Zuhal Topal Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2020-2021)

1 Yorum 134 kez izlendi

Zuhal Topal Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2020-2021) Zuhal Topal yıllardır ekranda olan ve herkesin sevdiği bir sunucu ve oyuncu. Öncelikle dizilerde yer alsa da uzun yıllardan beri sunuculuk yapıyor. 2019 yılından 2011 yılına kadar evlilik programı yapan sonrasında evlilik programlarının yasaklanması ile 2015 yılında Zuhal topal’la yemek yarışmasını sunmaya başlayan Zuhal Topal hala FOX TV’de yayınlanmakta olan Zuhal topal’la sofrada yarışmasının sunuculuğunu üstleniyor.

Başarısı ve güzelliği ile göz dolduran Zuhal topal’ın programda giydiği elbiseler kullandığı takı ve aksesuarlarda seyircilerin dikkatini çekiyor. Zuhal Topal her zaman giyimine özen göstermiş güzel alımlı bir bayan. Seyircilerin Zuhal Topal’ın üzerinde gördüğü kıyafetleri merak edeceğini düşünerek konumuzu açtık. Sizleri Zuhal Topal’ın programında giydiği elbiseleri kullandığı aksesuarları taktığı takıları konusunda bilgilendireceğiz.    Zuhal Topal finalde giydiği pullu elbise

Zuhal Topal’ın yemek yarışması programında giydiği elbiselerin marka, model ve fiyatlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ancak bilgilerine ulaşamadığımız kıyafetlerin bilgileri araştırılıp en kısa sürede eklenmeye çalışılacaktır. Sizlerinde bildiği bir elbise, takı, aksesuar ise yorum kısmına marka ve fiyatını yazabilirseniz bizlerde konumuzu ekleyerek diğer ziyaretçilerimize faydalı olmuş oluruz. zuhal topalla sofrada resimleri marka modelleri

Zuhal Topal 2020 ve 2021 sezonu Giydiği Kıyafetler Elbiseler Takı ve Aksesuarlar

zuhal topal günlük kombinde kullandığı marka fiyatZuhal Topalla yarışmasında sunucu Zuhal Topal’ın günlük kombin olarak giydiği mavi güllü siyah elbise Moda Dina’dan alınmış. Fiyatı 65 tl.  Küpesi aksesuarex instagram sayfası mevcut.  Çizmeleri de limoya. 

zuhal topalla giydiği omzu apoletli beyaz gömlek

Zuhal Topalla Sofrada zuhalin giydiği kıyafetler elbiseler

zuhal topalla sofrada kıyafet elbise

Sizler de Zuhal Topal’ın programda giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri merak ediyorsanız lütfen bizlere sorarak marka model veya fiyat bilgisini talep ediniz. Zuhal Topal yemek programı ile herkesin pürdikkat izlediği takip ettiği ve hafta içi her gün ekrana gelen sunucularımızdan birisi. Sürekli göz önünde olduğu ve programı oldukça yüksek reyting oranlarına ulaştığı için her bölümde yeni kıyafetler ve elbiseler giymek durumunda. Sizde Zuhal Topal’ın giymiş olduğu elbise ve kıyafetlerden merak ettiğinizi aşağıya yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Zuhal hanımın finalde ödülü verirken giymiş olduğu siyah kloş elbiseyi nereden alabilirim.

Etiketler