Zalim İstanbul Erken Final mi Yapacak? Neden Yayından Kaldırıldı?

08.06.2019
436

Zalim İstanbul Dizisi 41. bölümü ile 22 Haziran pazartesi günü devam etti. Zalim İstanbul dizisi son bölümler oldukça heyecan içinde geçecek. Erken final değil ama dizinin 29 Haziran pazartesi günü yayınlanacak olan Zalim İstanbul’un 42. bölümü ile final yapacağı öğrenildi. Zalim İstanbul kesin final tarihi: 29 Haziran pazartesi 42. Bölüm..

Yapımcılığını Avşar Film’in, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği, baş rollerinde ise Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas’ın yer aldığı dizi 5 bölüm sonra ekran macerasını sonlandıracak.

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul dizisi neden erken final yaptı niçin devam etmedi erken final sebebi nedir oyuncular mı yoksa senaryodan kaynaklandı gibi sorular oldukça merak edilecek gibi görünüyor. Pazartesi günleri çok iyi bir reyting alarak yoluna başlayan Zalim İstanbul dizisi 2019 yılında Kanal D ekranlarının belki de tutan tek dizisiydi.

AB ve Total reytinglerde oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşan Zalim İstanbul dizisi almış olduğu reyting sonuçlarının ardından pazartesi günlerinde kalıcı olduğunu göstererek sezon finali yapma kararı aldı. Sezon finali yaparak mayıs ayının sonunda ekrana ara veren Zalim İstanbul dizisi ağustos ayına kadar tatil yapacak ve oyuncular bu tarihte toplanmaya başlayacak ve dizi 2. sezon için hazırlıklara başlayacak.

Kanal D Zalim İstanbul dizisini yayından mı kaldırdı

Zalim İstanbul dizisi 2. sezon kaç bölüm çekilecek?

Bizim tahminlerinize göre Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda devam edecek ve sezon sonuna kadar sürecek dizilerden birisi. Ancak dizinin oyuncularından birisi olan Ceren karakterindeki Bahar Şahin önceki günlerde sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu bir mesaj dizinin izleyenleri tarafından oldukça büyük bir tepki ile karşılandı. Çünkü Bahar Şahin hiç kimsenin beklemediği bir tepki göstererek dizinin almış olduğu AB ve Total Reyting sonuçlarını adeta milletin gözüne sokarcasına bir mesaj paylaşmış ve bu herkesin büyük bir tepsisine sebep olmuştur.

Zalim İstanbul erken final tarihi ne zaman

Zalim İstanbul dizisinin erken final yapmasının sebebi nedir?

Elbette erken konuşarak Zalim İstanbul dizisi ile ilgili spekülasyon yapmak istemiyorum ancak Kanal D’nin sezon finali yapan dizisi ‘Zalim İstanbul’un genç oyuncularından Bahar Şahin’in sosyal medyada tepki çeken sözleri de yenilir yutulur cinsten değil. Boyunu ve haddini aşan sözler sarf eden Bahar Şahin diğer dizileri de kastederek Zalim İstanbul dizisinin almış olduğu reyting oranlarını haddinden fazla abartmış ve adeta diğer dizileri küçümseyerek AB ve Total reyting sonuçlarını övünerek sosyal medyada paylaşınca birçok izleyen gelecek sezon siz görürsünüz diğer dizileri küçümsemek de ne oluyor Zalim İstanbul dizisinin almış olduğu reyting nedir ki? Kaç günlük dizisiniz de diğer dizilere ve millete hava atıyorsunuz diye yüzlerce tepki mesajı geldi.

Zalim İstanbul dizisinin Ceren’i Bahar Şahine yapılan bu tepkiler ve yazılan mesajlara baktığımızda Zalim İstanbul dizisinin çok fazla sürmeyeceğini 2. sezonda erken final yapacağını tahmin ediyorum. Ancak yine de dizi ile ilgili olumsuz konuşmak yerine Ceren karakterini canlandıran Bahar Şahin bu konuda izleyenlerden özür dilemesini ve işin tatlıya bağlanmasına tercih ederim. Yoksa Zalim İstanbul dizisinin almış olduğu 4 oranındaki Total reytinglerin oldukça düşük olduğunu final yaparak ekranlara veda eden Söz dizisinin bile 8 oranında Total reyting aldığını tekrar hatırlatmak isterim. Peki Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakterini canlandıran Bahar Şahin sosyal medyada dizinin almış olduğu reytingler ile ilgili ne söylemişti:

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon kaç bölüm devam edecek

Bahar Şahin, sosyal medya hesabında paylaştığı hikayesinde: “Beni neden yolda görünce zalim, zalimin kızı, zalim kız diye bağırıyorsunuz? Ben size halk diye bağırıyor muyum? Naber TOTAL diyor muyum? AB hiç demiyorum.” diyerek takipçilerine şikayette bulunmuş ve bu mesajından sonra yüzlerce takipçisi kendisine tepki mesajları yağdırmıştı.. Örnek: Ay böylelerini ünlü etmeyin no’lur ya Bahar Şahin sen kimsin peki oynadığı dizilerden sadece biri tuttu diye ukalalık taslayan genç kızımız..

Bahar Şahin’in bu sözleri takipçileri tarafından tepki topladı. Bahar Şahin Zalim İstanbul dizisindeki kötü karakterlerinden biri olan Ceren karakterine hayat verdiğini ve dizinin almış olduğu reyting oranları ile pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma dizisinin reytinglerini düşürdüğünü diğer dizilerden iyi bir reyting aldığını izlemiştik. Yeni sezonda söz dizisinin de olmayacağını düşünerek Zalim İstanbul’un reyting oranlarında artış yaşanabilir. Ancak oyuncuların bu tarzdaki övünmeleri izleyicilerin oldukça büyük bir tepkisini çekmekte ve izleyenleri bile izlemez hale getirmektedir.

