Zümrüdüanka Reytingleri Nasıl, Dizi izlendi mi Tutuldu mu Yorumlar Nasıl?

20.01.2020
1.323

Fox TV ekranlarında ilk bölümü ile 25 Ocak 2020 cumartesi günü başlayacak olan Zümrüdüanka dizisinin yeni sezonu 12 Eylül 2020 Cumartesi başlayacak. 2. Sezonda Zümrüdüanka nasıl bir reyting alacağı izlenip izlenmeyeceği ve kaç bölüm süreceği oldukça merak edilen konulardan birisi oldu. Biz de bu sayfada izleyiciler tarafından merak edilen Zümrüdüanka dizisinin Reyting sonuçlarına izlenme oranlarını detaylı bir şekilde yazmak istiyoruz.

7 Mart 2020 cumartesi reytingleriZümrüdü Anka Reytingleri Nasıl sorusu 7 Mart 2020 de değişti? Dizinin aldığı sonuçlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. 7 Mart Cumartesi günü Zümrüdüanka dizisi almış olduğu total reytingler ile Kuzey Yıldızı dizisini geride bırakarak gün birinciliğini eline aldı.

Zümrüdü anka reytingleri 8 Şubat

Zümrüdüanka dizisinin reyting sonuçları nasıl?

Zümrüdü Anka dizisi 1. bölümde TOTAL de 5.04 reytingle 4. AB’de 4.51 reytingle 3 ABC1’de 5.02 reytingle 3.oldu.. Zümrüdü Anka dizisi 2. bölümde TOTAL de 6.50 oranınında reyting alarak yükselişe geçti. Zümrüdü Anka dizisi 3. bölümde TOTAL de 8.06 reytingle yükselişini sürdürdü.

Zümrüdü Anka Reytingler

Zümrüdü Anka Yeni Sezon Reytingleri Nasıl?

Zümrüdüanka dizisi yeni sezonuna 12 Eylül cumartesi günü başladı. İyi Günde Kötü günde ve Kuzey Yıldızı gibi rakipleri olan Zümrüdüanka dizisi bakalım yeni oyuncu transferleri ile yeni 2. sezonuna nasıl başlayacak. Muhtemelen geçen sezon yakaladığı ivmeyi devam ettirip yeni sezonda da en çok izlenen dizilerden birisi olmayı başaracak. Bu arada Zümrüdüanka dizisine yeni gelen oyuncular konumuzdan diziye gelen tüm oyuncu bilgilerini görebilirsiniz.

Zümrüdüanka 2. Sezonda reyting sonuçları Ab Total

Zümrüdüanka dizisi yeni sezon resmi reytingleri belli oldukça konumuza eklenecektir. 25 Ocak 2020 cumartesi günü yayın hayatına başlayan ve FOX TV’de ekrana gelen Zümrüdüanka dizisinin Reyting sonuçlarına izlenme oranlarını ab ve total olarak sizlere sunmak ve detaylı bir şekilde bu sayfada incelemek istiyoruz. Zümrüdüanka dizisi cumartesi günleri yeteri kadar reyting alabilir mi öncelikle bu konuda sizlere birkaç bilgi sunmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere ya cumartesi günleri Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey yıldızı dizisi oldukça yüksek reyting oranı ile cumartesi gününün reyting lider konumunda. Onu TRT ekranlarındaki kalk gidelim dizisi ile ATV ekranlarında ki Kim milyoner olmak ister yarışmaları takip ediyor.

Peki Zümrüdü Anka dizisi cumartesi günleri kim milyoner olmak ister kalk gidelim ve kuzey yıldızı gibi dizilerden fırsat bulup reyting alabilir mi yeteri kadar izlenme oranına ulaşır mı bu konular oldukça merak ediliyor. Bize göre Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Zümrüdüanka dizisinin ilgi çekici konusu farklı çekim mekanları ve başarılı oyunculukları ile dikkat çekecek dizilerden birisi olacaktır. Ancak izleyici özellikle Zümrüdüanka dizisindeki başrollere yani Alp Navruz ile Ceren Yılmaz’ın birlikteliğine uyumuna bakacak buna göre dizinin reytingleri şekillenecektir.

Zümrüdü Anka Kuzey yıldızı dizisinden seyirci alabilir mi?

Zümrüdüanka dizisinin izleyici kitlesi elbette daha önce farklı kanallarda değişik program ve dizileri izleyen seyirci olacaktır. Ancak Show TV ekranlarında başarılı bir şekilde yoluna devam eden Kuzey yıldızı dizisinin cumartesi günleri en başarılı dizi olduğu ve yüksek reytingleri Zümrüdüanka dizisinin başlaması ile biteceğini hiç zannetmiyoruz. Zümrüdü Anka dizisi Kuzey yıldızı dizisinden bize göre seyirci toplayacak ancak farklı program veya dizilere bakan seyircileri toplayabilecek olan Zümrüdüanka bakalım yeterli oranda reyting alabilecekmi ilerleyen haftalarda Zümrüdüanka dizisinin reytingleri nasıl olacak izleyip göreceğiz.

Zümrüdü Anka Dizisi reytingleriZümrüdü Anka dizisi erken final yapar mı?

bildiğiniz üzere Fox TV dizileri karşı en sabırsız ve reytingleri düşük çıktığında dizileri kısa sürede erken finale götüren kanalların başında yer alıyor. bu nedenle Zümrüdüanka dizisinin olası düşük reytingleri ne karşı birkaç hafta sonra Fox TV erken final kararı alarak Zümrüdüanka dizisini yayından kaldırmak isteyebilir. Ancak bunun için öncelikle dizinin ön sözleşmesinde yer alan 6 bölümlük serinin geride bırakılması ve dizinin reytinglerinin tekrar kanal ve yapımcı tarafından ele alınması gerekiyor. Gerçekten de Zümrüdüanka dizisinin reyting oranları çok düşük yayınlanması kanala ve yapımcıya zarar ettirecek düzeyde ise 6 bölümde erken final yaparak ekrana veda edebilir. Ancak ilk 6 bölümdeki performans dizinin devam etmesine imkan tanırsa ve reytingler yüksek gelirse dizi önce sezon sonuna kadar devam ettirilecek daha sonra da yine reytingleri iyi gelirse 2020-2021 yılında da yeni sezonda zümrüdü Anka dizisi devam edecektir.

Zümrüdü Anka dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final yapacak?

Zümrüdüanka dizisinin kaç bölüm sürecek ve kaçıncı bölümde final yapacağına dair kesin bilgiler elimizde bulunmadığı için dizi ile ilgili net konuşmak oldukça zordur. Ancak Zümrüdüanka dizisi yapımcı ve kanal arasındaki sözleşme gereği ilk önce 6 bölüm olarak ekrana gelecek eğer 6 bölüm sonunda dizi yoluna devam edecek kadar reyting alıyorsa sezon sonuna kadar anlaşma uzatılacak. Zümrüdüanka dizisinin 2020 mayıs ayına kadar devam etmesi ve ortalama olarak 15. bölüme ulaşması bekleniyor. Dizioyuncu.com

Eğer zümrüdü Anka dizisi başarılı bir reyting grafiği çizerse Mayıs 2020 tarihinde sezon finali yaparak yaz tatiline girer ve 2020 Eylül ayında yeni sezonda yine FOX TV’de izleyiciyle buluşmaya devam eder. Ancak reytinglerde düşme olur ve beklentilerin altında kalırsa Mayıs 2020 tarihinde final yaparak ekrana veda eder ve 2020-2021 sezonunda ekrana gelmeyecek bir dizi olur. Bakalım Zümrüdüanka dizisinin ilerleyen haftalarda ki reyting sonuçları nasıl çıkacak diziyi izleyenler beğenecek mi bize devam edecek mi izleyip göreceğiz.

