Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek mi, Kim Canlandırıyor?

03.01.2021
1.690

Çok merak edilen Ziraat Bankası Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek mi, hangi oyuncu canlandırdı sorularına yanıt vereceğiz bu konuda. Son dönemde Ziraat Bankası hazırlamış olduğu reklamlar ile ön plana çıkarken son olarak 157. yıl için özel bir Kemal Sunal reklamı yayınlanmaya başladı. Biz de bu konuda Ziraat Bankası 157. yıl Özel reklamında rol alan Kemal Sunal’ın detayları hakkında bilgi vereceğiz.

Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek mi?

Ziraat Reklamı Kemal Sunal'ı kim oynadıÖncelikle belirtmek gerekir ki Ziraat Bankası reklamında oynayan Kemal Sunal gerçek Kemal Sunal değil. Ona benzerliği ile tanınan ve reklam filminde oynayan oyuncunun gerçek adı Mehmet Kurt. Daha önce Hababam sınıfı askerde gibi filmlerde de gördüğümüz Mehmet Kurt, Kemal Sunal’a benzerliği ile dikkat çeken oyunculardan birisiydi. Ziraat Bankası 157. yıla özel çekilen Yeşilçam reklamında da Kemal Sunal’ı oynayan ve ona hayat veren oyuncu Mehmet Kurt oldu. Ancak herkes Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek mi, Kim Canlandırıyor sorusunu sormaya başladı.

Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal’ı Kim Oynuyor?

Televizyonda ilk yayınlandığında Ziraat Bankası’nın yeni Yeşilçam reklam filminde oynayan ve herkesin Şaban yani Kemal Sunal zannettiği oyuncunun gerçek adı Mehmet Kurt. Kemal Sunal’a çok benzediği için daha önce de birçok kez ekrana gelen Mehmet Kurt kendisine yapılan özel bir plastik makyaj ile Kemal Sunal’ın birebir kopyası haline geldi. Gerçek hayatta da herkesin Kemal Sunal’a çok benzettiği Mehmet Kurt Ziraat Bankası reklam filminde herkese şaşırttı ve bu kadar da benzemez dedirtti. Hatta bir çok kişi Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek mi, Kim Canlandırıyor? diye merak edip sormaya başladı.Ziraat Reklamı Kemal Sunal'a benzeyen oyuncu Mehmet Kurt

Kemal Sunal Ne Zaman Öldü?

Özellikle yeni nesil Kemal Sunal’ı sadece televizyonda, filmlerde gördüğü için gerçek hayatta yaşayıp yaşamadığını merak etmeye başladı. Kemal Sunal Yeşilçam filmlerine komedi ustası olarak yüzlerce eser bırakmış olsa da 3 temmuz 2000 tarihinde vefat etmiştir. Kemal Sunal günümüzde hala yaşamıyor. 1944 doğumlu olan Kemal Sunal 2000 yılında vefat etmiş olsa da çocukları Ali Sunal ve Ezo Sunal hala televizyon ekranında çeşitli programlar yapmaya devam ediyor.

Ziraat Reklamındaki oyuncu Kemal Sunal’a Nasıl Benzetildi?

Ziraat Bankası’nın 157. yıl Özel reklamında rol alan ve bir Yeşilçam klasiği olan Kemal Sunal’ın oynatılması herkesi elbette çok şaşırttı ve sevindirdi. Reklam filminde oynayan oyuncunun Kemal Sunal’a nasıl benzetildiği de merak konusu oldu. Ziraat Bankası reklamında oynayan ve Kemal Sunal’a benzerliği ile tanınan Mehmet Kurt kendisine yapılan plastik makyaj ile iyice benzetildi ve görünüm olarak birebir kopyası gibi oldu. Zaten bu benzerliği görenler acaba reklamda gerçek Kemal Sunal mı oynuyor, yoksa bilgisayar efekti mi yapıldı diye merak etmeye başladı. Merak edilen soru Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek mi, kim canlandırıyor sorusu da bu nedenle merak edildi.

Ziraat Reklamındaki Kemal Sunal Gerçek miSizlerde Ziraat Bankası 157. yıl reklamında oynayan ve Kemal Sunal’a çok benzeyen Oyuncu Mehmet Kurt hakkında düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Kemal Sunal’ın yıllar sonra yeniden bir reklamda oynaması sizleri de şaşırttı mı, neler hissettiniz yorum ve görüşlerinizi aşağı yazmanızı bekliyoruz.

Kemal Sunal’lı Ziraat Reklamı Sen Hep Gülümse

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. deniz uyumaz dedi ki:

    bir kere ne alaka kemal sunal benzemesi ağzı büyük diye benzetmişsiniz bunlar photoshop yada benzeri programlarla yada makyaj yöntemi ile benzetilmiştir aslında bakarsanız bilgisyara photoshop benzetilmiş reklamı dikkatle izlerseniz görüntüdeki ve kemal sunal ve çocuklar üstündeki animasyon efektlerini fark edersiniz ayrıca kemal sunal ve mehmet kurt fotolarını yanyana koyduğunuzda benzemediğinide göreceksiniz ayrıca kişiye benzemek farklı birşey anımsatmak farklı birşey bu işler media da abartıldığı gibi değildir ayrıca kemal sunal büyük bir değerdir zekası oyunculuğu ve karekteri ile mukayesesi bile yanlıştır