Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman? Formatı Ne Olacak?

Zuhal Topal 2021/2022 yeni sezonunda ne yapacak yemek programı mı sunacak yoksa evlilik programı mı yapacak gibi merak edilen soruları ve Zuhal Topal 2021-2022 yeni sezon ne zaman başlayacak sorularına bu konumuzda cevap vererek FOX TV’de ekrana gelen yapımı hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Zuhal Topal’la izdivaç yeniden başlar mı yoksa Zuhal Topal’la Sofrada kaldığı yerden devam edecek mi?

Daha önceki yıllarda Zuhal Topal’la izdivaç isimli programıyla tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Zuhal Topal, evlilik programlarının olağanüstü hal sırasında yasaklanmasının ardından bir süre ekrana çıkmayarak dinlenmeyi tercih etmiştir. Daha sonra Fox TV ile anlaşan Zuhal Topal 2018 ve 2019 sezonunda Zuhal Topal’la sofrada isimli programı yaparak her gün bir ailenin evine konuk olarak kaynanalar ile birlikte evin gelinine puan veren bir formatta yemek programı sunmuştu.

Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman

Zuhal Topal’la sofrada 2021 2022 yeni sezonda devam edecek mi?

Sevilerek izlenen günlük programlardan birisi olan Zuhal Topal’la sofrada oldukça sevilen program formatı. Kaynanaların biraz şımarık davranışları ve gelinlere vermiş oldukları düşük puanlar ile her gün olay olan ve hangi kaynananın nasıl davranacağını kimsenin tahmin edemediği bir program olarak her gün ilgiyle izlenmeye devam eden ve her gün konuk olunan evdeki gelinin hazırlamış olduğu yemeklere puan vererek haftanın birisine 10.000 liralık büyük ödül kazandırdığı Zuhal Topal’la sofrada isimli program bu sezon beklentilerin üzerinde ilgi görerek reytinglerde 4 ve 5 oranlarında Total reyting alarak bu sezonun en çok izlenen programlarından birisi oldu.

Zuhal Topal izdivaç başlar mı yeni sezonda 2019

Haber öncesi kuşakta diğer kanallarda Esra Erol veya günlük dizilerin olduğunu düşünecek olursak Zuhal Topal’la sofrada oldukça iyi bir alternatif olarak Fox TV ekranlarında saat 16’dan 19’a kadar 3 saat boyunca her gün ekrana geliyor ve izlenme oranları ile Fox TV’yi de oldukça memnun ediyor. Fox TV almış olduğu reytinglerden dolayı Zuhal Topal ile olan 1 yıllık sözleşmeyi uzatmak istiyor. Çünkü birçok diziden daha fazla reyting alan Zuhal Topal haber öncesi kuşakta en iyi programlarından biri olarak göze çarpıyor. bu kadar yüksek reytinglere ulaşan Zuhal Topal’la sofrada programı büyük ihtimalle 2021-2022 yeni sezonunda da kaldığı yerden devam edecek.

Zuhal Topal'la sofrada reytingleri nasılAncak programı izleyenlerin Zuhal Topal’a bir eleştirileri de var, buradan yazmak istiyorum. Programı izleyenler Zuhal Topal’ın kaynanalara yeteri kadar uyarıda bulunmadığını bu yüzden kaynanaların gelinlere çok düşük puanlar vererek emeklerini boşa çıkardıklarına dair bir eleştirileri vardı. Bu eleştiriler haklı olmakla birlikte daha farklı bir oylama sisteminin getirilerek daha adaletli ve birbiriyle rekabet etmeden adaletli bir şekilde puanları verecekleri ve haftanın birincisi seçecekleri daha iyi bir oylama sistemi getirilmesi isteniyor. Umarız Zuhal Topal bu eleştirileri dikkate alır ve yeni sezonda Zuhal Topal’la sofrada programında ki oylama sisteminde değişikliğe gider ve daha adaletli bir puanlama sistemi ortaya konur.

Yeni Sezonda Zuhal Topal’la izdivaç evlendirme programı olacak mı 2021-2022?

Zuhal Topal Yeni sezon

Yeni sezonda Zuhal Topal’ın evlendirme programı sunabileceği olağanüstü hal yasalarının kalkmasından sonra evlilik programlarının yasak kapsamından çıkarak serbest olacağına dair bazı bilgiler sosyal medyada yayılmıştı. Bu bilgilerin gerçek payının olup olmadığını zamanla göreceğiz ancak evlendirme programları serbest hale gelirse Zuhal Topal, Esra Erol, Songül Karlı ve Seda Sayan gibi isimlerin yeniden evlendirme programı sunabilecekleri, bu yüzden de kanalların Rtük ile görüşme halinde oldukları daha önceden belirtilmişti. Yeni sezonda eğer bir sürpriz olur ve evlendirme programları üzerindeki yasaklar kalkarsa Zuhal Topal’ın yeni bir izdivaç programı ile 2021-2022 yeni sezonda izleyebiliriz. Ancak hükümetin evlendirme programlarının kurgu bir yapım olduğunu düşünerek bu konuda oldukça soğuk davrandığı ve insanların kandırılmasına müsaade etmemek için RTÜK tarafından evlilik programlarının yeniden yayınlanmayacağı yani yasağın devam edeceği net bilgilerde bizlere ulaştı. Yasak devam ederse Zuhal Topal evlendirme programına yani izdivaç yerine yemek programına devam edecek demektir.

Zuhal Topal'la sofrada yarışma başvuru katılım

Zuhal Topal’la sofrada ne zaman sezon finali yapacak?

