Zemheri Berrak Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Hazal Filiz Küçükköse)

Zemheri Berrak Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Hazal Filiz Küçükköse) Zemheri dizisi oyuncu kadrosu netleşti. Çekimlerine henüz başlanmayan Zemheri dizisi hazırlıkları tamamlanıyor. Zemheri dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Zemheri dizisinde hangi rolde oynuyor? Zemheri dizisinde Berrak rolünü canlandıran oyuncu Hazal Filiz Küçükköse bilgileri rolü hepsi konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Zemheri dizisi Ay Yapım imzası taşıyor. Zemheri dizisinin yapımcılığını Hilal Saral yapıyor. Zemheri dizisinin senaristliğini Sema Ergenekon yapıyor. Zemheri dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Zemheri dizisinin dram ve romantizm odaklı olması bekleniyor. Zemheri dizisi kadın başrolü olan Hazal Filiz Küçükköse karakteri Berrak’ın hikayesi de dizide anlatılacak. Zemheri dizisinde rol alacak diğer oyuncular: Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor, Engin Öztürk, Hakan Taşkırna ve Eylül Kandemir.   

Zemheri Dizisi Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?

Zemheri dizisinde rol alan Hazal Filiz Küçükköse 1988 Mersin’de doğdu. Hazal Filiz Küçükköse Ankara’da lise eğitimini tamamladı sonrasında Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nde eğitim almaya başladı. Hazal Filiz Küçükköse biyoloji bölümüne devam ederken 3. sınıfa kadar okuyup bıraktı. Hazal Filiz Küçükköse sonrasında Kırıkkale Üniversitesini yarı da bırakıp Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde lisansını tamamladı. Hazal Filiz Küçükköse oyunculuğa olan ilgisi sayesinde özel oyunculuk dersleri aldı ve hala eğitimlerine devam etmektedir.

Hazal Filiz Küçükköse güzelliği ile yapım şirketlerinin dikkatini çekti. İlk olarak 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. Deniz Yıldızı’nda 4 sezon boyunca oyunculuk yapan güzel oyuncu sonrasında 2011 yılında Beni Affet dizisinde oynadı. Günlük dizilerin ardından Kalbim Seni Seçti dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Hazal Filiz Küçükköse meşhur bir oyuncu olmaya başladı ve Ustura Kemal filminde ki hayat kadını rolündeki başarısı onun ünlenmesine katkı sağladı.

Hazal Filiz Küçükköse 2012 yılında Uçurum dizisinde de oynadı. 2014 yılında Günahkar dizisinde oynadıktan sonra 2015 yılında Kara Sevda dizisinde oynadı. Kara Sevda dizisinde Hazal Filiz Küçükköse Neslihan Atagül, Burak Özçivit, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor ile başrol oynadı. Meşhur oyuncularla rol alan Hazal Filiz Küçükköse Zeynep karakteri ile çok sevildi . Sonrasında Rüya dizisinde başrol oldu.

2018 yılında son olarak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol alan Hazal Filiz Küçükköse şimdi de Zemheri dizisinde oynayacak. Zemheri dizisinde Berrak karakterini canlandıracak olan Hazal Filiz Küçükköse’ye başarılar diliyoruz. Deniz Yıldızı dizisinde tanıştığı Tuna Tunalı ile 2014 yılında evlendi. Ancak 2018 yılında anlaşarak boşandılar. Oyuncunun instagram hesabını takip etmek isteyenler için: https://www.instagram.com/hazalfilizkucukkose/

Berrak Karakteri;

Zemheri dizisinde Berrak karakterini canlandıracak olan Hazal Filiz Küçükköse her istediği olmuş zengin bir kızdır. Ayaz’ı görür görmez aşık olur ve onunla evlenip mutlu olmak tek amacı haline gelir. Abisi Ertan Berrak’ın her istediği  yapar. Berrak’ta bu yüzden her istediği kolayca almaya alışıktır. Bizlerde sizlerle Zemheri dizisi tanıtım fragmanını konumuzda paylaştık. Berrak, Firuze ve Ayaz’ın aşkının önüne en büyük engel olur.

Zemheri dizisi sizce nasıl bir dizi olacak? İzlemeyi düşünüyor musunuz? Zemheri dizisi oyuncu kadrosu oldukça başarılı  isimlerden oluşuyor. Umarız uzun soluklu bir dizi olur.

Etiketler