Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Fox tv de ekrana gelen sevilen dizi Zümrüdüanka 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusu merak edilmeye başlandı. Çünkü korona virüs nedeniyle dizinin yeni bölümleri çekilmez oldu Bu nedenle dizinin yeni bölümlerini göremeyen izleyemeyen seyirciler Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusunu merak etmeye başladılar. Bizde buradan yanıt vermek istedik.

Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek miZümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Fox ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve geride kalan bölümlerinde oldukça yüksek izlenme oranlarına yani reytinge sahip olan Zümrüdüanka Dizisi covid19 salgını nedeniyle çekimlerini durdurdu Oyuncuların set dışı da evde dinlendikleri bir dönemde dizi ekrana gelmeyince meraklı izleyiciler dizinin neden olmadığını sorgulamaya başladılar. Öncelikle dizinin yeniden çekilmeye başlaması için muhakkak virüsün etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezonda devam eder mi sorusuna net yanıt vermek için dizinin aldığı reytinglere bakmak gerekir. Son haftalarda cumartesi akşamlarını yayınlanan ve gün liderliğini devam ettiren Kuzey Yıldızı dizisinin reytinglerine ulaşan Zümrüdüanka Dizisinin kesinlikle yeni 2. sezonda da devam edeceğini söyleyebiliriz. İşte dizinin son haftalarda almış olduğu total reyting sonuçları:Zümrüdüanka dizisi son reytingleri

Zümrüdüanka Dizisinin 2. Sezon Devam Edeceği kesinleşti

Yukarıda gördüğünüz reyting oranlarından sonra dizinin yapımcısı ve kanalı diziden memnuniyetini dile getirdi ve yaz tatili sonrasında dizinin yeni sezonuna başlanması kararlaştırıldı. Zümrüdüanka Dizisi 2. sezonda kaldığı yerden devam edecek ve yeni oyuncular ile yoluna devam edecek. Zümrüdüanka Dizisi koronavirüsü nedeniyle erken sezon finali yapmış oldu ve Eylül 2020 de Fox tv de devam edecek.

Zümrüdüanka Dizisi Yeni Sezon olacak mıZümrüdüanka Dizisi 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek

Yeni sezonda kesin devam edecek olan Zümrüdüanka Dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler de dahil olacak ve dizi kaldığı yerden 2020-2021 sezonu devam edecek. Reytingleri ile Fox tv de yüzleri güldüren Zümrüdüanka Dizisi Kapadokya’da çekimlerine devam edecek. Sizlerde dizinin oyuncu kadrosuna dahil olabilirsiniz.

Bu konumuzda Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle diziyi analiz edebilirsiniz. Beğendiniz mi Zümrüdüanka Dizisini? 2. sezonda devam etmesini ister misiniz? Fikirlerinizi bekliyoruz. Merak edenler için Zümrüdüanka Dizisi hakkında detaylı bilgilendirme için Tıklayın >> Zümrüdüanka Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi?

Etiketler