Zümrüdüanka Dizisinde Senarist Neden Değişti, Yeni Senaristler Kim?

FOX TV’nin sevilen dizisi ‘Zümrüdü Anka’da beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Dizide senaryo yazarları değişti. Bizde bu konuda Zümrüdüanka Dizisinde Senarist Neden Değişti, Yeni Senaristler Kimler oldu? konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Zümrüdüanka Dizisinde başarılı senaristler neden değiştirildi sebebi nedir sizler için araştırdık.

Zümrüdüanka Dizisinde Senaristler Neden Değişti?Zümrüdüanka senaristi neden değişti

Cumartesi akşamları Fox tv de ekrana gelen, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, başrollerinde ise Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi önemli isimlerin rol aldığı Zümrüdüanka koronavirüs nedeni ile verdiği ara sonrasında bazı değişikliklere gitti. Sevilen ve yoğun ilgi gören dizinin senaristi Can Sinan diziyi bıraktı. Yeni dizilerden birinde görev almak için Can Sinan’ın Zümrüdüanka dizisine veda ettiği tahmin ediliyor.

Zümrüdüanka Dizisi Yeni Senaristleri Kim?

Can Sinan dizinin ekibinden ayrılınca yeni senaristler kim olacak merak edilmeye başlanmıştı. Pastel filmden yapılan açıklama ile yeni senaristlerin belli olduğu açıklandı. Zümrüdüanka yeni bölümlerini ünlü senarist Eylem Canpolat’ın süpervizörlüğünde; Işıl Sönmez, Leyla Öter ve Doruk Erengül kaleme alacak. Eski senarist Can Sinan’ın projeyi yeni bir dizi ile anlaşma yapacağı için bıraktığı düşünülüyor. Ancak kendisinden resmi bir açıklama gelmedi.

Işıl Sönmez Zümrüdüanka yeni senaristiZümrüdüanka yeni senaryo ekibi Işıl Sönmez Leyla Öter ve Doruk Erengül oldu.

Zümrüdüanka dizisinin çok iyi seyreden reytinglerinden sonra yeni senaryo ekibi nasıl bir performans gösterecek merak ediliyor. Zümrüdüanka dizisi yeni sezonu ile Eylül 2020 de ekrana gelmeye devam edecek. Fox tv de cumartesi günleri yayınlanan ve Kuzey Yıldızı dizisi ile reytinglerde başabaş bir mücadele veren dizinin akıbeti merak ediliyor. Sizce yeni senaristler olumlu etkiler mi dizi başarılı reytinglere devam eder mi?Zümrüdüanka senaristi Doruk Erengül

Merak edenler için Zümrüdüanka dizisi reyting sonuçlarını burada düzenli olarak hazırladık. Buyrun >> Zümrüdüanka dizisi reyting sonuçları

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler