Zümrüdüanka Dizisi 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular ve Rolleri

Zümrüdüanka Dizisi 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular ve Rolleri… Zümrüdüanka dizisi Fox tv ekranlarında 25 ocak 2020 tarihinden beri yayınlanıyor. Zümrüdüanka dizisi Pastel Film imzalı bir yapımken yönetmenliğini Cemal Şan yaparken senaryosu Can Sinan yazıyor. Dram tarzında yayınlanan Zümrüdüanka dizisi reytingleri başarılı şekilde devam ediyor. Bu yüzden de sezon finali yaparak yeni sezonda kaldığı yerden devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Zümrüdüanka dizisi başrol oyuncuları Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar ve Hatice Aslan olurken oyuncu kadrosunda Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Serhat Özcan ve Miray Akay yer alıyor. Zümrüdüanka dizisi Nevşehir’de çekiliyor. Çekilen yerlerin doğal güzellikleri ile olsun konusu ile olsun izleyicilerin beğenisini kazandı. Zümrüdüanka dizisi reytinglerine bakacak olursak dizinin yeni sezon onayı alması gerektiğini anlarız.

Zümrüdüanka dizisi yayınlandığı ilk bölüm ile 4. olurken sonrasında yayınlanan bölümlerinde her zaman ya 2. sırada ya 1. sırada yer aldı. Zümrüdüanka dizisi reytingleri çok başarılı şekilde devam ediyor. Fox TV böyle başarılı bir yapımı reytinglerde ilk ikide yer alan diziyi final yaptırmaz ve sezon finali yaparak 2. sezonunda da yayınlayacaktır. Zümrüdüanka dizisi 2. sezonunda da kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalar yapacak.zümrüdüanka dizisi 2. sezon yeni oyuncuları

Zümrüdüanka Dizisi 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Zümrüdüanka dizisi 2. sezonu için kısa bir tatil yaparken kadrosuna yeni isimler katmaya çalışıyor. Zümrüdüanka dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni oyuncular katacak ve oyuncu bilgilerini konumuzun devamına ekleyeceğiz. Zümrüdüanka dizisine bölümler ilerledikçe yeni oyuncular dahil olmuştu. Son bölümlerde dahil olan oyunculardan bir kaçını paylaşalım sizlerle.

Canan Atalay – Eda

Zümrüdüanka dizisi Eda KimdirCanan Atalay Zümrüdüanka dizisine yeni 2. sezonda Eda karakteri olarak dahil oldu. Canan Atalay Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa’nın Eski Aşkı Eda karakterini canlandıracak. Zümrüdüanka dizisinde yeni sezonda oyuncu kadrosuna dahil olan Canan Atalay daha önce Maral: En Güzel Hikâyem dizisinde rol almıştı. Bakalım Zümrüdüanka dizisinde Eda karakteri ile sevilecek mi? Oyuncu Hakkında detaylı bilgiler için: Zümrüdüanka dizisi Eda Kimdir?

Menderes Samancılar – Behram

Zümrüdüanka Behram kim Menderes SamancılarMenderes Samancılar Zümrüdüanka dizisine Behram karakteri olarak dahil oldu. Daha önce bir çok diziye rol almış olan Menderes Samancılar Zümrüdüanka dizisinde Behram rolünde oynayacak. Son olarak Güvercin dizisinde oynayan Menderes Samancılar 19. bölümden itibaren Zümrüdüankada Behram karakterine hayat verecek.

orkun huylu yeni dizisi zumruduanka

Orkun Huylu-Furkan

Orkun Huylu daha önce Çukur dizisinde Sülüman rolünü canlandırmıştı. Keloğlan, Keleşoğlan, Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe tiyatro oyuncularında yer aldı. Fırtına dizisinde rol aldı. Orkun Huylu instagram hesabı https://www.instagram.com/orkunhuylu/?hl=tr

sabri memi zumruduanka dizisine gecis yapti

Sabri Memi

Sabri Memi Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarında oyunculuk eğitimi gördü. 2019 eşi İdil Memi ile birlikte Güvercin dizisinde rol aldı. Güvercin dizisinde Güldane’nin (İdil Memi) eşi Battal karakterini canlandırdı. Arka Sokaklar, İnadına Aşk, Bulutların Ötesinde dizi filmlerinde oynadı.

