Zalim İstanbul Şirket Müdürü Kim? Yeni Gelen Oyuncu (Nihat Demirel)

Zalim İstanbul Şirket Müdürü Kim? Yeni Gelen Oyuncu (Nihat Demirel)… Zalim İstanbul dizisi pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Zalim İstanbul dizisi kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Yeni katılan isim Zalim İstanbul dizisinde şirket müdürü olarak göre yapacak. Zalim İstanbul dizisinde şirket müdürü karakter adı şimdilik belli değil.

Zalim İstanbul dizisi yapımcılığını Avşar Film üstlenirken yönetmenliğini Gökçen Usta yapıyor. Zalim İstanbul dizisi kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas yer alıyor. Babil dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Nihat Demirel. Nihat Demirel Zalim İstanbul dizisinde şirket müdürü rolünü canlandırıyor. Zalim İstanbula yeni katılan Nihat Demirel’i tanıyalım. nihat demirel Zalim İstanbul Şirket Müdürü

Nihat Demirel Kimdir?

Nihat Demirel 1973 yılında Bartın’da doğdu. 46 yaşında olan Nihat Demirel Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Nihat Demirel Şöhret tiyatrosundan ve Maskara tiyatrosundan oyunculuk eğitimi almıştır. Nihat Demirel  1.70 metre boyunda ve 72 kilo. Nihat Demirel O Hayat Benim, Kara Para Aşk ve Medcezir dizilerinde rol aldı. Nihat Demirel bu zamana kadar bir çok tiyatro oyunu yazmış ve yönetmiştir. Nihat Demirel kimdir yeni dizisi Zalim İstanbul

Şirket Müdürü Karakteri;

Nihat Demirel Zalim İstanbul dizisinde rol almaya başlıyor. Zalim İstanbul dizisindeki karakterinin adı belli olmasa da şirket müdürü olduğunu biliyoruz. Şirket Müdürü olarak Zalim İstanbul dizisinde nasıl bir karaktere sahip olacak? Bir şirket müdürü diziye nasıl bir renk katacak? Zalim İstanbul dizisinde şirket müdürü karakteri ile Nihat Demirel’in performansını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Zalim İstanbul dizisi son bölümde neler oldu?

Cenk ve Cemre soğuk hava deposunda kalır ve donma tehlikesi yaşarlar. Zalim İstanbul dizisinde Cenk ve Cemre hayatta kalabilmek için direnirler. Zalim İstanbul dizisinde Cenk öleceklerini düşünerek Cemre’ye gerçekleri itiraf eder. Cemre duydukları karşısında şaşkınlık yaşarken Nedim son anda gelir ve onları soğuk hava deposundan kurtarır. Donarak ölmekten kurtulan Cenk ve Cemre için bu hayatta ikinci bir şans vardır artık.

Agah diğer taraftan Cemre’yi kaçıran insanları yakalatır. Agah onları karşısına alır ve sorgulamaya başlar. Adamlar bu işi kendilerine yaptıranın Şeniz olduğunu söyleyecek mi? Eğer adamlar Şeniz’in adını verirse ne olacak bundan sonra Şeniz nasıl bir plan izleyecek? Öte yandan Cemre bir karar alır.  Cenk ve Nedim’in kardeş olduğunu onlara söyleyecektir. Bu kardeşlik onların arasında kavgayı bitirecek mi?  Şeniz ise hain planını devreye koyar ve Cemre’nin hiç beklemediği anda sevdikleri ile onu tehdir eder. Cemre sevdiklerini korumak adına yine gerçekleri söyleyemez. Gerçekler yine ortaya çıkamaz. Zalim İstanbul dizisi yeni oyuncu kimdir nihat demirel

Cenk başlarına gelen olaydan sonra Cemre’yi kaybetmek istemez. Artık ona dah açok ilgi gösterecektir. Cemre’yi şaşkına çevirecek bir hazırlık sürpriz içindedir. Zalim İstanbul dizisinde rol almaya başlayan Nihat Demirel ‘de bu arada Şirkete Müdür olarak gelecek. Şirkette ki olaylar şirket müdürünü nasıl etkileyecek? Şirket müdürü Nihat Demirel dizide Şeniz’in suç ortağı mı olacak yoksa gerçekleri ortaya çıkarmak için mücadele mi edecek?

Nihat Demirel’in Zalim İstanbul dizisindeki rolü hakkında yorumlarınızı nelerdir? Aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Zalim İstanbul dizisi yeni bölümüyle her pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Etiketler