Zalim İstanbul Finalinde Neler Olacak? Kim Öldü Kim Kaldı?

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul dizisi final bölümünde neler olacak kimler ölecek kimler kalacak izleyiciler oldukça merak ediyor. Başrol oyuncularının diziden ayrıldığı ve final bölümünde de birçok ölümün yaşanacağı Zalim İstanbul dizisinde unutulmaz bir final heyecanı izleyicileri bekliyor.Zalim İstanbul Finalinde Neler Olacak

Zalim İstanbul dizisinin finalinde İki Şok Ölüm Yaşanacak!

Bildiğiniz üzere daha önce Fikret Kuşkan’ın canlandırmış olduğu karakter rolü gereği diziden ayrılmıştı. Başrol oyuncuları ile yaşanan problem sonrasında coronavirüs zamanındaki olumsuz etkileri de göze alan yapımcı alınan düşük reytingleri de görünce Zalim İstanbul dizisinin final yapmasına karar verdi. Ancak Zalim İstanbul dizisinin finali unutulmayacak bir veda olacak. İki sezondur diziyi heyecanla takip edenler Zalim İstanbul dizisinin finalinde kimlerin öldüğünü ve dizinin nasıl bittiğini merak ediyorlar.

Şeniz: İhanetin, yalanların, kaltakların, oyunların kurbanı oldu.
Ceren: açgözlülüğün, çirkefliğin, paranın, köşk için kötülukler yapmanın kurbanı oldu.
Cenk: hayatı boş boş yaşamanın ve CANAVAR annenin kurbanı oldu.
Cemre: aşırı saflığın kurbanı oldu.
Seher: aşırı aşırı saflığın ve kızlarına bir şey konduramamanın kurbanı oldu.
Ağah: Şeniz ve Ceren’in şeytanlıklarının kurbanı oldu.
Umut: yanlış annenin ve babanın çocuğu olmanın kurbanı oldu.
Nedim: Şeniz Canavarının kurbanı oldu.
Bu Hikayede Herkes Kurban Oldu.

Zalim İstanbul dizisinin yapımcılığını Avşar film yönetmenliğini ise Şenol dönmez üstleniyor. Zalim İstanbul dizisinin final öncesinde oyuncu kadrosunda; Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkan, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas’ın yer aldığını hemen söyleyelim. Zalim İstanbul dizisinin, finalinde Şeniz karakterini canlandıran Mine Tugay ve Ceren karakterini canlandıran Bahar Şahin’in öleceği öğrenildi.

Zalim İstanbul Finali Şeniz öldü müZalim İstanbul dizisi final bölümünde kimler ölecek?

Zalim İstanbul dizisinin finalinde Şeniz karakterini başarıyla canlandıran güzel oyuncu Mine Tugay ölecek. Zalim İstanbul final bölümünde Şeniz ile birlikte Ceren karakterini canlandıran ve çok sevilen oyunculardan birisi olan Bahar Şahin de dizide ölecek isimlerden birisi oldu. Ceren ve Şeniz karakterlerinin ölmesiyle Zalim İstanbul dizisi unutulmaz bir finale imza atmış olacak.

Zalim İstanbul Final Tüyoları

Zalim İstanbul Finali Kim Öldü Kim KaldıSizce Zalim İstanbul dizisinin finali sansasyonel olacak mı? Ceren ve Şeniz’in ölmesi beklenen bir son olur mu ya da kimlerin diziden çıkmasını isterdiniz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Zalim İstanbul dizisinin final bölümünde görüşmek üzere hoşça kalın.

Etiketler