Zemheri Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon Dinle)

17.12.2019
1.214

Show tv de ekrana gelecek olan Zemheri dizisinde çalan şarkıları müzikleri burada sizler için yazmaya ve dizinin başında sonunda sahnelerinde çalan şarkıları ve müzikleri kim söylüyor sözleri ve videoları ile birlikte sizlere sunmaya çalışacağız. Zemheri Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) videolarını buradan isteyebilir, isteklerinizi hemen sayfada bulabilirsiniz.

Zemheri dizisinde Firuze ve Ayaz’ın aşk sahneleri görülecek ilk başta. Bu sahnelerde duygusal aşk şarkıları çalacaktır. Firuze’nin babası için adalet sağlama çabaları yayınlanırken de Ertan ve kardeşi Berrak’ın sahnelerinde fon müzikleri şarkılar çalacaktır. Zemheri dizisinde çalan şarkıları konumuzun devamına bekleyeceğiz.

Zemheri Dizisi jenerik fon müziği dinleZemheri Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Zemheri dizisi 4. Bölümde çalan Zeynep Bastık – Uslanmıyor Bu şarkısı 5 Şubat

2020 yılının ilk dizilerinden olan Zemheri tanıtım fragmanları yayınlandığından beri dizide çalan şarkılar da nostaljik müziklerde ilgi odağı oldu. Zemheri Dizisinin başında veya sonunda çalan bölüm şarkılarını kim söylüyor hangi sanatçı seslendiriyor gibi sorular ile birlikte bu şarkıların sözlerini de sizlere aynı sayfada yazmak istiyoruz. Zemheri Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler konumuzdan isteklerinizi yazabilir aşağıdaki yorum kısmına merak ettiğiniz müziği şarkıyı yazabilirsiniz.

Zemheri Dizisinin tanıtım fragmanlarında çalan şarkılar bile şimdiden ilgi odağı oldu. 1970 li yıllardan kalma ve Zeliha’nın seslendirmiş olduğu Beklenmeyen Misafirdin isimli şarkı oldukça meşhurdu eskiden. İşte Zemheri dizisinde tam bir nostalji rüzgarı esecek ve 1977 yılında çıkmış olan Zaliha’nın söylediği Beklenmeyen Misafir- Yalancı isimli şarkı dizinin ilk fragmanlarında çalınca herkes hem şarkıyı söyleyeni hemde sözlerini merak etti. Bizde hemen bir kez daha Zemheri dizisinde çalan fragman şarkısı olan Beklenmeyen Misafir- Yalancı şarkısının Zaliha tarafından söylendiğini bir kez daha hatırlatıp sonra da sözlerine geçelim bu güzel şarkının:

Zemheri Dizisinde fragmanda Çalan Şarkılar MüziklerZemheride çalan Zaliha – Beklenmeyen Misafir- Yalancı şarkısı Sözleri

Garip bir yolcu gibi gurbet ellerde
Gezerken seninle karşılaşmıştık
Bakışın kor gibi beni yakarken
İkimiz öylece donup kalmıştık
Beklenmeyen misafirdin inan sen benim gönlümce
Böylesine tatmamıştım mutluluğu ömrümce
Bütün günahlarını verseydin bana
Açılır yine de kollarım sana
Mutluluk ne demek öğrettin bana
Ne olur birazcık daha kalsana
Beklenmeyen misafirdin inan sen benim gönlümce.. İşte bu güzel şarkının video klibi:

Elbette daha bu ilk fragmanlardan bir şarkı, daha sonra dizinin başlaması ile birlikte bir çok şarkının Zemheri dizisine damga vuracağını şimdiden belirtelim. Zemheri Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler ile Zemheri dizisi Jenerik Fon müziğini burada sizlere sunup dinlemeniz için sürekli güncel bir sayfa oluşturmaya çalışacağız. Sizlerde isteklerinizi arzularınızı aşağı istek şarkılar olarak yazabilirsiniz. Zemheri Dizisi Oyuncuları için Tıklayın >> Zemheri Dizisi Oyuncuları Kimler?

Zemheri dizisinde çalan fragman şarkısı nedir, Zemheri dizisinin sonunda çalan eski türkünün adı nedir, Zemheri dizisi 2. bölümde çalan şarkının sözleri veya Zemheri yeni bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor sözleri nedir gibi merak edilen herşeyi bizlere yazabilirsiniz. Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi oyunculardan oluşan Zemheri dizisinin kendisi kadar şarkılarının da merak edilip talep göreceğini tahmin ediyoruz. Lütfen istekleriniz varsa aşağı yazınız.

Zemheri Dizisinde fragmanda Çalan Şarkılar Müzikler

YORUMLAR

  1. kaan dedi ki:

    sarki harika ama dizi çok guzel çok çok sewdim.ama kisa oldu ya çabuk bitdi uzulduk

  2. Aýsat dedi ki:

    Çok seviýorym bu diziýi tekrar gormek istiýorym şhov tvide

  3. Anonim dedi ki:

    Şarkı harika, filmi seyrediyorum