Zinde Kal Sunucusu Sıla Saraç Kimdir?

08.04.2020
38

Trt ekranlarında yep yeni bir sağlık ve diyet programı başladı. Corona virüs nedeniyle evlerinde kalan ve her gün kilo almasından dolayı şikayetçi olan kadınlara yönelik olan Zinde Kal programının sunucusu diyetisyen ve psikolog merak konusu oldu. Bizde Zinde Kal Sunucusu Sıla Saraç Kimdir? bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Zinde Kal Sunucusu Sıla SaraçZinde Kal Sunucusu Sıla Saraç Kimdir?

Trt1 ekranlarındaki Zinde Kal programında sunuculuk yapan güzel psikolog ve diyetisyen uzman Sıla Saraç merak onusu oldu. Zinde Kal Sunucusu Sıla Saraç hakkında bilgileri ve detayları sizler için hazırladık..

Zinde Kal program sunucu Sıla SaraçSıla Saraç Kimdir?

Sıla Saraç biz dizi oyuncusudur. Ancak Ankara da özel muayenehanesi olan bir diyetisyendir aynı zamanda. Sıla Saraç, 1994 yılında başkent Ankara’da doğmuştur. Yüksek eğitimini Başkent Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik Beslenme Uzmanı Bölümü’nde tamamlayan Sıla Saraç Yetenek Evi Sanat Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Oyunculuk konusunda çok istekli olan güzel sunucu bir çok alanda eğitimler almış kendini geliştirmiştir.

Sıla Saraç Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu ve Ankara Shopping Fest Reklam Filmi’nde de roller almıştır. Özel diyetleri ile herkesin sevdiği bir diyetisyen olmakla birlikte geçtiğimiz yıl Star Tv’de yayınlanan, başrolü Murat danacı ve Şeyma Korkmaz’ın paylaştığı Beni Affet Dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayarak dizide Zeynep karakterini canlandırmıştır. Beni Affet dizisi final yapınca diyetisyenliğe devam eden Sıla Saraç bugünlerde yeniden TRT1 ekranlarında Zinde Kal ile karşımıza çıktı.

Sıla Saraç Zinde Kal program sunucusuSıla Saraç Zinde Kal Program Sunucusu

Beni Affet dizisindeki başarılı oyunculuğu ile kameralara alışan Sıla Saraç son olarak TRT ekranlarında başlayan Zinde Kal diyet ve sağlıklı yaşam programının sunucusu oldu. Bu arada yeni bir dizi teklifi geldi oyuncuya. İşte O haber: Zinde Kal Sunucusu Sıla Saraç Kanal 7 de Yemin dizisinde mi oynayacak?

Sıla Saraç Yemin dizisine Transfer mi olduNot: Kanal 7 de ekrana gelen Yemin dizisine transfer olması gündeme gelen Sıla Saraç büyük ihtimalle projeye evet dedi. Buna göre Sıla Saraç TRT de ekrana gelen Zinde Kal programından sonra Kanal 7 de Yemin dizisinde başrolde Reyhan karakterinin yerine oynayabilir. İşte detaylı haber: Sıla Saraç Yemin dizisine Transfer mi oldu?

TRT Zinde Kal programı hangi gün ve saatte yayınlanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile TRT’nin ortak projesi olan ‘’Zinde Kal’’ vatandaşların evde kaldığı süre zarfında sağlıklı yaşam adı ve zinde kalmasını sağlayan egzersiz ve spor faaliyetlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olabilmek için yayına başladı. Özellikle pandemi sürecinde evde hareketsiz kalanlar zinde kal programı ile sağlıklı bir gün geçirmeye başladı. Zinde Kal programı hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında saat 13.45’te yayınlanacak.  Sıla Saraç’ın sunumu ile hafta içi her gün ekrana gelen program Haziran ayı sonunda bitecek.

Kendine ait özel bir muayenehanesi olan Sıla Saraç’ın program sonrasında kendi yaşamına mı devam edecek yoksa yemin dizisinin kadrosuna mı dahil olacak şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı. Yeni bir bilgi akışı olursa haberi burada sizlere duyurmaya gayret edeceğiz. Sizde zinde kal programı sunucusu Sıla Saraç hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Zinde Kal Sunucusu Sıla Saraç Kıyafetleri

Çok zarif ve güzel bir sunucu Sıla Saraç. Sıla Saraç kıyafetleri ve Zinde Kal programında giydiği elbise modelleri de merak konusu oldu.Zinde Kal Sunucusu Sıla Saraç Kıyafetleri Sıla saraç zinde kal elbise kıyafetleri:

Sıla saraç zinde kal elbise kıyafetleri

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Fatma Dalma dedi ki:

    ZİNDE KAL PROGRAMI DEVAM ETSİN LÜTFEEEEEEENNN.

  2. Alaattin özyurt dedi ki:

    Sıla saraç son derece kibar ve güzel bir kadın oldukçada başarılı çok faydalı program yapıyor tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum

  3. Anonim dedi ki:

    Zinde kal sayesinde kendimi cok iyi ve zinde hissetmeye basladim cok tesekkur ederim iyiki varsiniz.