15 Mayıs Pazartesi Ömer Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

30.04.2023
5.032

Star tv de yayınlanan Ömer dizisi 15 Mayıs günü var mı seyirci merak etti. Seçimin ertesi günü olması sebebiyle Ömer dizisi 15 Mayıs pazartesi Ömer Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusuna bu konuda cevap vereceğiz.

15 Mayıs Pazartesi Ömer Dizisi Var mı Yok mu?

14 Mayıs Pazar günü ülke genelinde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri olacak. Bu yüzden de tv kanallarında dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Çünkü tüm kanallarda oy sayımlarının sonuçları, seçim özel programları olacak. Ertesi gün olan 15 Mayıs Pazartesi günü de dizilerin yeni bölümleri olmayabilir. Çünkü tv kanallarında seçim tartışma programları, oy sayımlarına dair yorumların olduğu program olacaktır. Bu yüzden de dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanacağını düşünmüyoruz. ömer dizisi 15 mayista var mi

Ömer Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV de OGM Pictures imzalı yayınlanan Ömer dizisi yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Ömer dizisi senaryosunu Gülizar Irmak kaleme alırken başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay paylaşmaktadır. Star TV Ömer dizisi orijinali İsrail yapımı olan Shtisel dizisinden uyarlanmaktadır. Ömer dizisi kadrosunda birbirinden önemli oyuncular var. Dizi de yayınlandığı bölümlerde seyirci tarafından çok sevildi. Dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Ancak 15 Mayıs Pazartesi seçimin ertesi günü olması nedeniyle dizinin yeni bölümü olmayabilir. Biz şimdiden bu ihtimali sizlerle paylaştık.

Ömer dizisinin yeni bölümünün bir hafta aranın ardından aynı gününde ve aynı saatinde StarTV de olacağını düşünüyoruz. Dizinin yeni bölümü 22 Mayıs Pazartesi akşamı aynı saatinde yani 20.00 da Star TV de olacaktır.

Sezon sonu yaklaşırken Ömer dizisinin sezon finali mi yoksa final mi yapacağı kesin değil. Siz Ömer dizisinin devam etmesini mi istersiniz? Yoksa Ömer dizisi final yapıp bitmeli mi? Ömer dizisini izliyor musunuz? Ömer dizisine destek olmak isterseniz yorum kısmından yeni sezonda devam etmesini istediğinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.