Zalim İstanbul Oya Kimdir? Nedim’in Psikiyatristi Rolü (Sevcan Sini)

Zalim İstanbul Oya Kimdir? Nedim’in Psikiyatristi Rolü (Sevcan Sini) Zalim İstanbul dizisi yeni bölümünde diziye katılan yeni bir oyuncu var. Zalim İstanbul dizisinde Nedim’in psikiyatristi görülüyor. Psikiyatrist Oya Nedim’in yanında olan ve onun iyi olmasında rol oynayan biri olacak. Dizi de Nedim’in yanında sıkça göreceğiz Oya rolünü oynayan oyuncu da Sevcan Sini oluyor. Sevcan Sini kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Avşar Film imzası taşıyan Zalim İstanbul dizisi senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. Zalim İstanbul dizisi yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor. Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar  Şahin , Sera Kutlubey , İdris Nebi Taşkan , Ayşen Sezerel, Gamze Demirbilek. Zalim İstanbul dizisine katılan yeni oyuncu Sevcan Sini bilgileri rolü karakteri hepsi konumuzun devamında.

Zalim İstanbul Nedim’in Psikiyatristi Oya Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Zalim İstanbul dizisinde Nedim’in psikiyatristi Oya karakteriyle diziye dahil olan oyuncu Sevcan Sini oldu. Zalim İstanbul her pazartesi akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Zalim İstanbul dizisi son bölümünde Nedim balkonda kitap okurken yanında psikiyatristi Oya görülüyor. Oya’nın Nedim’in iyileşmesinde en büyük paya sahip olan biri. Onunla geçirdiği seanslar sonucunda Nedim iyileşmeye adım adım ilerliyor. Artık tamamen konuşacak ve ayağa kalkacak. Zalim İstanbul dizisinde Oya rolünü canlandıran oyuncu da Sevcan Sini oldu.

Sevcan Sini Kimdir?

Zalim İstanbul dizisinde Oya rolünü canlandıran Sevcan Sini kimdir? Sevcan Sini 1992 yılında doğdu. 27 yaşında olan Sevcan Sini 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Sevcan Sini sonrasında İstanbul’a yerleşmiştir. İstanbul’a yerleştikten sonra da tiyatro oyunlarında rol aldı. Sevcan Sini Dans, Şan, Eskrim,Azerice bilmektedir.

Sevcan Sini ilk kez 2016 yılında Lanet: Ervah Cinleri sinema filminde rol aldı. Sevcan Sini ilk dizisi ise Zalim İstanbul dizisi oldu. Sevcan Sini’nin rol aldığı tiyatro oyunları; At, Hayvan Çiftliği, Karanlıkta Komedi, Harputta Bir Amerikalı, Sığınamayanlar, Cadı Kazanı, Kaç Baba Kaç, Dogville. Zalim İstanbul dizisinde Oya rolünü canlandıran Sevcan Sini instagram hesabı: https://www.instagram.com/sevcan_sn/?hl=tr

Zalim İstanbul dizisi Oya Rolü Nasıl Biri?

Zalim İstanbul dizisinde Oya rolü Nedim’in psikiyatristi. Nedim’in yanında onun tedavisi ile ilgilenirken Cemre ve Nedim’in hayatında da önemli bir rol oynayacak. Oya Cemre’ye Nedim’le alakalı bilgi verirken Cemre bunu kaldıramam diyor ve Oya Nedim’in sürecinden bilgi verdi ama Cemre gitti. Nedim ise onu görünce kendisi için geldiğini zannetti. Oya Nedim’in yanına geldi ve Cemre senin için gelmedi.

Şimdi merdivenden düşüp en başa dönmek istiyorsan git dedi. Ama iyi olmak istiyorsan dur dedi ve Nedim’e dedi ki ”Hesaplaşmak için ayakta dur” dedi. Nedim bu sözleri kabul etti. Nedim tedavilere olumlu cevap verecek ve Cemre’nin nikah gününde ayakta karşılarına çıkacak. Zalim İstanbul dizisinde Oya karakteri Nedim’in yanında onun destekçisi doktoru olacak.

 

Etiketler