Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt Kimdir? Gerçek Adı (Ceren Yılmaz)

Yorum Yap 314 kez izlendi

Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt Kimdir? Gerçek Adı (Ceren Yılmaz). Zümrüdü Anka dizisinde başrol oyuncusu olan Ceren Yılmaz kimdir? Ceren Yılmaz Zümrüdü Anka dizisinde hangi rolde oynuyor? Zümrüdü Anka dizisi Pastel Film yapımcılığında yayınlanıyor. Zümrüdü Anka dizisi yönetmenliğini Cemal Şan üstleniyor. Zümrüdü Anka dizisinin senaristliğini Can Sinan yapıyor. Zümrüdü Anka dizisinin çekimleri 16 aralık pazartesi günü başlayacak.

Not: Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt Kimdir? Gerçek Adı (Ceren Yılmaz) konumuz çok tuttu ve takip edildi. Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt dizide kendisini çok iyi gösterdi.Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt

Zümrüdü Anka dizisi başrol oyuncuları Alp Navruz ve Ceren Yılmaz oldu Zümrüdü Anka dizisi diğer oyuncuları Miray Akay, Ayten Uncuoğlu, Evrim Doğan, Deniz Hamzaoğlu ve Hatice Aslan. Zümrüdü Anka dizisi 2020 yılının ilk aylarında Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Zümrüdü Anka dizisinde rol alan ve Zümrüt karakterini canlandıran Ceren Yılmaz bilgilerini konumuza ekliyoruz. Bu arada merak edenler için Zümrüdü Anka dizisinde Serhat karakterini canlandıracak olan Alp Navruz hakkında merak edilen her şeyi buraya yazık, Tıklayın >> Zümdürü Anka Serhat Kimdir?

Ceren Yılmaz

Ceren Yılmaz 1991 doğumludur. Ceren Yılmaz Tümay Özokur menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Ceren Yılmaz ilk kez Yağmurdan Kaçarken dizisinde rol aldı. Ceren Yılmaz’ı meşhur eden Filinta ve Deli Gönül dizileri oldu. Sonrasında sinema filmlerinde rol almaya da başladı. Ceren Yılmaz Üç Harfliler: Adak filminde başrol oynadı. Ceren Yılmaz Deli Gönül dizisinde Şule karakterini canlandırmıştı. Ceren Yılmaz Trt 1’de yayınlanan Filinta dizisinde Hatice karakteri canlandırdı. Ceren Yılmaz Kanal D’nin Alabora isimli yarışma programına katıldı.  Ceren Yılmaz instagram hesabı https://www.instagram.com/cerenyilmazzzz/

Zümrüdü Anka Zümrüt Karakteri;

Zümrüdü Anka dizisinde Zümrüt karakterini canlandıran Ceren Yılmaz ‘ın kim olduğu hangi dizi filmlerde rol aldığı sizlerle paylaştık. Zümrüdü Anka dizisinde başrol oynayan Zümrüt genç ve güzel bir kızdır. Zümrüt saf ve temiz bir köylü kızıyken aynı zamanda zeki ve inatçıdır. İyi yüreğiyle güzelliğiyle gönlünü Serhat’a kaptırır. Zümrüt ve Serhat’ın aşkı imkansız bir aşktır.

Zümrüt ve Serhat birbirine düşman olan iki ailenin çocuklarıdır. Zümrüt ve Serhat’ın aşkı da o kadar büyük olacak ki karşısına dağlar nehirler engel olsa aşacaklardır. Zümrüt ve Serhat’ın sevdası büyük sınavlardan geçer. Zümrüdü Anka dizisinde Serhat ve Zümrüt sabır, gayret ve emek ile aşklarını sürdüreceklerdir.

Zümrüdü Anka dizisi konusu:

Zümrüdü Anka dizisinin iki başrolü olan Serhat karakterini Alp Navruz canlandırırken Zümrüt karakterini Ceren Yılmaz canlandırıyor. Zümrüdü Anka dizisinde Serhat ve Zümrüt’ün aşkı anlatılacak. Zümrüdü Anka dizisi Zümrüdü Anka kuşundan ilhamla hazırlanmış olabilir. Zümrüdü Anka kuşu bilgeliğe ulaşmak için 7 zorlu vadiden geçmişti ve bu vadiler İrade Vadisi,Aşk Vadisi, Cehalet Vadisi, İnançsızlık Vadisi, Yalnızlık Vadisi, Dedikodu Vadisi ve Ben vadisinden oluşmaktadır. Serhat ve Zümrüt’ün aşkı da böyle zorlu sınavlardan geçecek ve sonunda mutluluğa ulaşacaklar. Tabi sınavları geçmek sabretmek kolay değildir.

Zümrüdü Anka dizisi tam da Zümrüdü Anka kuşunun hikayesi gibi otantik bir doğada Kapadokya yöresinde çekilecek. Zümrüdü Anka dizisi çekim mekanlarını sizlerle başka bir konumuzda paylaşmıştık. Zümrüdü Anka dizisi çekimlerine başlandı. Ocak ayında yayınlanacağı tahmin edilen dizinin tam yayın tarihi belli değil. Sizler ne düşünüyorsunuz? Zümrüdü Anka dizisi oyuncu kadrosu çok başarılı isimlerden oluşuyor. Bir güzel Ceren Yılmaz ve bir yakışıklı Alp Navruz’un yeni dizisi bomba gibi geliyor bize göre. Bakalım istenen reytinglere ulaşabilecek mi? Zümrüdüanka dizisi ile ilgili yorumlarınızı aşağı yazınız.

Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt Karakterini Nasıl Buldunuz? (Ceren Yılmaz)

İlk önce biraz soğuk nevale gibi bir duruş sergilemiş olsa da oldukça başarılı bir iş çıkardı Ceren Yılmaz. Yeni sezonda da Zümrüdüanka dizisi devam edecek. 2. Sezona gidebilen az diziden biri olmasında kesinlikle Ceren Yılmaz’ın başarılı oyunculuğunun rolü var. Biz beğendik. Ya siz?

Zümrüdü Anka Dizisinde başrolde oynayan ve Zümrüt karakterini canlandıran Ceren Yılmaz ile Alp Navruz’un ilk fragman çıktı. İşte karşınızda Zümrüdü Anka Dizisi ilk tanıtım fragmanı:

Etiketler