Zümrüdü Anka dizisi izleyici yorumları nasıl?

Nevşehir ilimizin Ürgüp ve Göreme ilçelerinde çekimlerine devam edilen zümrüdü Anka dizisi hem sıradışı güzellikleri hem de sevilen oyuncuların birlikte başrolde oynamasıyla son dönemde dikkati çeken ve 2020 yılında başlayan dizilerden birisi oldu. Alp Navruz ile Ceren Yılmaz ilk kez bir dizide başrolde oynarken dizinin izleyici tarafından beğenilip beğenilmediği yeteri kadar reyting alıp almadığı merak konusu oldu. Diziyi izleyenlerin Zümrüdüanka dizisini hakkındaki yorum ve görüşleri bizler için çok değerli lütfen aşağıda bu konuyla ilgili yorumlarınızı uzunca yazınız.

Sizlerde Zümrüdüanka dizisinin reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak diziyi beğendiniz mi izlediniz mi izlemeyi düşünüyor musunuz bu konular hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmına yazın lütfen.

Zümrüdü Anka dizisinin reytingleri nasıl ilk bölümü nasıl buldunuz?

25 Ocak 2020 cumartesi günü ekrana gelen ve ilk bölümü ile yayınlanan zümrüdü Anka dizisi izleyicilerden tam not aldı diyebiliriz. Ancak Elazığ’da yaşanan depremin hemen arkasından yayınlandığı için izlenme oranlarının çok yüksek çıkmayacağını düşünüyoruz. Diğer yandan oyunculuk başarısı ve rol kabiliyetleri açısından biz Zümrüdüanka dizisini beğendik ancak ilk bölümde neredeyse Alp Navruz’un hiç oynamayışı oyuncunun hayranları tarafından merak edilse de ilerleyen bölümlerde bol bol izleyecekler ve Zümrüt ile sahneleri bol bol yayınlanacak. Sonuç olarak Zümrüdüanka dizisinin ilk bölümü bizden geçer not aldı ancak izleyicinin nasıl bir tepki vereceğini reytinglerinin nasıl yayınlanacağını pazar günü ondan sonra burada sizlere sunacağız.

Alp Navruz 2,5 senedir hiç aralık vermeyip, yüzünü dinlendirmeden 3cü diziye başladı, hiç hoş değil, keşke biraz ara verseydi, dizisi daha tutulurdu. Ayrıca başrole koydukları kız felaket bir şey. Kız en iyi şartlarda 2ci kalite yardımcı oyuncu olabilecek kapasitede: ne güzellik var ne de oyunculuk… Yapım şirketleri ucuz dizi çıkarmak için böyle yollara başvuruyor. Hiç duyulmamış, tanınmamış, oyunculuk sıfır olan kızlara oğlanlara başroller veriyorlar. Sonra da 3. Bölümde niye final yaptı dizilerimiz diye ağlarlar..

Zümrüdüanka İlk Bölümü İle Ekranlara Geldi!
*İzleyenler ilk bölümü nasıl buldunuz?
*Dizide en beğendiğiniz karakter kimdi?
*Reytinglerde nasıl bir başarı gösterecek sizce dizi?

Zümrüdü Anka dizisi 1. bölümde TOTAL de 5.04 reytingle 4. AB’de 4.51 reytingle 3 ABC1’de 5.02 reytingle 3.oldu..Zümrüdü Anka dizisi 2. bölümde TOTAL de 6.50 *Diziye 10 üzerinden kaç puan verirsiniz?Zümrüdü Anka Reytingler

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Fatma dedi ki:

  Zümrüt anka çok severek izliyoruz final olmasın nogulur

 2. İlknur dedi ki:

  Çok severek izliyorum hiç bitmesin istiyorum çok güzel bir dizi 💞💞💞

 3. Muhteşem bir dizi hiç bitmesin 🙏 dedi ki:

  💞💞çok seviyoruz

 4. Gönül dedi ki:

  Zümrüt anka dizisi ben ve çoçuklarım cok seviyoruz heyecanla dizinin saattinin gelmesini bekliyoruz final olmasın cumartesi günü alın reyting artsın keyifle ailece baktığım dizi bandemin sürecinde ilaç gibi geliyor diziye bakmak

 5. Deniz dedi ki:

  Lütven bitmesin benim tüm bildigim arkadaşlarım çok seviyoruz allahım bu bölüm neydi öyle, gününü çok kötü oldu degiştirmeniz pazartesiye koysanız çok izleyicisi var sadakatsizde çok iyi reytingleri düşecek diye çok korkuyom

 6. Ayse dedi ki:

  Zümrüdüanka final yapmasin lutfen ben bu dizi yi çok seviyoruz serhat zümrud çok seviyorum sizden çok memunum bitmesin nolur Zümrüdüanka çooooook seviyoruz

 7. Elif dedi ki:

  Zümrüt çok seviyorum sizden çok memunum bu dizisi çok seviyorum bitmesin

 8. sema dedi ki:

  LÜTFEEEENNN BITMEZIN !!! en güzel dizi diyebilirim, o kadar güzel bir senaryo… hiç görmedim!! bu hikaye baştan beri çok güzel veeeee ceren yılmaz ile alp navruz’u çok ama çok seviyorum 😘

 9. Anonim dedi ki:

  Zümrüdüanka çok güzel bir dizi en çok sevdim diziler arasında en guzel dizi ceren yılmaz çok güzel bir oyuncu kuzey yıldız çok saçma bir dizi ilk önce kuzey yıldızını izliyordum baktm çok saçmalıyo zümrüdüanka ondan daha güzel

 10. Anonim dedi ki:

  Ben zümrüdüankayı çok seviyorum nolur final girmesin zümrüdüanka çok güzel bi dizi herkes izlesin

 11. Anonim dedi ki:

  Zümrüdüankayı çok seviyorum kuzey yıldızını tabiki geçecek benim dizim

 12. Anonim dedi ki:

  İnşallah hiç bitmez ben çok seviyorum nolur bitirmeyin yalvarıyorum nolur

 13. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir dizi çok seviyorum inşallah hiç bitmez nolur bitmesin ben hep izliyorum ve çok seviyorum yalvarıyorum bitmesin

 14. Ceren dedi ki:

  Bence zümrüdüankaya çok haksızlık ediliyor ve önyargılı konuşuluyor arkadaşlar hatırlarsanız ilk bülümü kimse beğenmemiş ama illerdeki bülümleri herkes çok beğenmiştiler şimdi zümrüdüanka benim favori dizim oldu lütfen devam etsin final olmasın lütfen

 15. Baskilli dedi ki:

  YENI SEZON DA DIZI BOZULDU ARTIK IZLEMEM

 16. Anonim dedi ki:

  Ben en baştan beri diziye aşık oldum diyebilirim lütfen final yapmasın aylarca sürsün hatta yıllarca bile devam etsin serhat ve zümrüt birbirlerine çok yakışıyor ve hatta birbirlerine çok aşıklar ikisinide çok begeniyorum cekemeyenler çatlasın diziden anladiginiz bu kadar iste

 17. Havva dedi ki:

  Bence çok güzel bir dizi beğenmeyenler gıcık olanlar yorumda bulunmasınlar, ortada bir emek var çok da güzel başaryorlar ceren yılmaz çok güzel

 18. Remziye dedi ki:

  Zümrüdünka dizisi cok güzel izlemekten keyif alıyorum lütfen devam etsin

 19. Remziye Özen dedi ki:

  ZÜMRÜDÜANKA DİZİSİ COK GUZEL BEGENEREK İZLİYORUM ALP NEVRUZ VE CEREN YILMAZ OYUNCULUKLARINI BAŞARIYLA YAPIYORLAR DİZİ ARTIK DEVAM ETSİN ZÜMRÜDÜANKA DİZİSİNİ ÖZLEDİM

