Zümrüdüanka Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

Fox tv de başlayan Zümrüdüanka Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? diye merak edenler için 25 Ocak 2020 cumartesi akşamları FOX TV’de ekrana gelecek olan yeni dizinin hangi günlerde tekrar edeceği ve yeni bölümlerinin ekrana geleceği gün ve saatleri sizlere bu sayfada yazmak ve detayları ile Fox TV yayın akışına göre sizlere sunmak istiyoruz. Not: Zümrüdüanka dizisi tekrarlarıyla hafta içi her gün 12.15’te, yeni bölümleriyle ise her Cumartesi 20.00’de FOX’ta.

Zümrüdü Anka dizisi 2020 yılının ilk dizilerinden birisi olarak FOX TV’de 25 Ocak 2020 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacak. Zümrüdüanka dizisinin ilk bölümü tekrarı dizinin bitiminden hemen sonra ekrana gelecek ve 25 Ocak cumartesi günü saat 20 de başlayan bir bölümün hemen ardından 1. Bölümün tekrarı saat 22.30 da ekrana gelecek. Daha sonra gece yarısı da Zümrüdüanka dizisinin tekrarı bir kez daha Fox TV izleyenlerine sunulacak. Ertesi gün Zümrüdüanka dizisinin tekrar bölümü yine Fox TV ekranlarında yayınlanacak ve 26 Ocak 2020 Pazar günü saat 16.30 ve 00.15’te zümrüdü Anka dizisi tekrar bölümleri yayınlanacak.

Zümrüdüanka Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Yapımcılığını Pastel Film’in, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği, başrollerinde ise Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Miray Akay, Ayten Uncuoğlu, Simge Selçuk, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Serhat Özcan, Yener Özer ve Hatice Aslan gibi isimlerin yer aldığı dizi 25 Ocak 2020 Cumartesi günü yayın hayatına başlıyor. dizinin ilk bölümü cumartesi günü saat 20 00 da ekrana gelirken dizinin bitiminden hemen sonra ilk bölümün tekrar yayınlanacağı ve gece yarısından sonra da FOX TV’de yayın akışına göre Zümrüdüanka dizisinin tekrarları yeniden ekrana gelecek.

Zümrüdüanka Dizisi Yeni Sezon Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Zümrüdüanka dizisi yeni sezon tekrarları ne zaman12 Eylül cumartesi günü 2. sezonuna merhaba diyen ve izleyicisi ile buluşan Zümrüdüanka Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak merak edenler için sayfamızda detayları sizlere sunacağız. Zümrüdüanka dizisi yeni sezon ilk bölümü 12 Eylül cumartesi günü saat 20.00 da Fox Tv de olacak. Zümrüdüanka dizisi 2. sezon tekrarları pazar günü saat 10.30 da yeniden izleyicilere sunulacak.

Zümrüdüanka yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta yayınlanıyor tekrarlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Zümrüdü Anka 17 Şubat Pazartesi Saat 01.15
Zümrüdü Anka 18 Şubat Salı Saat 00.30
Zümrüdü Anka 20 Şubat Perşembe Saat 00.15-06.00
Zümrüdü Anka 21 Şubat Cuma 06.00
Zümrüdü Anka 22 Şubat cumartesi saat 16.15-20.00
Zümrüdü Anka 23 Şubat pazar saat 15.30- 00.15

Zümrüdü Anka 3 Şubat Pazartesi Saat 01.15
Zümrüdü Anka 6 Şubat Perşembe Saat 12.15- 00.15
Zümrüdü Anka 7 Şubat Cuma saat 12.15-00.15
Zümrüdü Anka 8 Şubat Cumartesi 16.30-20.00
Zümrüdü Anka 9 Şubat pazar saat 15.30- 00.15

Zümrüdü Anka 27 Ocak Pazartesi Saat 03.00
Zümrüdü Anka 28 Ocak Salı Saat 00.15
Zümrüdü Anka 30 Ocak Perşembe Saat 00.15
Zümrüdü Anka 1 Şubat cumartesi saat 20.00
Zümrüdü Anka 2 Şubat pazar saat 16.15- 00.15Zümrüdüanka dizi tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçtaZümrüdüanka Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

FOX TV’nin yeni dizisi olan zümrüdü ankanın cumartesi günleri ekrana gelecek yeni bölümlerinin ardından yeni bölümü izleyemeyen ya da tekrarlarını merak eden izleyiciler dizinin hemen sonrasında ekrana gelecek olan yeni bölüm tekrarlarına ve özetlerini takip edebilirler. Cumartesi ekrana gelecek olan Zümrüdüanka dizisinin pazar günü yeniden tekrar edeceği ve hafta içinde de birçok kez Zümrüdüanka dizisinin tekrarlarının FOX TV’de yayınlanacağını duyuralım. Fox TV ekranlarında yayın akışı düzenlendikten hemen sonra Zümrüdüanka dizisinin haftalık yayın akışı gün ve saat olarak sizlere sunulacak ve diziyi izleyemeyenler ya da yeniden izlemek isteyenler yayın akışındaki bu saatlere göre dizinin tekrarlarını kaçırmadan izleyebilirler.

Kapadokya’da oldukça güzel ve mistik bir ortamda çekilen zümrüdü Anka dizisinin sadece Nevşehir elimizde değil Ürgüp ve Göreme ilçelerinde de oldukça fazla süren çekimleri bölge halkını da oldukça memnun etti. cumartesi günü dizi izlemek de sıkıntı çekenler veya başka program yada dizi yüzünden Zümrüdüanka dizisini kaçırmış olanlar pazar günü saat 16.30 da ve hafta içi Bir çok kez Zümrüdüanka dizisinin yayınlanacak olan tekrar bölümlerini aşağıdaki saatlere göre takip edebilirler.Zümrüdüanka tekrarı hangi gün saat kaçta FOX TV

Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var hangi oyuncular Zümrüdüanka da oynuyor ya da başrol oyuncuları gibi merak edilen her türlü soruyu burada bulabilirsiniz. Ayrıca Zümrüdüanka dizisinin çekilmiş olduğu mekanları hangi il ve ilçede çekildiğini detaylı bir şekilde sizlere sunmuş olduğumuz Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor konumuzda bulabilirsiniz. Dizi de birbirinden güzel şarkılar çalıyor bu şarkıların kime ait olduğunu özellikle Burcu güneş’in sesini tanıyanların hangi şarkıları seslendirdiği ve dizide çalan tüm şarkı ve müziklerin kime ait olduğunu sözleri ile birlikte sizler için hazırlamış olduğumuz Zümrüdüanka dizisinde çalan şarkılar sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yapımını Pastel Film’in, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği, senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan ve Sebahat Kumaş gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk 5 bölümüyle yarından itibaren tekrar izleyiciyle buluşacak. Zümrüdüanka tekrarlarıyla hafta içi her gün 12.15’te, yeni bölümleriyle ise her Cumartesi 20.00’de FOX’ta..

Zümrüdüanka dizisini sizler nasıl buldunuz beğendiniz mi izlemeyi düşünüyor musunuz dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz, şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Zümrüdanka diziyi iyiki çıkarmışlar serhat ve zümrüd yakışıyorlar onlara binkere maşallah

  2. Avatar Nurşen Danışman

    Gerçekten şahane bir dizi. Çok severek izliyorum. İnşallah aynı heyecanla devam eder. Dizinin içeriği Harika.oyuncular şahane. Emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık. Herkese kolay gelsin.

Etiketler