Zümrüdüanka 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu konumuzda Zümrüdüanka 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? konusuna değineceğiz. Bu sezonun en iyi başlangıç yapan dizilerinden birisi olan Zümrüdüanka yeni sezonda da devam etmesi kesinleşti. Zümrüdüanka dizisinin 2020-2021 yeni sezonunda 2. sezonu ile devam edeceği ve Temmuz ayında çekimlerine yeniden başlanacağı bildirildi. Temmuzda başlayan çekimler Ağustos ayında de devam edecek ve herhangi bir koronavirüs 2. dalgasında hazırlanmış olan bölümler yayınlanacak.

SON DAKİKA BİLGİSİ: Zümrüdüanka 2020-2021 Yeni Sezon tarihi belli oldu. Zümrüdüanka 2.sezonuyla 12 Eylül Cumartesi akşamı FOX’ta başlayacak. Bir süredir merak edilen Zümrüdüanka Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? sorusu yanıt buldu ve dizinin 2. sezona başlama tarihi 12 Eylül 2020 Cumartesi günü oldu.

Son Bilgiler (12 Haziran): Pastel Film imzalı Zümrüdü Anka dizisi temmuz ayının ilk haftası sete çıkıyor. 9. bölüm itibariyle sezon finali yapan Zümrüdü Anka dizisine yeni bir kadın oyuncu, bir de erkek oyuncu katılacak. Zümrüdü Anka dizisine yeni gelen oyuncuların isimleri netleşti. Temmuz ayında sete çıkacak olan Zümrüdü Anka dizisinin Temmuz sonunda ya da Ağustos ayı başında çekimleri yoğunlaştırıp Eylül ayının 2. haftası başlaması bekleniyor. Kesin başlama tarihi: 12 Eylül CumartesiZümrüdü Anka dizisi yeni bölümler ne zaman

Zümrüdüanka 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Fox TV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve ilk haftalardan itibaren oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşan Zümrüdüanka dizisinin geleceği merak ediliyordu. Corona virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin akıbeti izleyicilerin merak konusu olmuştu. Son açıklama FOX TV’den geldi ve dizinin 2020-2021 yeni sezonda da devam etmesine karar verildi. Böylelikle cumartesi günleri Kuzey Yıldızı dizisinden sonra en yüksek reytingli 2. dizi olan Zümrüdüanka yeni sezonda da devam edecek.

Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek miZümrüdüanka 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yaz ayları boyunca çekimlerini sürdürecek olan ve coronavirüs sonrasında setteki yerini alacak olan oyuncular bir hayli stok bölüm çekmeyi planlıyor. Çünkü salgın hastalığa hazırlıksız yakalanan diziler birkaç hafta sonra yeni bölüm ekrana getiremedi. Bu nedenle stok bölüm nerede diziler için ne kadar önemli bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Coronavirüs sonrasında dizi setlerinin yeniden kurulması ile birlikte Zümrüdüanka dizisi de 2020-2021 yeni sezona hazırlanmaya başlayacak. Büyük ihtimalle Eylül ayının ilk haftalarında ikinci sezonu başlayacak olan Zümrüdüanka dizisinin yeni transferler ile kadrosunu güçlendirmesi bekleniyor.

Zümrüdüanka Dizisi Reytingleri Nasıl?

Zümrüdüanka dizisi ilk haftalarda biraz tutuk başlasa da daha sonra açıldı ve reytinglerde hızlı bir yükselişe girdi. Cumartesi günleri çok fazla dizi yayınlanmadığı için en önemli rakibi olan Kuzey yıldızı dizisi ile mücadele ediyor. Zümrüdüanka reytinglerde üstün bir başarı göstererek cumartesi günleri Kuzey yıldızı dizisinin geçmeyi başardı. Yaklaşık 9 hatta 10 oranında Total reyting ulaşan Zümrüdüanka ikinci sezonda da bu başarısını devam ettirir mi izleyip göreceğiz. 2020-2021 yeni sezonda Eylül ayından itibaren devam edecek olan Zümrüdüanka dizisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Zümrüdüanka Dizisi 2. Yeni Sezon 2020-2021 Devam Edecek miZümrüdüanka 2. Sezon Yeni Oyuncular Gelecek mi?

Zümrüdü Anka dizisi oldukça başarılı bir dizi. Kapadokya’da çekilen bu güzel dizinin oyuncu kadrosu da yeni gelen oyuncularla birlikte güzelleşecek. Daha ikinci bölümde bazı oyuncuların çıktığı görülen dizinin ikinci sezonunda yeni oyuncuların katılımı ile daha güçlü ve yüksek reytinglere ulaşmak hedefleniyor. Zümrüdüanka dizisini izleyenler yeni gelen oyuncuları merak edebilirler. Diziye yeni katılacak oyuncuları burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Zümrüdüanka dizisine yeni gelen oyuncular başlığımıza göz atabilirsiniz.

Zümrüdüanka 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Konumuza yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizlerde zümrüdü Anka dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Siz Zümrüdüanka dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi 2 sezonda devam edecek olmasını nasıl karşıladınız yorumunuzu bekliyoruz.

Yorum yaz

50 Yorum

  1. Ich liebe diese Serie ich kann es kaum erwarten das es mit bölüm 21 losgeht. Wann kann ich es auf YouTube sehen. 😍😍😍❤❤❤

  2. Çabuk başlatın özledim serhatı merak ediyorum zümrüde araba çarptığını duyunca neyapacak barışacakmı acaba

  3. Alp novzuz dizide qalacakmi onsuz dizi b!aximsiz olur cunku diziye cok yakisir dizi onsuz olmaz dizi reytinqi onunla kazanir

  4. Muhakkak yeni sezonda başlamalı zümrüdüanka, sabırla bekliyoruz 🙏 mükemmel bir dizi. Çevremdeki kişilerde merakla bekliyorlar 🙏 severek izlediğimiz tek dizi. Nolur bizi mahrum etmeyin…

  5. ben diziye bayılıyom bu kadar güzel bir dizi hic gormedim umarım yeni sezonda devam eder cok ama cok guzel bir dizi hayranlıkla bekliyorum

  6. Heyecanla ve bir okadarda keyifle izlediğim tek dizi diyebilirim hergün takipteyim diziyle ilgili haber varmı diye…..diğer diziler hakkında yılıp çiziliyor bazıları başladı ama her nedense zümrüdüanka dizisinden hala ses seda yok acaba bu pastel film yardımcılığından kaynaklanıyor olmasın lütfen bu güzel dizimizden bizi mahrum etmeyin yeter beklettiğimiz başlasın artık bizide mutlu edinme olur sesimize kulak verin özelliklede PASTEL film umutla ve mutlu haberi bekliyoruz SAYGILAR…….

  7. Çok severek izliyorum diziyi bir an önce başlasın sabırsızlık la bekliyorum internetten hergn nezmn basliycak diye bakıyorum 2sezonu başlayacakmis çok sevndm basarilar

  8. Bence daha fazla zaman kaybetmeden başlamalı . Sabırsızlıkla bekliyorum . Kuzey yıldızı başladı . Sizlerde başlamalısınız.

  9. Zümrüdüanka çok sevdiğimiz bir dizi hiç kaçırmıyoruz sabırsızlıkla başlamasını bekliyoruz

Etiketler