Zeynep Eronat Kimdir? Yeni Dizisi Nedir (Kahraman Babam Gümüş)

12.01.2023
32

Bu konumuzda sizlere Zeynep Eronat Kimdir? Yeni Dizisi Nedir (Kahraman Babam Gümüş) hakkında bilgiler sunacağız. Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Kahraman Babam dizisinde yer alan Gümüş Teyze karakterini yakından tanıtacağız. Kahraman Babam Dizisi Gümüş Teyze Kimdir? Kahraman Babam Dizisi Gümüş Teyze gerçek adı bilgileri hakkında yazacağız. Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği Kahraman Babam dizisinin başrolünde Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır yer almaktadır. Ülkemizde yayınlanacak olan ilk itfaiyeci dizisi olan Kahraman Babam dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturmaktadır.

Bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kahraman Babam dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmiştir. Tanıtım fragmanı binlerce kişi tarafından izlenen Kahraman Babam dizisine yeni bir karakter dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kahraman Babam dizisine yeni katılan Gümüş Teyze karakterini yakından tanıtacağız ve Kahraman Babam dizisi Gümüş Teyze kimdir? Kahraman Babam dizisi Gümüş Teyze karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Zeynep Eronat Kimdir? Yeni Dizisi Nedir (Kahraman Babam Gümüş)

Kırmızı Kamyon Dizisi Gümüş Teyze KimdirYönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu Kahraman Babam Dizisi yakında Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Merakla beklenen dizide yer alan Gümüş Teyze karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bir bilgi bulunmazken, Gümüş Teyze karakterinin Kahraman Babam dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı bilinmektedir. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kahraman Babam Dizisi Gümüş Teyze Kimdir?

Ülkemizde yayınlanacak olan ilk itfaiyeci dizisi olduğu için büyük ilgi gören ve merakla beklenen Kahraman Babam dizisinde ki Gümüş Teyze karakterine başarılı oyuncumuz Zeynep Eronat hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Zeynep Eronat’ı daha yakından tanıtacağız ve Zeynep Eronat kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Zeynep Eronat Kimdir?

57 yaşındaki usta oyuncumuz 9 Temmuz 1963 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce birçok usta isimden oyunculuk üzerine Eğitim alan Zeynep Eronat, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Tiyatroyla yakından ilgilenen oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1991 yılında Issızlığın Ortasında projesi ile geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Parmaklıklar Ardında dizisinde hayat verdiği Ziynet Kara karakteri ile yakalamıştır. Körfez ateşi projesinde seslendirme yapan oyuncumuz daha önce Ablam Böyle İstedi, Serseri, Sıla, Yağmur Zamanı, Türkmen Düğünü, Hayattan Korkma, Al Yazmalım, Kızıl Elma gibi projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2019 yılında Yüzleşme dizisiyle geçmiştir.

Zeynep Eronat Yer Aldığı Diziler

Kırmızı Kamyon (2021-Gümüş Teyze)
Yüzleşme (2019-Songül Kalenderoğlu)
Dostlar Mahallesi (2017-Neriman)
O Hayat Benim (2015-Mücella)
Kızıl Elma (2014-Meryem Kadıoğlu)
Karakol (2011-Cinayet Masası Polisi Leyla)
Al Yazmalım (2011-Fatma Avcı)
Kapalı Çarşı (2009-2010-Feraye)
Parmaklıklar Ardında (2007-2010-Ziynet Kara)
Hayattan Korkma (2007-Zehra)
Sıla (2006-2007-Bedar)
Sensiz Olmuyor (2005-Handan)
Sen Ne Dilersen (2005-Eftimya)
Nehir (2005-Melek)
Köpek (2005-Hayriye)
Yağmur Zamanı (2004)
Türkmen Düğünü (2004)
Ablam Böyle İstedi (2004-Nermin)
Serseri (2003-Zehra)
Neredesin Firuze (2003-Sansar)
Mustafa Hakkında Herşey (2003-Selda)
Fişgittin Bey (2003)
Ben Bir İnsan (2002)
Asmalı Konak (2002-Piraye)
Vasiyet (2001-Didar)
Baykuşların Saltanatı (2000)
Köstebek (1999-Necef)
Cafe Casablanca (1996)
Issızlığın Ortası (1991)

Zeynep Eronat Resmi İnstagram Hesabı

Hâlâ aktif olarak tiyatro oyunlarında yer alan oyuncumuz Zeynep Eronat sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun Instagram’da 309 gönderisi ve 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bu sezon Kahraman Babam dizisiyle bizlerin karşısında olacak olan oyuncumuz Zeynep Eronat’ın resmi instagram hesabı: @zeynep_eronatZeynep Eronat Kirmizi Kamyon Dizisinde Gumus Teyze rolunde

Zeynep Eronat Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bugüne kadar bir çok ödüle layık görülen usta oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatımı gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve ilişkileri ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Zeynep Eronat’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Kahraman Babam Gümüş Teyze – Zeynep Eronat Kıyafetleri

Usta oyuncumuz Zeynep Eronat, bu sezon Kahraman Babam dizisi ile Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde boy gösteren oyuncumuzun sevenleri de Zeynep Eronat’ın giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde başarılı oyuncumuz Zeynep Eronat’ın özel hayatında ve Kahraman Babam dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere merakla beklenen Kahraman Babam dizisinde yer alan Gümüş teyze karakterini de bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Zeynep Eronat’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kahraman Babam Dizisi Gümüş Teyze Kimdir? Zeynep Eronat hakkında bilgiler yazdık. Kahraman Babam Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..