Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

12.07.2020
361

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri… Zümrüdüanka dizisi 2. sezonu eylül ayında sevenleri ile  Foxtv ekranlarında buluşuyor. Dizinin 2. sezonunda oyuncuların kıyafetlerini marka resim ve fiyatlarını bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zümrüdüanka dizisinin başrol oyuncuları Zümrüt ve Serhat başta olmak üzere dizi de yer alan oyuncuların kıyafet markaları ve fiyatlarını merak ettiğinizde konumuza gelebilirsiniz. Ulaşamadığınız kıyafet resim marka fiyatları yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa zamanda araştırıp doğru bilgiyi konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Pastel Film imzalı yayınlanan Zümrüdüanka dizisi başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz paylaşırken en çok onların kıyafetleri merak ediliyor. Sonrasında dizi de yer alan güzel yakışıklı genç ve orta yaşlı oyuncuların tarzları beğenilir ise merak konusu oluyor. Zümrüdüannka dizisinde Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Hatice Aslan ve Serhat Özcan’ın da giyimleri merak edilebilir.

Zümrüdüanka Zümrüt Ceren Yılmaz’ın Kıyafetleri

Zümrüdüanka dizisi yeni sezon tanıtım fragmanında Zümrüt’ün giydiği gelinlik çok güzel. Gelinliğin modelini araştırıyoruz.

zumruduanka dizisi

zumruduanka zumrutun kabani fiyati Zümrüdüanka dizisi kadın başrol oyuncusu olan Zümrüt karakterini canlandıran Ceren Yılmaz güzelliği ile göz dolduruyor. Giydiği her elbise bluz etek çok merak ediliyor bu yüzden. Zümrüt’ün son bölümlerde giydiği mavi kaban çok merak edilmişti. Ceren Yılmaz’ın giydiği kaban Adil Işık ve fiyatı da 700 TL.

zumruduanka dizisi oyuncu kiyafetleri Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt ve Meliha bayramda bu şekilde giyinmiş. Oyuncular dizi gereği fakir bir aile olduğu için günlük elbise ve hırka giyinmişler. Oyuncuların kıyafet marka ve fiyatları araştırılmaktadır.

Zümrüdüanka Serhat Alp Navruz’un Kıyafetleri

zumruduanka serhat ve zumrut kabanlari Başrol oyuncuları olan Zümrüt ve Serhat’ın kabanları da çok beğenilmişti. Alp Navruz önceki dizisinde de bir markanın kıyafetlerini giyiyor aynı zamanda dizi başında reklamı yapılıyordu. Aynı markanın kıyafetlerini bu dizide de giyiyor olabilir. O marka Hatemoğlu’ydu. Bu dizide de aynı markanın kıyafetlerini taşıyordur diye tahmin ediyoruz.

Zumruduanka dizisi Zumrut Serhat Kiyafetleri Alp Navruz’un kabanı Hatemoğlu ürünü olabilir. Zümrüdüanka dizisi çekimleri kış sezonunda gerçekleşmiş ve koronavirüs sebebiyle mart ayı sonunda çekimleri durmuştu. Yeni sezonu eylül 2020 de başlayacak olan dizinin şimdiden kıyafetleri resimleri merak edilir oldu. Yeni sezonda daha sezonluk kıyafetlerle karşınıza çıkacak ve beğeninizi kazanacaklardır.

Zümrüdüanka dizisi Yeni sezon Kıyafetleri Elbiseleri

Zümrüdüanka dizisinin oyuncuları birbirinden güzel ve farklı kıyafetleri ile ön plana çıkıyorlar. Dizide Cihan, Işık, Deniz, Serhat, Zümrüt ve Meliha gibi oyuncular çok merak ediliyor. Özellikle diziye yeni katılan ve Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterine hayat veren Gökçe Eyüpoğlu gibi güzel isimleri giydiği her elbise izleyicilerin dikkatini çekiyor. Biz de bu konumuzda Zümrüdüanka dizisinde hangi marka model kıyafetleri giyiliyor, oyuncuların elbise markaları nedir gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Zümrüdüanka dizisi Deniz Kıyafetleri (Gökçe Eyüboğlu)

Zümrüdüanka dizisi Deniz KimdirZümrüdüanka dizisinde Deniz karakterine hayat veren Gökçe Eyüboğlu dizinin yeni sezonda merak uyandıran oyuncularından birisi oldu. Zümrüdüanka dizisinde Deniz’in giydiği elbiseler ve kıyafetler ile taktığı gözlük takılar ve küpeler ile çantası ayakkabısı bluz ve etek markası modeli fiyat bilgisiyle sizlere bu sayfada sunulacak. Zümrüdüanka dizisinde Deniz Kimdir sorusuna yanıt bu konumuzda.

YORUMLAR

 1. Hazal dedi ki:

  Zümrütün beyaz dantel etek bluz hangi marka

 2. Sibel koç dedi ki:

  Zümrüt’ün asker yeşili günlük giydiği uzun dar olan asker yeşili elbisesi markası nedir, 09.11.2020 tarihindeki elbise , yatağı toplarken odaya kaynanası giriyor, altında krem rengi çizmeler var , o elbise lütfen 🙏

 3. Deniz dedi ki:

  9.11.2020 zumrutun giydigi yesil elbise hangi magaza lutfen ogrene bilirmiyim tşk ederim

 4. hilal dedi ki:

  2 aralık çarşamba akşamı zümrüdün giydiğı yaka kürklü manto hangi marka
  merak ediyorum.Teşekkürler

 5. Öznur dedi ki:

  Zümrüdüanka deniz in giyindiği taba rengi ceketin markası nedir

 6. Elif dedi ki:

  Zümrütün siyah çantasının markası nedir 10 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölümde

 7. Elif dedi ki:

  Zümrütün siyah çantasının markası nedir

 8. Tahir dedi ki:

  Serhat’ın giydigi pantolon,ayakkabı,beyaz tişört,Şapka hangi marka çok merak ediyorum

 9. Aytül dedi ki:

  ZÜMRÜDÜANKA dizisinde Zümrüdün sabahliklari hangi marka lutfen ögrenebilir misiniz ?Özellikle hasta yataginda olan sabahlik ve 3.Ekim.2020 de sabahligi mavi beyaz olan sabahligi nereden.oldugunu merak ediyoruz. Tesekkur ederim

  1. Melek dedi ki:

   Bende sizin gibi araştırıyorum