Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

Yorum Yap 22 kez izlendi

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri… Zümrüdüanka dizisi 2. sezonu eylül ayında sevenleri ile  Foxtv ekranlarında buluşuyor. Dizinin 2. sezonunda oyuncuların kıyafetlerini marka resim ve fiyatlarını bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zümrüdüanka dizisinin başrol oyuncuları Zümrüt ve Serhat başta olmak üzere dizi de yer alan oyuncuların kıyafet markaları ve fiyatlarını merak ettiğinizde konumuza gelebilirsiniz. Ulaşamadığınız kıyafet resim marka fiyatları yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa zamanda araştırıp doğru bilgiyi konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Pastel Film imzalı yayınlanan Zümrüdüanka dizisi başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz paylaşırken en çok onların kıyafetleri merak ediliyor. Sonrasında dizi de yer alan güzel yakışıklı genç ve orta yaşlı oyuncuların tarzları beğenilir ise merak konusu oluyor. Zümrüdüannka dizisinde Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Hatice Aslan ve Serhat Özcan’ın da giyimleri merak edilebilir.

Zümrüdüanka Zümrüt Ceren Yılmaz’ın Kıyafetleri

zumruduanka zumrutun kabani fiyati Zümrüdüanka dizisi kadın başrol oyuncusu olan Zümrüt karakterini canlandıran Ceren Yılmaz güzelliği ile göz dolduruyor. Giydiği her elbise bluz etek çok merak ediliyor bu yüzden. Zümrüt’ün son bölümlerde giydiği mavi kaban çok merak edilmişti. Ceren Yılmaz’ın giydiği kaban Adil Işık ve fiyatı da 700 TL.

zumruduanka dizisi oyuncu kiyafetleri Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt ve Meliha bayramda bu şekilde giyinmiş. Oyuncular dizi gereği fakir bir aile olduğu için günlük elbise ve hırka giyinmişler. Oyuncuların kıyafet marka ve fiyatları araştırılmaktadır.

Zümrüdüanka Serhat Alp Navruz’un Kıyafetleri

zumruduanka serhat ve zumrut kabanlari Başrol oyuncuları olan Zümrüt ve Serhat’ın kabanları da çok beğenilmişti. Alp Navruz önceki dizisinde de bir markanın kıyafetlerini giyiyor aynı zamanda dizi başında reklamı yapılıyordu. Aynı markanın kıyafetlerini bu dizide de giyiyor olabilir. O marka Hatemoğlu’ydu. Bu dizide de aynı markanın kıyafetlerini taşıyordur diye tahmin ediyoruz.

Zumruduanka dizisi Zumrut Serhat Kiyafetleri Alp Navruz’un kabanı Hatemoğlu ürünü olabilir. Zümrüdüanka dizisi çekimleri kış sezonunda gerçekleşmiş ve koronavirüs sebebiyle mart ayı sonunda çekimleri durmuştu. Yeni sezonu eylül 2020 de başlayacak olan dizinin şimdiden kıyafetleri resimleri merak edilir oldu. Yeni sezonda daha sezonluk kıyafetlerle karşınıza çıkacak ve beğeninizi kazanacaklardır.

Etiketler