Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Para Ödülü Ne Kadar? Sürpriz Hediye Ne Olacak?

FOX’un gündüz kuşağında yayınlanan ve saat 16.30 dan 19.00 a kadar haber öncesi kuşakta beklentilerin üzerinde aldığı reyting oranları ile oldukça başarılı bir sezon geçirdiği için 2. sezonda da kaldığı yerden devam etmesine karar verilen Zuhal Topal’la Sofrada programında hem büyük ödül arttı hemde sürpriz hediyeler eklendi.

Hafta içi her gün Fox tv de ekrana gelen ve en çok izlenen yemek programı olan Zuhal Topal’la Sofrada
programının yeni sezon tanıtım fragmanı bugün yayınlandı. Sezona diğer yapımlardan önce girmesi beklenen Zuhal Topal’ın yeni sezon için izleyenlerine sürprizleri olacak. Öncelikle programda verilen 10 bin lira az geldiği için artacak ve ciddi bir rakam olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 2. Sezon Para Ödülü Ne olduZuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Para Ödülü Ne Kadar? 2019-2020

Fox tv de yayınlanan ve Dual Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Zuhal Topal’ın ise sunuculuğunu yaptığı Zuhal Topal’la Sofrada programı geçtiğimiz hafta sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti. Ancak hemen ardından yeni sezonun tanıtım fragmanı çıkınca demekki yaz tatilini kısa sürede bitirecek olan Zuhal hanım diğer bütün programlardan önce sezona başlayacak ve daha çok izleyici çekmek için bir takım sürprizleri ve ödül artışını da beraberinde getirecek.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman? Formatı Ne Olacak Tıklayın?

Geçtiğimiz sezon oldukça yüksek reyting oranları ile genellikle ilk 10 program arasında yer alan Zuhal Topal bu sezon ödülü de artırarak ilgi ve alakayı da izlenme oranını da yukarılara çıkarmayı hedefliyor. Yakında yeni sezonuyla ekranlara yeniden başlayacak olan Zuhal Topal’la Sofrada programı 2. sezonda 10.000 lira olan büyük ödülü tam iki katına çıkararak 20.000 lira yapacak. Böylelikle gelinlerin hafta boyunca uğraşması ve hazırlanması daha da bir anlam kazanmış olacak.

Fox tv Zuhal Topal Sofrada yeni Sezon başlama tarihiZuhal Topal’la Sofrada program yeni 2. sezonda da FOX Tv de

Zuhal Topal’la Sofrada programının reyting sonuçlarında başarısı yeni sezon onayını beraberinde getirdiği gibi aynı zamanda da yeni sezonunu erken açmasına neden olacak. Zuhal Topal herkesten önce 2019-2020 sezonuna başlayacak ve Fox tv ekranlarında olmaya devam edecek.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2019-2020

”Zuhal Topal’la Sofrada” programı için yeni bir fragman yayınlandı ve bu tanıtım yeni sezon için özentisizce hazırlanmış ve tarih verilmemiş. Ama bizim tahminlerimize göre Temmuz ayında tatil yapacak olan Zuhal Topal’la Sofrada ekibi Ağustos başında çekimlere başlayacak ve yeni sezonu diğer tüm programlardan önce başlatmış olacak. Zuhal Topal’la Sofrada yeni 2. sezonuyla yakında FOX’ta! Fox tv Zuhal Topal Sofrada yeni Sezon başlama tarihi kesinleştiğinde buraya yazacağız.

Zuhal Topal'la Sofrada yeni Sezon sürprizi ne olacakZuhal Topal’la Sofrada 2. Sezon Para Ödülü Ne Kadar? Sürpriz Hediye Ne Olacak?

Zuhal Topal 2019-2020 yeni sezonu için hazırladığı tanıtım fragmanında büyük sürprizler hazırladık geliyoruz, siz nereye çağırırsanız biz oraya geliyoruz diye kendisini davet edecek şehirler ve ev sahiplerine çağrıda bulundu. Büyük merak uyandıran yeni sezon sürprizi ne olacak, büyük ödül ne kadar artacak diye merak edenler için para ödülünün 10 bin liradan 20 bine çıktığını öğrendik ancak sürprizlerin neler olduğuna dair bir ipucu bulamadık.

Zuhal Topal'la Sofrada yeni Sezon sürpriz hediye neZuhal Topal Yeni Sezonda Puanlama Sistemi değişecek mi? 

Bildiğiniz gibi izleyenlerin en çok şikayet ettikleri konunun başında kaynanaların gelinler için düşük puanlar vermeleri geliyordu. Bu nedenle yeni sezonda Zuhal Topal’ın bir ayarlama yaparak daha adil bir puanlama sistemi üzerinde bir sürpriz yapmasını bekliyoruz biz. Zuhal Topal’la Sofrada programı 2019-2020 yeni sezonunda kaldığı yerden fox tv de ekrana gelmeye devam edecek.

Sizlerinde Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezonu 2019-2020 hakkında yorumlarınız önerileriniz varsa lütfen aşağıya yazarak programın gelişmesine katkıda bulununuz. şimdiden teşekkür eder hepinize iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. COK ADİL PUANLAR VERİYORSUNUZ ZUHAL HANIM BASARILARINIZ DAİM OLSUN YENİ SEZONUNUZDA HAYIRLI OLSUN

Etiketler