zumruduanka volga sorgu kimdir

Volga Sorgu

Zümrüdüanka dizisinde Volga Sorgu’nun karakter bilgileri de eklenecektir. Tam adı Volga Hüseyin Sorgu Tekinoğlu’dur. Volga Sorgu Alevi Zaza kökenlidir. Volga Sorgu 1981 Tunceli doğumludur. Şuursuz Aşk, Geçmiş, Yeni Dünya dizi filmleri rol aldığı bazı projeler. Volga Sorgu instagram hesabı https://www.instagram.com/volgasorgu/

melih cardak zumruduamelih cardak zumruduanka dizisindenka dizisinde

Melih Çardak

Zümrüdüanka dizisinde Melih Çardak’ın karakter bilgileri de eklenecektir. Melih Çardak 1959 İstanbul doğumludur. Gece Gündüz, Geniş Aile, Keşanlı Ali Destanı, Karadayı, Kadın ve Halka dizi filmleri rola ldığı bazı projeler. Melih Çardak’ın instagram hesabı https://www.instagram.com/cardakmelih/

ismail hacioglu kimdir yeni dizisi zumruduanka oldu İsmail Hacıoğlu-Cihan (Diziden Ayrıldı.)

İsmail Hacıoğlu Zümrüdüanka dizisinden cezaevi sahnesi ile ayrıldı. Ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu yeni sezonda Zümrüdüanka dizisi ekibine katılıyor. Zümrüdüanka dizisi 10 . bölümünden itibaren diziye girecek olan İsmail Hacıoğlu dizi de Cihan karakterini canlandıracaktır. İsmail Hacıoğlu Kimdir? 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu İsmail Hacıoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Aynı zamanda oyunlarda yer aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. Ancak ilk yıl bıraktı. İsmail Hacıoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/ismailhaciogluofficial/

İsmail Hacıoğlu’nun rol aldığı dizi filmlerin bazıları;
2002- Koçum Benim,
2003- Bir İstanbul Masalı,
2005- Beyaz Gelincik,
2013- Osmanlı Tokadı,
2018- Mehmetçik Kutül Amare,
2019 Çocuk dizilerinde rol aldı. Sinema filmi olarak 2017 yılında rol aldığı Ayla filmi gişe rekorları kırdı ve herkes tarafından beğenilerek izlendi.

gokce eyuboglu zumruduanka dizisinde Gökçe Eyüboğlu- Deniz

Zümrüdüanka dizisinde yeni sezonda Sahra Şaş’ın yerine katılan oyuncu Gökçe Eyüboğlu oldu. Sahra Şaş geçirdiği rahatsızlık sebebiyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Gökçe Eyüboğlu ve canlandıracağı Deniz karakteri hakkında detaylı bilgiler için TIKLAYIN…

Sahra Sas deniz karakteri olarak Zumruduanka dizisindeSahra Şaş – Deniz (Ayrıldı)

Sahra Şaş Zümrüdüanka dizisinde. Sahra Şaş Fox Tv de cumartesi günleri yayınlanan Zümrüdüanka dizisine Deniz karakteri olarak dahil oldu. Diziye olay yaratarak bir giriş yapacak olan Deniz’i canlandıracak olan Sahra Şaş yeni imajıyla Zümrüdüanka sevenlerine sürprizler yapacak. Sahra Şaş Deniz karakteri ile bakalım beğenilecek mi izleyip göreceğiz.

doğukan güngör zümrüdüanka dizisine katıldı

Hamit- Doğukan Güngör

Zümrüdüanka dizisinde Hamit rolünü canlandıran oyuncu Doğukan Güngör. Doğukan Güngör Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Doğukan Güngör Harika Uygur’dan eğitim almıştır. 2017 yılında ilk kez Savaşçı dizisinde rol aldı. Othello, Bizim Köyün Adeti,Umut, Hiç Kimsenin Öyküsü tiyatro oyunlarında yer aldı.

Zümrüdüanka dizisine katılan yeni oyuncuların bilgilerini bu konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler