Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası Kim? Tekrarı Ne Zaman?

Tv
06.04.2020
1.953

Trt ekranlarında koronavirüs nedeniyle evde kalanlar için bir program başlıyor. Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası Kim? merak edenler için buraya yazacağız. Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu kimdir Hocası  Spor Öğretmeni asistan Kim? Zinde Kal Programının Tekrarı Ne Zaman? Zinde Kal spor hareketlerini tekrar izlemek için sayfamızda bilgilendirmeler yapacağız.

Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası

Zinde Kal programının sunucusu kim olacak kim sunacak merak ediliyor. Programın psikolog diyetisyeni Sıla Saraç. Oldukça deneyimli ve güzel olan sunucumuz herkesin merakını cezbetti. Zinde Kal hareketlerinin sunucusu ise Eftelya Taşdemir oldu. Programla ilgili detaylar geldikçe sizlere duyuracağız. Zinde Kal Programı (TRT1) Sunucusu Hocası eğitmeni hakkında detayları sizlerle paylaşırken program hakkında da kısa bilgiler vermek istiyoruz. Evde kal ama sağlıkla kal anlayışıyla yola çıkan Zinde kal ekibi bakalım izleyenlerine neler hazırlayacak.

Zinde Kal sunucusu kimZinde Kal Programı (TRT1) de Spor Bakanlığınca Organize Edildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığı ile TRT 1’den yeni program! TRT, ‘koronavirüs’ salgını nedeniyle karantina günlerine özel ‘Ev Hayat Dolu’ adlı yeni yayın akışı için Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığı ile yeni bir program daha hazırladı. Hafta içi her gün 14.15’te ekrana gelecek ve adı ‘Zinde Kal’ olarak açıklanan programda; diyetisyenler, spor hocaları ve uzmanlar ile canlı bağlantılar gerçekleştirilecek ve her yaş grubuna özel evde yapılabilecek olan spor egzersizleri anlatılacak. Evde bulunan eşyalar ile spor malzemelerinin de yapılacağı ‘Zinde Kal’ hafta içi her gün 14.15’te TRT 1’de!

Zinde Kal program sunucusu Sıla SaraçSıla Saraç Zinde Kal Programının Sunucusu Oldu

Sıla Saraç Trt ekranlarında yayınlanmaya başlayan Zinde kal programının diyetisyeni ve güzel sunucusu oldu. 2016 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Sıla Saraç kendine ait olan muayenehanesinde özellikle diye ve sağlıklı beslenme üzerine çalışmalar yapıyor.

Zinde Kal program sunucusu TrtSpor Bakanı Zinde Kal Programına Sponsor Oldu

Spor Bakanı: Dr. Mehmet Kasapoğlu:
Evde kaldığımız süre boyunca oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçmek için @trt1 ile “Zinde Kal” programına başlıyoruz.#EvdeKalHareketsizKalma diyerek başlattığımız çalışmalarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Bu zorlu süreci el birliğiyle aşacağız.

Zinde Kal programı erken sunucuZinde Kal Programı (TRT1) Tekrarı Ne Zaman?

‘Zinde Kal’ hafta içi her gün 14.15’te TRT 1’de ekrana gelecek. Zinde Kal programının izleyemeyenler için gece saatlerinde tekrarları yayınlanacak. Herkesin faydalanması için farklı saatlerde tekrar bölümleri ekrana gelecek olan Zinde Kal hakkında sizlerde merak ettiklerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Spor aletleri olmaksızın da yapılacak hareketleri uygulaması sizce zor mu? Yorumlarınızı bekliyoruz. Zinde Kal TRT1 de. Merak edenler için >> Seksenler Dizisi Bitti Mi Yayından mı Kaldırıldı?

Eftelya Taşdemir’le Evde Kal Zinde Kal 3. Bölüm 8 Nisan full izle

Eftelya Taşdemir’le Evde Kal Zinde Kal – 2. Bölüm 7 nisan full izle

Eftelya Taşdemir’le Evde Kal Zinde Kal – 1. Bölüm full izle

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.