Zemheri Sevda Kimdir? Gerçek Adı (Sahra Şaş) Bilgileri İnstagramı

Sahra Şaş zemheri dizisi ile anlaştı ve dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Sahra Şaş son olarak kadın dizisinde oynamış ve Berşan karakterine hayat vermişti. Berşan karakterinin kadın dizisinden ayrılmasının hemen ardından zemheri isimli dizi ile anlaştığı ve Sahra Şaş’ın kadın dizisinden sonra oynayacağı zemheri dizisinde Sevda karakterine hayat vereceği öğrenildi.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Sahra Şaş zemheri dizisinde canlandıracağı Sevda karakteri ile oldukça önemli bir role imza atmış oldu ve dizide en önemli karakterlerden birisi olarak ön planda yer alacak olan Sevda rolüyle onu izleyeceğiz. Zemheri dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan Sahra Şaş kadın dizisindeki Berşan rolü ile oldukça dikkatleri çekmiş ve dizinin önemli karakterlerinden birisini canlandırmıştı. Peki zemheri dizisinde Sevda rolü olarak karşımıza çıkacak olan Sahra Şaş kimdir daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadı kısaca hayatına bakalım.

Zemheri Sevda Kimdir Gerçek Adı (Sahra Şaş)Zemheri dizisi Sevda rolü Sahra Şaş kimdir?

Sahra Şaş 1994 yılında İstanbul’da doğmuş aslen Kürt kökenli dizi oyuncularımızdan birisidir. Sahra Şaş almış olduğu oyunculuk eğitimlerinin sonrasında ilk olarak 2013 yılında Tatar Ramazan isimli dizide ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamış ve kamera önüne geçmiştir. Sahra Şaş daha sonra FOX TV’de yayınlanan çoban yıldızı Kanal d ekranlarında yayınlanan muhteşem yüzyıl Kösem dizisi Aşkın Dili Yok ve adını kalbime yazdım gibi dizilerde oynamış yine Fox TV ekranlarında yayınlanan bizim hikaye dizisinde önemli bir karakteri canlandırmıştır. Kendine olan öz güveni ve oyunculuk konusundaki başarısı nedeniyle kadın dizisinde de uzun süre rol alan Sahra Şaş bu dizide Berşan karakterine hayat vermiş ve tüm Türkiye’nin tanıdığı önemli oyuncular arasına adını yazdırmıştır.

Sahra Şaş kadın dizisinden hemen sonra zemheri dizisinde Sevda rolüyle karşımıza çıkmış ve zemheri dizisinde Sevda kimdir zemheri Sevda daha önce hangi dizilerde oynadı zemheri dizisinin Sevdası’nın gerçek adı soyadı nedir gibi merak edilen sorular izleyiciler tarafından merak edilmeye başlanmıştır. Sahra Şaş 2018’de bizim hikaye dizisinde, 2019’da kadın dizisinde, 2017 yılında çoban yıldızı dizisindeki Rüveyda rolünde 2015’te Kösem sultan’da Dilber hatun rolünde 2013’te Tatar Ramazan ve 2015 yılında da Aşkın Dili Yok gibi dizilerde oynamış başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken Sahra Şaş zemheri dizisindeki Sevda rolü ile de herkesin merak ettiği isimlerden biri olmuştur.

Sahra Şaş Zemheri dizisinde Sevda karakterindeZemheri dizisinde Sevda karakteri Nasıl Birisi?

Zemheri dizisinde Sevda karakteri oldukça güçlü rollerden birisinde oynayacak ve Sahra Şaş zemherideki Sevda karakteri ile en çok konuşulan oyunculardan birisi olmayı başaracak. 1.65 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Sahra Şaş zemheri dizisindeki Sevda karakteri ile televizyon izleyicisinin ilgi odağı olmaya devam edecek görünüyor. Zemheri dizisinde Sevda karakteri hakkında sizlerde merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz. Sahra Şaş evli mi sevgilisi var mı gibi sorulara yanıt bulamadık maalesef ancak instagram hesabını takp etmek isteyenler için işte adresi: Sahra Şaş instagram: https://www.instagram.com/ssahrasass

Zemheri dizisi Sevda rolü Kimdir

Zemheri dizisinin oyuncusu olan Sahra Şaş dizi de kendini oyunculuğu ve güzelliği ile kanıtlayacaktır. Bu dizideki rolü karakteri herkes tarafından beğenilecek. Oyunculuğu ile kendinden söz ettirecektir. Sizlerde zemheri dizisinde Sevda rolünde oynayan Sahra Şaş hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir oyuncunun nasıl bir karakteri canlandırdığını başarılı olup olmadığını aşağıya samimi bir şekilde yazabilirsiniz şimdiden teşekkür eder zemheri dizisine ekran yolculuğunda başarılar dilerken Sevda karakterini canlandıran Sahra Şaş’a da başarılar dileriz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler