde Ceylanin zirlamasindan gina geldi , istemem yan cebime diyor ,tebkileri fazla abarti

 12. Zümra dedi ki:

  Yaa insallah her yerde sen olur.2019 un en iyi yaz dizisi❤