Zümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi?

Bu konu Zümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? hakkında olacak. Zümrüdüanka dizisi 28 Mart 2020 cumartesi günü Fox TV’de yayınlanacak mı yeni bölüm neden yok bitti mi gibi sorular merak ediliyor. Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka bu hafta ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak şimdilik belli değil. Kapadokya’da çekimlerine devam edilen Zümrüdüanka dizisinin setine verilen ara nedeniyle coronavirüs etkisi geçene kadar dizinin yayınlanması beklenmiyor.

Zümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Zümrüdü Anka dizisi 28 Mart cumartesi günü ekrana gelmezken 4 Nisan cumartesi günü yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Eğer dizi çekimleri tekrardan başlarsa zümrüdü anka dizisi 11 Nisan cumartesi günü tekrar ekrana dönebilir ancak ülkemizdeki Corona virüs salgını nedeniyle dizi çekimleri belirsiz bir süre ertelendiği için bu konuda kesin konuşmak da oldukça zor.

Zümrüdüanka Neden Yok Niçin YayınlanmıyorZümrüdüanka Neden Yok Bitti mi?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka ekrana gelmeyince izleyiciler zümrüdü Anka dizisi bitti mi neden yayınlanmıyor final mi oldu yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek gibi soruları sormaya başladı. Yukarıda bahsettiğimiz üzere ülkemizdeki Corona virüsü nedeniyle dizi çekimlerine ara verildi ve bu nedenle dizi bir süre ekrana gelmeyecek. Diziler tekrar çekime başlayınca Zümrüdüanka dizisi de kaldığı yerden yeni bölümleriyle devam edecektir. Zümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? konusu yeni bölümler için çok merak ediliyor.

Zümrüdü Anka dizisi 28 Mart ve 4 Nisan cumartesi yeni bölüm var mı yok mu?

FOX TV’de yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümleri Corona virüsü nedeniyle bir süre ertelenmişti. Çekimleri duran diziler ne zaman ekrana başlayacak şimdilik belli değil. Ancak Zümrüdüanka başlar başlamaz bu konuda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Zümrüdüanka yayınına ara verince birçok soru sorulmaya başlandı. Özellikle Zümrüdüanka final mi olacak bitecek mi 2. sezon yayınlanacak mı gibi sorular çok merak ediliyor.

Zümrüdüanka 28 mart 4 nisan var mı yok muZümrüdü Anka dizisi ne zaman final yapacak belli mi?

Zümrüdüanka dizisinin yakın zamanda final yapması beklenmiyor. Çünkü reyting oranları oldukça yüksek seyreden Zümrüdüanka dizisi Fox TV’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Almış olduğu reyting oranları ile iyi bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin yakın bir zamanda final yapması beklenmiyor. 2020-2021 yeni sezonda da devam etmesi beklenen Zümrüdüanka dizisinin ikinci sezon planları yapılıyor.

Zümrüdü Anka dizisi yeni sezonda devam edecek mi, 2. Sezon olacak?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka almış olduğu yüksek reyting oranlarından sonra muhtemelen ikinci sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden birisi haline gelen Zümrüdüanka hem Fox TV’nin hem de yapımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kapadokya’nın mistik ortamında çekimlerine bir süre coronavirüs nedeniyle ara verilen Zümrüdüanka ekrana ne zaman dönecek oldukça merak ediliyor. Elbette Zümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? konusunda güncellemeler devam edecek.

Sizlerde Zümrüdüanka dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Bu konumuzda Zümrüdünnka dizisi bitti mi final mi oldu neden yayınlanmıyor yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Sizler de görüş ve görüşlerinizi aşağıya yazarak bizlerle paylaşabilir diğer yorumcularımıza fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Zümrüdüanka yeni bölüm Neden Yok ne zamanZümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi? 28 Martta Zümrüdüanka olacak mı sorularına detaylıca yanıt verdik. Merak edenler için >> Zümrüdüanka Dizisi Sezon Finali Mi Yapacak Final Mi?

Yorum yaz

6 Yorum

  1. ZÜMRÜÜANKA NOLUR OLSUN BEN O DİZİYE BAYILIYOM OLSUN HADİ ZÜMRÜÜT APLLA SERHAT ABİYE BAYILIYO

  2. inşallah bir an önce yayınlanır Zümrüdüanka dizisini çooooooooooook seviyorum ve kısa sürede final olmasını da hiç istemiyorum

  3. Offf cok kotu oldu bolumun yayinlanmamasi insallah bu korenavirus tez gecer de evvelki hayatimiza geri doneriz