2021 sezonunda oldukça iyi bir iş çıkararak yemek programını reytinglerde üst basamaklara çıkaran Zuhal Topal mayıs ayının sonuna doğru sezon finali yaparak FOX TV’de ekrana veda edecek ve yaklaşık 3 ay boyunca yaz tatili yapacak. Uzun bir yaz tatili yapan Zuhal Topal 2021 ağustos ayının sonunda yeniden program hazırlıklarına başlayacak, Eylül ayının ilk günlerinde Zuhal Topal’la sofrada programına yeniden başvurular alınmaya başlanacak. Tabii bu yazdıklarımız Zuhal Topal’la sofrada programının devam etmesi halinde geçerli. Eğer Zuhal Topal yeni sezonda izdivaç yani evlendirme programı yapacak olursa yemek programı yayından kalkacak yerine evlilik programı başlayacaktır. Ancak evlendirme programlarındaki yasağın devam ettiğini düşünerek Zuhal Topal’la sofrada yarışmasının, yemek programının devam edeceğini düşünüyoruz. Mayıs 2021 sonunda sezon finali yaparak ekrana veda edecek olan Zuhal Topal yaz tatili boyunca bol bol gezecek ve yeni sezon hazırlıkları için Ağustos sonunda yeniden Fox tv de stüdyoya girecek.

Zuhal Topal'la sofrada yarışmacıları kimler

Zuhal Topal’la Sofrada 2021-2022 yeni sezon ne zaman başlayacak?

2021’de 2022’de oldukça iyi bir iş başaran ve almış olduğu yüksek reyting oranları ile diğer kanalları imrendiren Zuhal Topal yemek programı ile de ilk 9 hatta ilk 8 içerisinde reyting alınabileceğini bizlere gösterdi. Almış olduğu reyting sonuçları ile diğer kanalları ve programları kıskandıran Zuhal Topal’la sofrada yeni sezona ne zaman başlayacak kesin bir tarihi var mı diye merak eden izleyicilerimiz olabilir. Zuhal Topal’la sofrada programı 2021-2022 yeni sezonuna eylül ayında başlayacak. Genellikle okulların açıldığı hafta yeni sezona başlayan Zuhal Topal bir aksilik olmaz ise Eylül ayının 2. haftasında 16 Eylül 2021 Pazartesi günü yeni sezona merhaba diyecek.

Farklı bir tarzı olan ve sohbeti ile muhabbeti ile programa izleyicileri sürekli çekmeyi başaran Zuhal Topal yeni sezonda da FOX TV’de ekrana gelmeye devam edecek. Fox TV ile yıldızı oldukça barışık olan Zuhal Topal yeni yayın sezonunda 2021-2022 yıllarında Zuhal Topal’la sofrada programı Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Zuhal Topal’la sofrada programına 2020’e giren veya çıkan isimler oldu mu diye merak eden izleyicilerimiz olabilir ancak kamera önünde çok fazla olmadıkları için Zuhal Topal’la sofrada programına gelen veya giden isimleri yazmamıza gerek olmadığını düşünüyorum.

Zuhal Topal'la sofrada yeni seon ne zaman başlayacak

Zuhal Topal’la sofrada reytingleri nasıl izlendi mi tutuldu mu? Formatı Ne Olacak

Zuhal Topal’la sofrada programına oldukça iyi reyting sonuçlarına ulaştığını söyleyebiliriz. Aynı saatte yayınlanan diğer kanallardaki dizilere göre veya programlara göre daha yüksek reytingler alarak genellikle ilk 8-9 program arasına giren Zuhal Topal’la sofrada programı reytinglerde yüzü gülen FOX TV programlarından birisi oldu. Birçok eleştiriye rağmen yine de oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşan Zuhal Topal’la sofrada programı yeni sezonda daha yüksek reytingler alabilmek için birtakım geliştirmeler yapmak istiyor. Büyük ihtimalle yaz ayları sonuna doğru programda birtakım yenilikler olacak, Zuhal Topal bu gelişmeler ile 2021-2022 yeni sezonuna merhaba diyecek. Zuhal Topal Formatı Ne Olacak değişecek mi zamanla öğreneceğiz. Zuhal Topal’la sofrada programının son reyting oranları şu şekilde:

Zuhal Topal'la Sofrada reyting sonuçları

Zuhal Topal’la Sofrada 4. Sezon Format Değişecek mi?

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman başlayacağını sizlere yazmıştık. Eylül ayının 2. haftası başlaması beklenen Zuhal Topal’la Sofrada 4. sezon için format değişikliği olmasa da bazı düzenlemeler bekleniyor. Kaynana ve gelinleri sık sık uyaran Zuhal Topal yeni sezonda uyarmaya gerek kalmadan bazı kısımları değiştirmek istediğini söylemişti. Bakalım Zuhal Topal’la Sofrada programında 4. Sezonda neler olacak Formatı Değişecek mi?

Sizler de Zuhal Topal’la sofrada programı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, programın gidişatı hakkındaki eleştiriler ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Zuhal Topal’la sofrada programı 2021 yılında Eylül ayında yeni sezonu ile FOX TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Lütfen kaliteli bir yemek programı yapin.Turk geleneklerine ters düşmeyen bir fincan kahvenin kirk yil hatiri vardir deyimini unutmadan fox tv izleyicisi kaliteyi hak eder.yine gelin kaynana mı yoksa normal yemek yarışması mi olacak

Etiketler