 20. Aybüke dedi ki:

  Zümrüdüanka çok güzel bir dizi serhat ile Zümrüd birbirine çok yakışıyor inşallah kısa zamanda tekrar devam eder. Çok uzun bir dizi olsun severek izliyoruz

 21. Bahar dedi ki:

  Çok ğüzel bir dizi 4050 bölüme kadar çekilsin çok ğüzel dizi bayıldım

 22. Anonim dedi ki:

  Bence çok çok çok güzel dizi devam etsin bekliyoruz

 23. Muti dedi ki:

  Diziyi seyrediyordum. Ama dayanılacak gibi değil. Gittikçe saçmaladı ve diziyi bıraktım. Bu nasıl bir senaryo. Başrol oyuncular konuşmaktan aciz. Mimiksiz. Dizinin yarışı sadece bakılarak geçiyor. Hatice Aslan ıyi bir oyuncu olmasına rağmen. Burdaki karakteri dayanılacak gibi değil. O nasıl bir oyunculuk. Bu kadar abartı ve rahatsız edici konuşma sedi ve bağırmaları. Abbas karakteri dersen ayrı facia bu nedir komedimi yapıyor. Ya o aşiret nedir kardeşim bu abartı. Sayın senaristler izleyiciyi bu kadar aptal görmeyin. Aynı şey yasak elma içinde geçerli . Bence bu iki dizide cok6rahatsiz edici. Fox tv bunu değerlendirmeli

 24. Ayfer dedi ki:

  Valla bana göre aşk ve mavinin konusunun aynı zaten evde aynı hatice aslan hiç olmamiş o role abbas şaka gibi ciddiyetsiz bir rol erken final yapar bence

 25. Deniz yılmaz dedi ki:

  Dizi son derece mukemmel fakat lütfen erken final olmasın

 26. Sukran dedi ki:

  Beğenmeyebilirsiniz ama bu kadar insafsızca eleştirmenin unutmayın onlarda bir emek sarfediyorlar

 27. Şükran dedi ki:

  Dizlumi çok güzel keyifle izliyorum dilerim devam eder

 28. 🤬🤬 dedi ki:

  Çok çok saçma bir dizi hele o hasibe karekteri çok gıcık ne amaçla var o karekter bilemedim

 29. Yıldız dedi ki:

  Dizi berbat hepsi birbirinden saçma bence bitsin dizi başlayınca kanal degistiriyoruz

 30. 😂 dedi ki:

  Zümrütu anka bir an önce lütfen finale gitsin çünkü hepsi birbirinden sacma

  1. Anonim dedi ki:

   Iyice saçmaladı nevsehirliyim böyle bir saçmalık yok nevsehirde inşallah biran önce final yapar yerden yere vurdu nevsehiri

 31. Nurcan Celegen dedi ki:

  Cok sacma bi senaryo suhandani bi kafile adam kaciriyor sehrin ortasinda,oteli basiyorlar vs daha cok var da anlatamicam.En sacma yani da su eski Turk filmlerinde hocayi basortuluyu cahil ve kotu gösteren zihniyet yine meydana cikmis nasil bi mesaj veriyorsunuz ya halk yemiyor artik bunlari dine saldirmaktan vazgecin ucuz senaryo ucuz yaklasim

 32. Anonim dedi ki:

  Senaryo, dialoglar, konusu herşeyi çok kötü! Yayınlandığı gün ve saatte kanal değiştiriyoruz! Umarım daha fazla devam etmez.

