Zaman Matinesi Neden Yok Bitti Mi Niçin Yayınlanmıyor?

25.01.2020
384

Zaman Matinesi Neden Yok Bitti Mi Niçin Yayınlanmıyor? Zaman Matinesi programı her hafta cumartesi gecesi yayınlanıyordu. Zaman Matinesi programı her hafta yayınlanırken bu hafta yeni bölümüne bir hafta ara veriyor. Zaman Matinesi Elazığ’da meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen 6.8 büyüklüğünde deprem sebebiyle yayınlanmama kararı aldı. Trt1 sosyal medya hesabından paylaşım yaptı ve bu akşam yayınlanması beklenen Kalk Gidelim dizisi ve Zaman Matinesi programının yayınlanmayacağını duyurdu.

22-29 Ağustos Zaman Matinesi Neden Yok?

TRT 1’de cumartesi akşamları 23.45’te yayınlanan ve Hasan Kaçan ile Merve Erdoğan’ın sunuculuğunu yaptığı Zaman Matinesi programı final yapıyor. Zaman Matinesi programı 15 Ağustos cumartesi günü final yaparak ekrana veda etti. 22 Ağustos yada 29 Ağustos tarihlerinde Zaman Matinesi programı ekrana gelmeyecek. Çünkü Zaman Matinesi programı final yaptı bitti. Sebebi ise yeni başlayan Tövbeler Olsun dizisi. Çünkü Hasan Kaçan dizinin senaryo yazarlığını yaparken Merve Erdoğan ise dizide oyuncu olarak yer alıyor. Tövbeler Olsun dizisi Kadrosu burada..

25 Ocak Zaman Matinesi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

25 Ocak cumartesi akşamı yayınlanacak olan Zaman Matinesi programı yayınlanmayacak. 24 ocak cumartesi akşamı saat 20:55 te Elazığ ve çevre illerde yaşanan ve hissedilen deprem sebebiyle eğlence programı yayınlamama kararı aldı Trt1. Diğer kanallarında aldığı karar ile 25 ocak akşamı eğlence programı yayınlanmayacak ve dizilerde ekrana bir hafta mola veriyor.

Zaman Matinesi sunuculuğunu Hasan Kaçan üstlenirken Merve Erdoğan ona eşlik ediyordu. Zaman Matinesi programında izleyiciyi geçmiş ile bugün arasında dolaştıran programın yeni bölümleri cumartesi akşamları yayınlanıyordu. Ancak bu hafta yayınlanmayacak. Zaman Matinesi programı Elazığ’da yaşanan ve çevre illerinde hissedilen deprem sebebiyle yaşanan derin üzüntü sebebiyle eğlence programları yayınlanmıyor. 25 Ocak akşamında çoğu kanal yayın akışını değiştirdi. Kanallar depremden duyulan üzüntüye milletimizin yasta oluşuna sessiz kalmadı ve yayın akışında değişime gidildi.

Trt1 de yayın akışını değiştiren kanalların başında geliyor. Trt1 sosyal medya hesabından öncelikle bu akşam yayınlanması beklenen Kalk Gidelim dizisinin yayın akışından kaldırıldığını duyurdu. Sonrasında ise gece saatlerinde saat 00.15’te yayınlanması beklenen Zaman Matinesi programının yayınlanmayacağını açıkladı. Zaman Matinesi programı 25 ocak cumartesi akşamı yayınlanmayacak. Ancak yeni bölümü 1 Şubat cumartesi saat 00:15’te yayınlanacak.

Zaman Matinesi Neden Yok Bitti Mi final miZaman Matinesi Yeni Bölüm Konuğu Kim?

Zaman Matinesi 1 Şubat cumartesi gecesinde yayınlanacak. Zaman Matinesi programı 25 ocak gecesi yayınlandığında konuğu sanatçı Hülya Koçyiğit olacaktı. Yeni bölümün 25 ocak tarihinde yayınlanmaması sebebiyle 1 hafta ertelendi ve yeni bölümü 1 şubat cumartesi gecesi yayınlandığında konuğu Hülya Koçyiğit olacak. Zaman Matinesi programı 1 şubat cumartesi saat 00:15’te Hülya Koçyiğit ile Zaman Matinesi Trt1 ekranlarında yayınlanacak.

Zaman Matinesi programını sunan Hasan Kaçan ve Merve Erdoğan’ın sunmuş olduğu bu sıradışı program hakkında neler düşünüyorsunuz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak TRT 1 ekranlarında her cumartesi günü yayınlanan zaman matinesi programı hakkındaki görüşlerinizi fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. Uzun süre devam etmesini ister misiniz zaman makinesi programına hangi tür konutların gelmesini isterseniz lütfen aşağıya yazınız.

Zaman Matinesi Ne Zaman Final Yapacak?

Zaman Matinesi çok sevilip izlenen bir tv programı. Bu nedenle Ramazan ayı boyunca devam edeceğini ve Ramazan Bayramı sonrasında final yapabileceğini düşünüyoruz. Ancak Hasan Kaçan ve Merve Erdoğan oldukça iyi bir ikili oldular ve izleyenler adeta programın bağımlısı oldular. Eskilerde günümüze çok güzel bir program ortaya çıkıyor ve seyircileri mest ediyor adeta. Bu nedenle Zaman Matinesinin gelecek sezonlarda da devam etmesini bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.