Zalim İstanbul Yeni 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Çekim Yerine Nasıl gidilir?

Zalim İstanbul Yeni 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Çekim Yerine Nasıl gidilir? Zalim İstanbul dizisi önceki sezon yayına başladı ve yayınlandığı günden beri dikkatle izlendi. Sevilen dizinin konusu oyunculukları kadar dizinin çekim mekanları da dikkat çekti. Çünkü Zalim İstanbul dizisinde kullanılan Köşk güzelliği beğeni kazandı. Bu yüzden de İstanbul da bu semt nerede? Set mekanı ve bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Zalim İstanbul dizisi yeni sezondaki manzaralı yer neresiZalim İstanbul dizisi yeni sezondaki manzaralı yer neresi

Dizinin yeni sezon fragmanı çıkınca her kes merak içinde sormaya başladı: Zalim İstanbul dizisi yeni 2. sezondaki manzaralı yer neresi hangi ırmak hangi il ilçede diye meraklı sorulara hemen yanıt verelim. Zalim İstanbul dizisi yeni sezon fragmanında gördüğünüz yerler Muğla ilimizde bulunan Ortaca ve Köyceğiz yakınlarındaki manzaralı güzel alandır. Büyük ihtimalle drone ile çekilmiş harika manzaralar eşliğinde Muğla’nın Köyceğiz ilçesi ve kral kayalıklarına doğru denize ulaşmak için sandallarla tekne ve kayıklarla yapılan harika bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon Mugla Köyceğizde çekiliyorÜlkemizin en özel en güzel mekanlarından birisi olan ve Zalim İstanbul dizisinin yeni sezondaki tanıtım fragmanında görülen manzaralı yerlerin nerede olduğu nasıl gidileceğini hemen yazalım. Muğla İlimizden Köyceğize sürekli dolmuşlar ve özel taksiler çalışıyor. Tekne turu da oldukça ucuz. Yaklaşık 25 dakika boyunca devam eden tekne gezintisi 10-15 lira arasında. Hatta belediyenin teknelerine binerseniz daha da ucuz. Muğla’nın Köyceğiz ilçesindeki bu harika manzaralar Zalim İstanbul dizisi ile evlerimize konuk oluyor.

Zalim İstanbul Yeni 2. Sezonda çekildiği konak neresi?

Zalim İstanbul Yeni 2. Sezonda nelere hangi mekanlarda çekiliyor?

Zalim İstanbul dizisinin çekim mekanlarını iç ve dış olarak ikiye ayırmak gerekir. Zalim İstanbul dizisinin 2. sezonda çekildiği yerlerin başında İstanbul boğaz manzaralı alanlar geliyor. Üsküdar açıklarından ve Çamlıca yamaçlarındaki konaklardan boğaza doğru görülen mekanlar oldukça güzel görünüyor. Dizinin çekim yerlerinden olan boğaz manzarası olan mekanların yeni sezondaki çekim yerlerini yazmaya devam edeceğiz buraya:

Zalim İstanbul dizisi çekim yerleri yeni sezonZalim İstanbul dizisi 2. Sezondaki çekim mekanları resimleri:

Zalim İstanbul dizisi Kanal D’de yayınlanırken yapımcılığını Avşar Film Şükrü Avşar üstlenirken yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Zalim İstanbul dizisi öykü ve senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Zalim İstanbul dizisi başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek yer alıyor.

Zalim İstanbul dizisi 2. sezonda nerde çekiliyor

Dizimizin güzel oyuncularından olan Bahar Şahin, Ceren Yılmaz karakterine hayat verdiği Zalim İstanbul setinde çok orijinal bir poz verdi boğaza doğru. Setin devam ettiği anlarda kısa bir mola veren ünlü oyuncu Bahar Şahin İstanbul Boğazı manzaralı pozuyla takipçileri tarafından da çok beğenildi. Yeni sezondaki çekim yerlerinden birisi olan Boğaz manzaralı bu mekanları dizinin ileriki bölümlerinde sıkça göreceğiz.

Zalim İstanbul Ceren Yılmaz çekimi nerede yaptı

Zalim İstanbul setini Eyüp Sultan mezarlığında görmek de mümkün aslında. Dizinin son çekim setinde Eyüp Sultan mezarlığındaki bu sahne çekildi:

Zalim İstanbul yeni çekim yerleri

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon çekim yerleri  iç mekanlar:

Zalim İstanbul Dizisi Çekimleri Nerede Yapıldı Seti?

Zalim İstanbul dizisi çekimleri öncelikle hikaye gereği Antakya’da başladı. Hatay Antakya’da başlayan senaryo sonrasında İstanbul’a taşınıyor. Karaçay ailesi İstanbul’da ki güzeller güzeli beyaz bir köşkte yaşarken Seher de ailesi ile birlikte İstanbul’a Karaçay ailesinin yanına geliyor. Çekimler bundan sonra İstanbul da devam ediyor.

Zalim İstanbul dizisi çekimlerinin çoğunluğunun gerçekleştiği beyaz köşkün adı Karaçay Köşkü. Köşk dizi ile o kadar özleşmiş ki internette Karaçay Köşkü diye aratıldığında Agah Karaçay Köşkü çıkıyor. Muhteşem köşkün adı da Agah Karaçay yani başrol karakteri ile anılıyor.

Agah Karaçay Köşkü Nerede? Seti Adresi

İstanbul da yer alan Agah Karaçay Köşkü nerede? Hangi semtte bilgileri burada. Agah Karaçay Köşkü İstanbul, Üsküdar Kuzguncuk Mahallesinde yer alıyor. Zalim İstanbul dizisi çekimlerinin neredeyse tamamı Agah Karaçay köşkünde geçiyor. Zalim İstanbul dizisi çekimlerinin gerçekleştiği mekanların resimlerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Zalim İstanbul Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon fragmanında beklenmedik bir olay yaşandı. Fragmanı izleyen herkes şok oldu. Zalim İstanbul dizisi 2. sezon fragmanında Nedim iyileşmiş görünüyor. Tekerlekli sandalyenin önünde takım elbise giyiniyor. Ayakkabısını düzeltiyor ve sonrasında köşkün içinde yürümeye başlıyor.Zalim İstanbul dizisi 2. sezon boğaz manzarası nerden görünüyor

Köşkte Nedim yürürken herkes şok oluyor. Şaşkınlıkla Nedim’i izliyorlar yüzü gülen tek isim de Cemre oluyor. Cemre Nedim ile ilgilendi bu zamana kadar onun hep yanında oldu ve amacına ulaştı. Nedim artık sağlıklı birisi.

Nedim’in sağlıklı oluşu Şeniz ve Ceren’in hiç hoşuna gitmiyor. Çünkü Nedim’in iyileşmesi onların işine gelmiyor. Bakalım Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda neler olacak? Zalim İstanbul dizisi yeni sezon bilgileri seti mekan bilgilerini sizlerle paylaştık. Zalim İstanbul dizisi seti adresi mekan resimlerini de konumuzun içinde görebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Zalim İstanbul boğaza doğru çekim yapılan yerlerZalim İstanbul dizisi 2. sezon boğaz manzarası nereden görünüyor dizinin çekildiği yeni yerler mekanları sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi ve bildiklerinizi lütfen aşağıya yazınız..

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler