Zümrüdüanka Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? (Zümrüdü Anka 2. Sezon)

Zümrüdüanka Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? (Zümrüdü Anka 2. Sezon)… Zümrüdüanka dizisi 25 Ocak 2020 tarihinden itibaren cumartesi akşamları Fox TV de yayınlanıyordu. Sevilerek takip edilen dizi reytingleri ile seyirciden tam puan aldığını gösteriyordu ve henüz 9 bölüm yayınlanmıştı ki diziye Covid-19 (Koronavirüs) engeli geldi. Zümrüdüanka dizisi çekimleri devam ederken yapımcı aldığı karar ile dizi setini durdurdu.

Pastel Yapım imzası taşıyan Zümrüdüanka dizisi yönetmenliğini Serhan Şahin üstleniyor. Senaryosunu Can Sinan’ın yazdığı Zümrüdüanka dizisi oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Hatice Aslan, Serhat Özcan, Elif Çakman, Mine Kılıç, Miray Akay, Simge Selçuk yer alıyor. Zümrüdüanka dizisi kadrosunda çok başarılı oyuncular barındırdığı için de seyirci severek takip ediyordu diziyi. Zümrüdüanka dizisi fan kitlesinin büyük kısmını Alp Navruz hayran kitlesinin oluşturduğunu bilmek lazım.Zümrüdüanka dizisi yeni bölümleri ne zaman

Zümrüdüanka Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Zümrüdüanka dizisi koronavirüs sebebiyle çekimlerine ara vermişti. Çekimlerin ne zaman başlayacağı ve setlere ne zaman dönüleceği şimdilik belli değil. Korona virüsün ülkemizdeki etkisi ne zaman geçerse Zümrüdüanka ve diğer diziler ancak o zaman sete çıkacaktır. Çünkü ilk başlarda çekimleri devam etse de tüm diziler ve yapımcılar bu durumun ciddiyetinin farkına vardılar ve setlere ara verdiler. Zümrüdüanka dizisi yapım şirketi Pastel Film de çalışanlarının sağlığını düşündüğü için çekimlerine ara verdi.

SON DAKİKA BİLGİSİ: Zümrüdüanka 2.sezonuyla 12 Eylül Cumartesi akşamı FOX’ta başlayacak. Bir süredir merak edilen Zümrüdüanka Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? sorusu yanıt buldu ve dizinin 2. sezona başlama tarihi 12 Eylül 2020 Cumartesi günü oldu.

Dizi sektörü koronavirüsten çok kötü etkilendi. Yapılan anlaşma gereği sezon sonuna kadar devam edecek olan diziler durdurulmak zorunda kaldı. Kanallar dizilerin yeni bölümlerini yayınlayamayınca sürekli eski yapımları yayınlar oldular. Kanallar yapımcılar en kısa zamanda sete çıkılarak dizilerin yeni bölümlerini hazırlamak istiyorlar çünkü yapılan anlaşmalar reklam paraları oyuncu ücretleri ne olacak hepsi merak konusu oluyor. Zümrüdüanka dizisinin hayranları da merakla bekliyor ve en kısa zamanda yeni bölümü ekranda görmek istiyorlar. zümrüdüanka dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak

Zümrüdüanka dizisi yeni bölümü şimdilik yayınlanmayacak ve ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir şey söylemekte maalesef mümkün değil. Koronavirüsün tedavisi bulunur ya da bulaşma ortamı azalırsa ve sosyal hayat eski haline dönerse setler açılacak ve dizilerin yeni bölümleri çekilmeye başlayacaktır. Bizlerde bu haberi sizlere vermek için sabırsızlanıyoruz. Severek takip ettiğimiz dizileri artık yeni bölümleri ile izlemek istiyoruz.

Zümrüdüanka Dizisi Son Bölümde Neler Oldu?

Zümrüt Özgüçler ailesinin bitmek bilmeyen kötülüklerine bir dur diyecektir. Nisa’nın karşısına dikilerek ondan hesap sorar. Serhat’a zarar veren her kimse ondan hesap sormaya kararlıdır. Azimet Hanım Niyazi Çavuş’un tehditlerinden bulanır ve riskli bir ortaklık yapar. Nevcihan kayıp olan kocası Abbas’ı bulmak için kendini paralar çünkü bir çocukları olacaktır. zümrüdüanka dizisi 2. sezon tarihi

Demirkanlar Serhat’ın kendini kurtarmasını beklerken Serhat kendini kurtarma derdindedir. Toprağın altında nefessiz kalan Serhat kurtulabilecek mi? Zümrüt ve Serhat kavuşacak mı? Abbas kurtulup yeni doğacak çocuğuna kavuşabilecek mi? Zümrüdüanka dizisi son bölümde bunlar olmuştu. Yeni bölümünde de bu soruların cevaplarını alacağız. Zümrüdüanka dizisi yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını sizlere bu konumuzda paylaşacağız. Sizler Zümrüdüanka dizisini izlemek istiyor musunuz? Bu molayı sezon finalinden sayarak yaz sezonunda yayınlansın ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler