Zümrüdüanka Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı Türküsü Sözleri (Kim Söylüyor)

Zümrüdüanka Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı Türküsü Sözleri (Kim Söylüyor) Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm tanıtım fragmanında yeni bir türkü seslendiriliyor. Zümrüdüanka dizisinde çalacak olan Alnıma yazılmış bu kara yazı türküsü sözlerini kimin söylediğini sizlerle bu konumuza paylaşacağız.

Zümrüdü Anka dizisi Pastel Film imzası taşırken Cemal Şan yönetmenliğini yapıyor. Zümrüdüanka dizisi senaryosunu Can Sinan yapıyor. Zümrüdüanka dizisi oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer alıyor. Zümrüdüanka dizisinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu Umut Karadağ yer alıyor. Zümrüdüanka dizisi yeni bölümünde çalan türküyü merak edenler için bu konumuzu açtık. zümrüdüanka dizisinde çalan türküsü alnıma yazılmış bu kara yazı

Zümrüdüanka Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı Türküsü Sözleri;

Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim,
Murat Alıp Doya Doya Gezmedim,
Bu Kara Yazıyı Kendim Yazmadım.

Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı,
Kader Böyleyimiş Ağlarım Bazı
Gönül Ey Sebebim Ey.

Şu Gonca Gülleri Ben Dermedim
Çifte Bülbülleri Konduramadım
Kadir Kıymetimi Bildiremedim

Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı,
Kader Böyle imiş Ağlarım Bazı
Gönül Ey Sebebim Ey.

Geceleri Uyku Girmez Gözüme,
Zalım Yastık Diken Oldu Gözüme,
Uyma Dedim Uydun Eller Sözüne.

Alnıma Yazılmış Bu Kara Yazı,
Kader Böyle İmiş Ağlarım Bazı
Gönül Ey Sebebim Ey. Zümrüdüanka dizisi alnıma yazılmış bu kara yazı

Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm fragmanında çalan türkünün sözlerini yukarıda paylaştık. Zümrüdüanka dizisinde bu türküyü seslendiren ismin kim olduğunu araştırıyoruz. Zümrüdüanka dizisinde bu türkü çaldığında konumuza tamamını ekleyeceğiz. Zümrüdüanka dizisi yeni bölümünde yürekleri sızlatan sahneler çekildi. Bu sahnelerde bazen güzel türküler çalıyor.  Türkülerle daha da güzelleşen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümünde çalan Keklik Gibi türküsü sözleri ve videosunu paylaştık.

Zümrüdüanka dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm fragmanında Zümrüt resti çekiyor ve Serhat’a beni seviyor musun diyor. Serhat cevap vermiyor ve Zümrüt biri susuyorsa cevabı hayırdır diyor. Yüzüğü çıkarıp Serhat’ın eline veriyor. Konaktan çıkıp gidiyor. Yeni bölümde Zümrüt’ün bu davranışı izleyicilerden olumlu tepkiler aldı çünkü hem seviyor hem söylemiyor uzak duruyor kıza emanet diyerek sürekli soğuk davranıyor. Bu yüzden izleyicilerde artık sevenler kavuşsun istiyor. Serhat ve Zümrüt biraraya gelsin istiyorlar ancak senaristlere göre bu iş kolay değil illaki süründürecekler seyirciyi. alnıma yazılmış bu kara yazı türküsü sözleri

Azimet başlarına gelen bütün felaketlerden Zümrüt’ü sorumlu tutar. Zümrüt Serhat’ı bir kez daha kaybetmemek için elinden geleni yapar.  Abbas Serhat’tan sonsuza dek kurtulmak için yeni bir plan yapar. Ancak planları ters döner ve bu işten Demirkan Konağı bile darmadağın olur. Zümrüt Abbas’ın son hamlesini nasıl atlatacak? Zümrüdüanka dizisi son bölümünde çalan türküyü sizlerle paylaştık. Şarkının orijinalini de konumuza ekleyeceğiz. Zümrüdüanka dizisi hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler