Zemheri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

29.12.2019
332

Show tv de 2020 yılında ilk başlayacak dizi olan Zemheri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? Oldukça merak ediliyor, biz de bu soruya cevap vermek ve zemheri dizisinin kaç bölüm süreceği ne zaman biteceği erken final mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek reyting durumları nasıl seyirci beğendi mi izleyici memnun kaldı mı gibi sorulara yanıt vererek zemheri dizisinin tüm bilgilerini buraya yazmaya çalışacağız.

Zemheri Ne Zaman Final Yapacak Sona ErecekZemheri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Başrollerinde Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan ve Hazal Filiz Küçükköse ve Caner Cindoruk gibi oyuncuların oynamış olduğu ve bir asansör kazası ile başlayan hayatların nasıl parçalandığını nasıl bir yaşamın ortaya çıktığını çok güzel bir şekilde ifade edecek olan zemheri dizisinin kaç bölüm olacağı ne kadar süreceği kaçıncı bölümde sezon finali veya final yaparak biteceği gibi sorulara hemen yanıt verelim.

Zemheri dizisi konusu ve oyuncuları çok güzel. Bakalım dizi ne kadar sürecek? Bir kaç bölümün ardından reyting durumuna bakılarak kaç bölüm süreceği hakkında daha net yorum yapmak mümkün. Zemheri dizisi ilk başta 6 bölüm çekilecek ve ardından dizinin reytingleri ne bakılarak devam edip etmeyeceğine karar verilecek. 6 bölüm sonunda zemheri dizisinin reytingleri beklentilerin üzerinde ise dizinin 20. bölüme kadar devam etmesi sağlanacak ve 20. bölüm hemen hemen sezonun sonu olduğu için daha sonra reyting oranlarına bakılarak 2. Sezon devam edip etmeyeceğine karar verilecek. Diğer dizilerde olduğu gibi ilk 6 bölüm oldukça önemli daha sonraki süreçte ise reyting oranlarına bakılarak karar verilecek.

Zemheri hakkında izleyici yorumları görüşleriZemheri Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Zemheri dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde final yapıp biteceği konusunda meraklı sorulara buradan yanıt vermek istiyoruz. Zemheri dizisi ilk 6 bölüm sonunda reyting oranlarına bakılarak karar verebileceğini yukarıda söylemiştik. 6 bölüm sonrasında sezon sonuna kadar zemheri dizisi devam edebilir yani 20. bölüme ulaşmış olabilir 2020 yılının Mayıs sonuna kadar. Eğer reytingleri iyi gidiyorsa zemheri dizisinin 20. bölüme yakın sezon finali yaparak ikinci sezonda yani 2020-2021 yıllarında da kaldığı yerden devam edeceği ve yeni sezonda da Show TV ekranlarında kesin olarak devam edeceğini söyleyebiliriz. Ancak bunu söylemek için öncelikle dizinin erken final yapmaması sezon sonuna kadar devam etmesi ve sezon sonunda ciddi bir reytinge sahip olması gerekiyor. Bu aşamaları geçtikten sonra zemheri dizisinin önü açık olacaktır diye düşünüyoruz.

Zemheri Dizisini nasıl buldunuz beğendiniz miZemheri Dizisi Erken Final Yapar mı?

Öncelikle zemheri dizisinin oldukça iyi bir konusu olduğunu dizinin dikkat çekici fragmanları ile rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi dikkat çeken diziler sıra dışı konuya sahip senaryosu akıcı olan diziler son dönemde tutulmaya izlenmeye başladı. Reyting almanın ilk şartı sıra dışı bir senaryo ve kaliteli oyunculuklar diyebiliriz. Zemheri dizisinin oyuncu kadrosuna baktığımızda Caner Cindoruk kadın dizisinde uzun süre başarı göstermiş, Alperen Duymaz  ise oynamış olduğu dizilerde kendisini gösteren özellikle çukur dizisindeki polis karakteri ile herkesin dikkatini çeken bir başarı yakalamıştı. Ayça Ayşin Turan son internet dizisinde oldukça başarılı olmuş ancak öncesinde Kanal d ekranlarındaki Meryem dizisi ile kendisini tüm Türkiye’ye hatta tüm dünyaya ispatlamış başarılı bir oyunculuk sergilemişti.