 33. Nevşehirli izleyici dedi ki:

  Zumruduanka dizisinin konusu gittikçe saçma hal alıyor bence toplum ahlakına aykırı hal ve hareketler içeren sahneler ve evliliği basite indiren davranışlar kuma anlayışını yer eden hal ve hareketler şive konuşmalarında abartı bunlar hiç hoş olmuyor

 34. Melek dedi ki:

  Sen anlat karadeniz ve bu dizi begenenler.ben diziden senaryodan oyunculuktan anliyorum zannetmesin. Bi dizi bu kadar mi kotuu aktarilir. Oyunculukta senaryoda yonetmenlikte cocuk oyuncagi gibi berbatt kisacasi tahammul edemeyip drgistimm kanalii

 35. Anonim dedi ki:

  Allah askina sen anlat karadenizi ve bu diziyi begenenlerde diziden anliyorum demesin bu kadar mantik hatasi seyi izlerken nasil tahammul ediyorsunuz ben sahsen kendimi salak yerine konulmus gibi hissediyorumm.. izlenmeezzz

 36. Yeliź dedi ki:

  Ask ve mavi gibi yapmak istemişler ama hiç olmamış başarısız

 37. çiçekhazal dedi ki:

  zumrudu a nka guzel bir dizi zumrudu anka guzel bir dızı fakat kadın oyuncu değiştirin lutfen donuk silik duyguları bize geçiremiyo r ve zumrudun annesi çok bağirark konuşuyor

 38. Zümrüt 'ün annesi süppper bu kadar iyi olur oyunculuk daha çok çıksın kopuyoruz ona dedi ki:

  Zümrüt ‘ün annesi süppper bu kadar iyi olur oyunculuk daha çok çıksın kopuyoruz ona

 39. Derya dedi ki:

  Insallah bitmez cok cok begenerek izliyorum gercekten ailece sadece zumrutle serhatin sahnelerinin daha fazla on planda olmasi lazimki dizi tutulsun bencee cok geri planda kaldilar.

 40. Fatoş dedi ki:

  Acilen zümrütün annesinin değişmesi lazım çok bağırarak oynuyo çok fena

 41. Nisanur dedi ki:

  İnşallah çok bölümü olur ben çok beğendim fınal yapmasını sen anlat Karadeniz gibi sürsün amin❤❤❤❤❤

 42. Nisanur dedi ki:

  Ben çok beğendim inşallah bölümleri çok sürer ve hiç fınal yapmaz ben en çok alp nevruz ceren yılmazın sahnelerini seviyorum❤💕

 43. Duygu dedi ki:

  Ben bayıldım diziye çok güzel ins final yapmaz ya

  1. Nisanur dedi ki:

   Bayıldım bayıldım ❤

 44. Ersin dedi ki:

  Son derece hızlı ilerleyen ve kurgusu güzel bir dizi. Anlık olaylar art arta geliyor. Diğer dizilerde atıyorum, bir su içme olayı tüm bölüm boyunca dönüp duruyor. Sıkıcı dizilerin bile izlendiği ülkemizde bu dizinin kıymetinin bilinmesi gerekir.

 45. nigün dedi ki:

  az sonra bi daha tekrar temin ederim izlemiyorum bıktırdınız fox tv yi açamıyorum artık seyırcıye ayıp yahu kaç kere yayınlıyorsunuz bu gece yasak elmanın alt yazılı bölümü oynayacaktı hiç sevmedik bı diziyı hele o annesi

 46. çiçekhazal dedi ki:

  kadın oyuncu olamamamış dizi guzel fakat kadın oyuncu olmadiği içi arar ra kanal değiştrmeme neden oluyo r

 47. özlem dedi ki:

  ben sen anlat karadeniz den sonra en beğendiğim dizi oldu bence tutulsun
  reytinglerde rekor kırmasını bekliyorum

 48. Anonim dedi ki:

  bugece neden tekrar yeter bıktık yemşnle o soğuk suratunı görmekten o kızın bu gece kadın dizisi alt yazılı bölümüne engel oldunuz işitme engelliler bu geceyi bekledi bi haftadır yetmedimi bu dizi 7/24 ayıp yahu

 49. sayfa dedi ki:

  kadın oyuncu alp navruzun yaanına olamamış

 50. Ali dedi ki:

  Dizi ve konu güzel bu dizi tutar ve izlenir

 51. saadet dedi ki:

  bugün yayımladınız bunu gece bir daha yayımlanacakmış yeterrrrrrrrr kusacagız artık yeter bu kadarda bıktırılmaz yahu tamam izledik gündüz yeter vurgunuda böyle yaptılar kurşunuda millet usandı noldu final

 52. saadet dedi ki:

  bu oyuncuyu böyle robot gibi oynatmak ve annesi çok iğrenç

 53. Nüvit Varol dedi ki:

  Dizinin konusu berbat.Dizi Karakterlerinin Oyunculukları da berbat.Bu dizinin tutacağını hiç zannetmiyorum.

 54. Zeynep dedi ki:

  Adil bey karakteri Süleyman soyluya neden bukadar benzetildi ardında ne fitnelik var acaba bekleyip gôreceğiz !!!

 55. Ayfer dedi ki:

  Hatice aslan sürekli bağıriyor role olmamış başroldaki zumrutte biraz ruh gibi

 56. Anonim dedi ki:

  Pek fazla secenek olmadığı cmts.gunu icin bide fox izleyeni oldugum icin 10.dan 5.6 arası kız ile erkek biraz uyumsuz genel dizi fena değil orta klasik tutunamayan bi donemde tekrar dizi denemeleri ortası yok bu tur tekrarların ya tutar ya hemen biter..geneli guzel

 57. Tiyatro dedi ki:

  Vahap çok iyi

  1. Oyuncu dedi ki:

   Vahap çok başarılı.

  2. Anonim dedi ki:

   Hiç mi hiç beğenmedim özellikle başrolde oynayan kız hiç oyunculuğu yok bence tutmaz yakında biter

 58. çiçekhazal dedi ki:

  zumrudu anka kadın oyuncu olmamamış

 59. Hülya Kurnaz dedi ki:

  Izlemeyi çok istiyordum ancak Hatice Aslan ‘ın sürekli bağıran anne görüntüsüne 45 dakikadan fazla dayanamadım üzgünüm 👎

  1. Nüvit Varol dedi ki:

   Katılıyorum.Bu Karakter HATİCE Aslan’a hiç olmamış.Çok yapmacık görünüyor.

 60. Günel 🌺Zümrüdü Anka🌺 dedi ki:

  🌺Zümrüdü Anka🌺Dizinin İsmi Oyunçuları Güzel Zümrüdü Anka Kuşu Hakda 24 Haziranda Türk Halkında Seckiler Hakda Güzel Reklam Yapılmışdı Anka Kuşunun Yükseklikde Uçması Bütün Güzelikleri İnsanların Ayağları Altına Sermişdi Zümrüdü Anka Kuşu Reklamdan Sonra Dahada Tanındı Zümrüdü Anka Kuşu Uzun Ömürlü Kaf Dağlarında Yaşamış Güzel Hekayesi Varmış Dizinin İsmi Güzel Dizinin Aşkı Sevgisi Güzel Olmalı Zümrüdü Anka Aşka Sevgiye Bağlı Umarım Hayatımızda Şu Kuşların Nesli Bitmez Anka Kuşu Yükseklkde Uçur Reklamda Dahada Güzel Görünürdü Dizi İsmi Gibi Güzel Olmalı Umarım Dizide Zümrüdü Anka Kuşu Görünmeli Onun Hekayesi Anlatılmalı Dizide Kötülere Az Yer Verilmeli Zaten Bütün Dizilerde Kötüler Kaynayır Dizi Kolektivine Uğurlar🏆Arzu Ediriz Baş Kahraman Güzel Seçilip Elimi Burakma Dizisin Kahramanı İyi Zümrüdü Anka Kuşu Bütün Müselman Halkların Semasında Uçarak İnsanlara Mutluluğ Getirsin

  1. Anonim dedi ki:

   Cok güzel bir dizi konu güzel oyuncular güzel hatice aslan çok bağırıyor bu karakter ona yakışmamış olmamış çok yapmacık böyle olmamalı