Zalim İstanbul Yeni 2. Sezon Diziye Gelen-Giden Oyuncular Kimler?

Zalim İstanbul Yeni 2. Sezon Diziye Gelen-Giden Oyuncular Kimler? Zalim İstanbul dizisi sezon finali ile ekrana kısa bir mola vermişken bir taraftan da yeni sezon için hazırlıklar yapıyor. Zalim İstanbul dizisinde yeni sezon değişiklikleri neler olacak? Zalim İstanbul dizisine yeni sezonunda senaryo gereği oyuncu dahil olacak mı? Yine senaryo gereği diziden ayrılan çıkan oldu mu? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Zalim İstanbul dizisi ilk bölümü 1 Nisan 2019 da ekrana gelmişti. Henüz yeni başlayan dizi sezonun bitmesi ile sezon finali kararı aldı. Zalim İstanbul dizisi sezon finali yaptı çünkü reytingleri kanal D yi mutlu edecek şekildeydi. Zalim İstanbul dizisi de yeni sezon için kendine verilen şansı iyi değerlendirerek yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Kadrosuna yeni isimler dahil ederek yeni sezonda daha geniş bir yelpaze de diziyi devam ettirip tekrara düşmek istemiyor. Reytinglerde de bu şekilde yükselmeyi düşünüyor.

zalim istanbul dizisi

Zalim İstanbul Dizisi Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler?

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon için hazırlıklar devam ederken senaryo için uygun görülürse kadrosuna yeni isimler dahil edecektir. Ancak şimdilik böyle bir şey söz konusu görünmüyor. Zalim İstanbul dizisi yeni sezonunda sezon başında veya sezon ortalarına doğru diziye dahil olan tüm oyuncuları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

zalim istanbul dizisi yeni sezonda neler olacak

Zalim İstanbul Dizisi Yeni Sezonda Diziden Ayrılan Giden Oyuncular Kimler?

Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda senaryo gereği diziden ayrılan oyuncu var mı? Sezon finalinde kendini bıçaklayan Ceren’in hastanede sağlık durumun iyi olduğu bilgisi elimize ulaşmıştı. Zalim İstanbul dizisinde sezon finalinde biri ölecek mi diziden ayrılacak mı sorusu akıllara kalmadı. Yeni sezonda da diziden ayrılan isim olmayacak gibi görülüyor. Ancak Zalim İstanbul dizisi yeni sezonunda dizinin ilerleyen bölümlerinde diziden ayrılan oyuncular olduğu takdirde konumuzda paylaşacağız.

zalim istanbul cenk cemre

Zalim İstanbul Dizisi Sezon Finalinde Ne Olmuştu?

Zalim İstanbul dizisi sezon finalinde yürekler ağza gelmişti. Seher ve Agah gördükleri durum karşısında şok olurlar. Şeniz ise sadece Cenk’i düşünür ve Cenk’e aklında soruyu sorar. Cenk ise bu sorunun cevabından çok korkmaktadır. Ceren hamile olması sebebiyle Şeniz ile işbirliği yapar ve hayal ettiği hayata döner. Müştemilattan ve hizmetçilikten kurtulur. Konaktaki yeni yaşamına hemen alışır.

Ceren ise babaannesinden ablası Cemre’nin bir şeyler gizlediğini öğrenir ve Ceren eline bıçak alıp Nedim’in yanına çıkmaya karar verir. Ancak soluğu Cenk’in odasında alır. Cenk’in söyledikleri şarkısında şok olan Ceren bu sözlere dayanamaz ve elindeki bıçağı Cenk’e göstererek karnındaki bebeği öldürebileceğini söyler. Zalim İstanbul dizisinde sezon finalinde Ceren kendisini bıçaklar.  Ceren apar topar hastaneye kaldırılır. Ceren’in sağlık durumu iyidir ancak tüm konakta yankılanacak bir haber duyulur. Ceren hamiledir peki kimden?

zalim istanbul dizisi yeni sezonda gelen oyuncular giden oyuncular

Ceren’in hamile olması Yılmaz ailesini şok eder. Şeniz diğer yandan Cemre’yi hayatlarından çıkarma çabasındadır. Cemre bebeğin Nedim’den olduğuna ihtimal vermez ancak onunda beklemediği bir cevap hayatını değiştirecektir. Bu olanlardan sonra Agah’ın gözünde Cemre’nin kıymeti kalmamıştır. Cemre Agah’tan duyduğu sözlerin acısını unutamamışken asıl acıyı ona Cenk yaşatacaktır.

zalim istanbul cenk

Ceren’in istediği nihayet olacaktır sosyete düğünü yapılmak üzeredir. Cemre’nin bu evdeki sultanlığı ise Seher tarafından bitirilir ve Cemre son kez Nedim’e veda etmeye gider. Cenk ise ilk kez doğru bir hareket yaptığı sırada Cemre Nedim için beklenmeyecek bir hamle yapar. Bundan sonra neler olacak? Zalim İstanbul yeni sezon için akıllarda bazı soru işaretleri bıraktı elbette. Bu soruların cevaplarını yeni sezon fragmanı ile alacağız.

Zalim İstanbul dizisi Avşar Film imzası taşırken senaryosunu ise Sırma Yanık üstleniyor. Zalim İstanbul dizisi başrol oyuncuları ise Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay , Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey. Kadrosu sağlam oyunculardan oluşan Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosu

Zalim İstanbul Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon çekimleri yakın zamanda başlıyor. Çekimleri başlayan dizinin yaklaşık bir ay sonra fragmanı yayınlanır diye tahmin ediyoruz. Zalim İstanbul dizisi 9 eylül pazartesi 2019’dan itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Zalim İstanbul 2. sezon başlama tarihi 9 eylül 2019…

Zalim İstanbul dizisine katılmasını istediğiniz diziye yakışır dediğiniz oyuncuları aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz.

Not: Zalim İstanbul dizisinin yeni 2. sezon başlama tarihi büyük ihtimalle 9 Eylül pazartesi günü olacak. Daha önce 2 Eylül 2019 tarihi verilmişti ancak dizinin diğer diziler ile başlayacağı ve büyük bir ihtimalle 9 Eylül 2019 tarihinde yayına başlayacağı bildirildi.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. ELÇİN SANGU’NUN GELECEK SEZON PROJESİ VAR MI, NEDİR MERAKLA BEKLİYORUZ…..BİZLERİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ….

Etiketler