Hazal Filiz Küçükköse ise oynamış olduğu her rolün hakkını vermiş ve gerçekten de iyi bir dizi oyuncusu olduğunu göstermiştir. Böylesine başarılı oyuncuların bir araya gelmesiyle zemheri dizisinin oldukça iyi bir reyting alacağı ve kısa sürede erken final yapmayı bırak sezon finali yaparak ikinci sezonda da devam edeceğini düşünüyoruz. Fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla zemheri dizisinin oldukça güçlü bir senaryosu ve oyuncu kadrosu bulunduğu için dizinin erken final yapmasını beklemiyoruz ve uzun bölümler çekileceğine inanıyoruz.

Zemheri Dizisi Kaç Bölüm SürecekZemheri Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Zemheri dizisi gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosuyla sıra dışı bir dizi olacağına şimdiden tanıtım fragmanları ile ortaya koymaya başladı. Tanıtımları izleyen herkes dizinin oldukça güzel olacağına sıra dışı bir kaliteye sahip 2020 model bir dizi olacağını düşünürken zemheri dizisinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağı gibi sorular ise özellikle nisan mayıs ayında oldukça seyirci tarafından merak edileceğini düşünüyoruz. Bunun için bakmamız gereken en önemli kıstas ise zemheri dizisinin reyting oranları ve almış olduğu izlenme oranları olacaktır.

Zemheri dizisinin reytingleri yüksek çıkarsa kesinlikle sezon finali yapacak ve ikinci sezonda da kaldığı yerden devam edecektir. Ancak son dönemde reytingleri çıkış gösteren bazı diziler daha sonra hızla düştü bildiği için senaryonun kalitesinin uzun süre devam edecek nitelikli dizilerin elek üstünde kaldığını kolay kolay erken final yapmadığını görüyoruz. Bu nedenle zemheri dizisinin erken final yapmadan sezon finali yapmasını ve yeni sezonda da kaldığı yerden devam etmesini bekliyoruz. Zemheri dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak bu konudaki son sözü elbette Show TV söyleyecek ancak dizinin reytingleri yüksek olursa kesinlikle sezon finali yaparak yeni ikinci sezonda da devam edecektir diye düşünüyoruz.

Zemheri Dizisi erken Final mi YapacakZemheri Ne Zaman Final Yapacak Sona Erecek?

Zemheri dizisi ile ilgili kesin olarak bir final tarihi söylememiz şimdilik mümkün değil. Çünkü zemheri dizisinin son almış olduğu reyting oranlarına baktığımızda dizinin kısa sürede biteceğini ve final yapacağını düşünmüyoruz. Aksine zemheri dizisi hep oyuncu kadrosu ve karakterleri ile hem de oyuncuların göstermiş oldukları başarılı oyunculuk kabiliyetleri ile oldukça sıradışı bir dizi ve konuyu Türk halkına çok güzel adapte ettiklerini düşündüğümüz bu dizinin uzun süre devam edeceğini kısa sürede erken final yapıp bitmeyeceğini düşünüyoruz. Ancak bu konuda diğer dizilerde olduğu gibi seyirciye oldukça büyük bir iş düşüyor ve dizinin devam etmesi izlenmesi tamamen reyting sonuçlarına bağlı olduğu için zemheri dizisinin izlenme oranlarının da yüksek çıkması gerekiyor. Kısacası izleyici sahip çıkar zemheri dizisini izlemeye devam ederse zemherinin kolay kolay biteceğini düşünmüyoruz.

Zemheri Dizisi Ne Zaman Final Yapacak BitecekZemheri Dizisinin Reytingleri Nasıl Erken Finale Gider mi?

İşin doğrusunu konuşmak gerekirse Show TV’nin dizilerin reytingleri ve erken finalleri konusunda nasıl bir tutum içerisinde olduğunu anlamak gerçekten çok güç. Çünkü geçtiğimiz haftalarda pazar günleri ekrana gelen ve ortalama 4 ve 5 oranında Total reyting almaya devam eden aşk ağlatır isimli dizinin neden bittiğini niçin erken final yaptığını bir türlü anlamadık. Diğer bir deyişle aşk ağlatır gibi seyirciden ilgi alaka görmüş ve ciddi bir reyting alan dizinin Show TV tarafından erken final yaptırılması sonrasında açıkçası hiç bir diziye güvenimizin kalmadığı ve Show tv’nin reytingleri yüksek olsa bile gözden çıkardığı bir diziye erken final yaptırabileceğini söyleyebiliriz.

Umarız zemheri dizisinde böyle bir durum ortaya çıkmaz ancak aşk ağlatır dizisinde gördüğümüz kadarıyla Show TV yapımcı tarafından dizinin harcandığını kısa sürede erken finale gittiğini bu nedenle dizinin seyirci gözünde adeta yarıda bırakılması nedeniyle Show TV’nin yeni başlayacak dizilere de bu güvensizliğin yansıyacağını söyleyebiliriz. Show TV umarız yeni dizisi zemheri de aşk ağlatır dizisine yaptığı haksızlığı yapmayacaktır. Yoksa Kanal d bir zamanlar reytingi düşen bütün dizileri erken final yaptırmaya başladı gibi Show TV’nin de adı bir çıkarsa bir daha kolay kolay aşağıya inmeyecektir ve kanalın izleyici gözünde güveni kalmayacaktır.

Zemheri Dizisinin Reytingleri Nasıl Erken Finale Gider miShow tv Zemheri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Sonuç olarak zemheri dizisinin alacağı reyting oranları dizinin geleceğini doğrudan etkileyecek eğer reytingler yüksek olursa zemheri dizisi uzun süre devam edecek ve erken final yapmayacaktır. Zemheri dizisi kaç sezon sürecek sorusuna şimdiden bir yanıt vermek pek doğru olmayabilir ancak dizinin reytingleri yüksek olursa kesinlikle bir sezondan sonra ikinci sezonunda olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Zemheri gibi güçlü kadrosu olan diziler ve oyuncuları iyi seçilmiş dizilerin uzun süre devam etmesini temenni ediyoruz.

Sizlerde zemheri dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak zemheri dizisini beğendiniz mi zemheri dizisini nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi ile lütfen aşağıdaki yorum kısmına görüşlerinizi belirtiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Zemheri dizisi nerede çekiliyor? Tıklayın >> Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor

https://www.youtube.com/watch?v=LffN9Pn5oAk

YORUMLAR

 1. leyla dedi ki:

  dizi bitmesin cok guzel devam ediyor

 2. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bi dizi bitmesin

 3. Zarina dedi ki:

  Çok güzel dizi. Bitmesin

 4. Asli dedi ki:

  Hep sacma diziler dewam ediyor iyiler erken final yapiyor niye boyle alla askyna bitmesin dizi gayet guzel bitmesin

 5. Anonim dedi ki:

  Hayir bitmesin devam etsin cok sevdim diziyi final olmaz olamazda lutfen

 6. Fatma dedi ki:

  Umarım dediğiniz gibi olur sezon sonuna kadar devam eder

  1. Aleyna dedi ki:

   Yaaaaaaa en sevdiğim ünlüler oynuyor final yapmayın lütfen hemde şu ana kadar izlediğim dizilerden bir tanesi eğer final olursa ölürüm

 7. T dedi ki:

  Zemheri biterse hayat biter sakın bitirmeyin sezon finali yapılsın

 8. Salim eker dedi ki:

  Zemheri final olsun hiç sevmıyoruz bu dızıyı

 9. Anonim dedi ki:

  Zemheri bitsin hiç de begenmedim show tv dogru karar verdiniz zemheri dizisinin finalini yapmakla….

 10. Ayşe dedi ki:

  Umarım izlenir dizinin youtube kanalında yorumlar bölümünde birkaç kişi dizi tutmaz diyor ama bana kalırsa dizi tutacak 😊

 11. Izlemeye deyer bence😊🥰 dedi ki:

  Izlemeye deyer bence

  1. leyla dedi ki:

   bitmesin lutfan cok seviyorum ertany …

 12. Özlem dedi ki:

  Çok güzel bir dizi umarım uzun süre devam eder emeği geçen herkese teşekkürler 😊