Zeynep Bastık ve Konukları Kimler Şarkıları Exxen

20.12.2020
823

Zeynep Bastık ve Konukları Kimler Şarkıları Exxen…Şarkıcı Zeynep Bastık yeni bir program ile seyirci karşısına çıkıyor. Exxen’de yayınlanacak olan Zeynep Bastık ve konukları programı ne zaman başlayacak? Zeynep Bastık ve konukları programının ünlü şarkıcı konukları kimler olacak? Sizler için bilgilerini paylaşalım.

zeynep bastik ve konuklari programi

Zeynep Bastık ve Konukları Programı Ünlü Şarkıcı Konukları Kimler?

Acun Ilıcalı’nın Exxen platformu 2021 yılının ilk günü olan 1 Ocak 2021 den itibaren yayına başlıyor. Exxen platformlarında birçok ünlü isim yer alıyor. Zeynep Bastık’ta anlaşma yapan isimlerden birisi oldu. Zeynep Bastık Exxen platformunda bir şarkı programı yapacak. Zeynep Bastık ve konukları programına her yeni bölümde ünlü şarkıcılar, müzisyenler katılacak ve birbirinden güzel şarkıları sizler için seslendirecekler. Zeynep Bastık ve konukları ile birlikte eğlence dolu bir akşam geçirmek isterseniz Exxen TV izlemelisiniz.

Zeynep Bastik ve Konuklari programi (1)

Zeynep Bastık ve Konukları Programı Ne Zaman Başlayacak?

Yeni yılda iddialı yapımlar ile yayın hayatına başlayacak olan ve birçok ünlü ismi transfer eden Exxen platformunda ünlü şarkıcı Zeynep Bastık da yer alacak. Zeynep Bastık ve konukları programı Exxen platformun açılışı ile birlikte 2021 yılbaşından itibaren yayınlanmaya başlayacak. Exxen programı 2021 yılının ilk günü 1 Ocak’ta yayınlanacak.

Zeynep Bastık kimdir?

Son zamanların sevilen şarkıcılarından birisi olan Zeynep Bastık Exxen platformunda yer alacak. Zeynep Bastık Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda Zeynep Bastık ve konukları programını sunacaktır. Zeynep Bastık 1993 Çanakkale doğumludur. Liseden beri şarkıcı olmak için çalışmalar yapan Zeynep Bastık bir süre Anadolu Ateşi’nde dansçı olarak yer almıştır. Murat Dalkılıç’ın Lüzumsuz Savaş şarkısında vokalistlik yaptı. Ardından Murat Dalkılıç’ın desteği ile ilk şarkısını çıkardı. Zeynep Bastık şarkıcı olmasının yanı sıra Adı mutluluk, Yasak elma, Sil baştan ve Umuda kelepçe vurulmaz dizilerinde yer aldı. Ayrıca bazı markaların reklam yüzü oldu.

zeynep bastik programi exxen

Zeynep Bastık ve Konukları Programı Formatı Nedir?

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık Acun Ilıcalı ile anlaşarak 2021 yılında televizyon dünyasına farklı bir giriş yapıyor. İlk kez sunucu olarak müzik programında yer alacak. Zeynep Bastık Exxen’de yayınlanacak olan Zeynep Bastık ve konukları programının sunuculuğunu üstlenecek. Konukları ile birlikte müzik ziyafeti yaşatacak olan Zeynep Bastık’ın programını izlemeyi düşünüyor musunuz Zeynep Bastık’ın şarkılarını nasıl buluyorsunuz? Zeynep Bastık ve Konukları programına hangi şarkıcının konuk olarak gelmesini istersiniz, yorumlarınızı aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.