Zalim İstanbul dizisinin 2. sezondaki bölüm sayısı

Zalim İstanbul dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final yapacak?

Zalim İstanbul dizisinin almış olduğu reytinglere baktığımızda oldukça zorlu bir gün gözüken Pazartesi günlerinde Söz ve Çukur gibi dizilere rağmen oldukça yüksek reytingler aldığına ve 2. sezonda da kaldığı yerden devam edeceğini bizlere gösterdiğini hemen açıklayalım. Yeni sezonda Zalim İstanbul dizisi söz dizisi gibi güçlü bir rakip olmadan başlayacağı için biraz daha reytinglerini yükseltebilir. 9. bölüm ile sezon finali yapan ve 10. bölüm sezona başlayacak olan Zalim İstanbul yeni sezonda yaklaşık 35 bölüm çekerek sezon sonuna kadar 44.-45. bölüme ulaşması bekleniyor.

Zalim İstanbul dizisi yayından neden kaldırıldıZalim İstanbul dizisi 2 sezonun sonunda 45. bölümde biter mi yoksa reytingleri yüksek kaldığı için 3. sezon içinde plan yapılır mı şimdilik bilinmiyor, gelişmeler oldukça sizlere burada yazmaya devam edeceğim. Ancak bizim tahmininiz 2. sezonun sonuna kadar Zalim İstanbul dizisi devam edemeyecektir. Çünkü dizinin saman alevi gibi yükselen reytingleri hızlı bir şekilde düşmeye başlayacak yeni sezonda biraz yayınlandıktan sonra final yaparak ekranlara veda edecek bu bizim tahminimiz. Zalim İstanbul Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? konumuza mutlaka göz atmanızı ve konuyla ilgili detaylı yorumlarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Zalim İstanbul Dizisi 2. sezonda reytinglerinin düşeceğini tahmini olarak yukarı yazmıştık. Zaten ilk sezonda biraz parlayan ancak çok yüksek reytinglere ulaşamayan diziler yeni yayınlanan 2. sezonda genellikle hızlı bir düşüş gösteriyor. Bunun nedeni yeni diziler başlayınca insanlar o dizileri merak ediyor ve eski dizileri bir kenara bırakıyor. Bu da reytinglerin hızla düşmesi anlamına geliyor ve diziler kısa sürede erken final kararı alıyor. Zalim İstanbul Dizisi de böyle bir erken final yapacak diye bekliyoruz.

Zalim İstanbul dizisi kaç bölüm sürecek 2. sezonda

Zalim İstanbul dizisi bitmesin final yapmasın:

Sevilerek izlenen Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul dizisi bitmesin 2. sezon sonuna kadar devam etsin, Zalim İstanbul yayından kaldırılmasın gibi istekler ve görüşleri burada paylaşmaya ve aşağıya yorum olarak yazmanıza olanak sunuyoruz. Lütfen dizinin devam etmesi ve yayından kalkmaması için sizlerde aşağıya görüşlerinizi yazarak Zalim İstanbul dizisi bitmesin, erken final olmasın dizi sezon sonuna kadar devam etsin tarzındaki görüşlerinizi bizimle paylaşarak aşağıdaki yorum kısmına belirtiniz lütfen.. Ayrıca bu sayfayı instagram ve twitter facebook gibi sosyal alanlarda paylaşarak herkesin dizimize sahip çıkması için paylaşınız lütfen..

Zalim İstanbul bitmesin final olmasın

Zalim İstanbul Yayından Neden Kaldırıldı?

Zalim İstanbul Dizisinin yeni sezonu başlayınca diğer yeni dizilerin olumsuz etkisiyle kısa sürede erken final yapacağını ve yayından kaldırılacağını belirttik. Gerçekten de daha uzun bir süre var gibi görünebilir ancak Zalim İstanbul Dizisinin düşen reytingler nedeniyle yayından kaldırılacağını şimdiden söylüyor ve iddia ediyoruz.

Not: Şeniz çatıdan düşüyor son bölümde. Zalim İstanbul 33. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı ve Şeniz ölüyor mu sorusu çok merak edildi. Agah Şeniz’i sıkıştırıyor! Şeniz’in savunması ne olacak? Şeniz çatıdan düşüyor ölecek mi, sonu ne olacak? Şeniz nasıl düştü? Tüm cevaplar 2 Mart Pazartesi akşamı Kanal D’de.

Sizlerde Zalim İstanbul Dizisiyle ilgili yorum ve görüşünüzü lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

 1. Ela dedi ki:

  Bitmesin dizi

 2. İrem dedi ki:

  Baharcsahin böyle yorum yaparak kendini savunmis bende olsam böyle yazarım o yüzden kimse baharı haksız bulmasın

 3. Nigar Quliyeva dedi ki:

  Selam. Lutfen Zalim İstanbul dizisi bitmesin yeni sezonda devam etsin👍tek izlediyim bir dizi😪😟

 4. Tuğba dedi ki:

  Zalim İstanbul duyyyyy bizi bu dizi bitmesin
  Bitmesin dizi siz yaşayamayız

 5. Tuğba dedi ki:

  Severek izliyoruz sakın final olmasın

 6. Yasin dedi ki:

  Zalim istanbul bitmesin diziye çok alışdım çok güzel dizi her pazar tesi bekliyorum merakla

  1. Yönetici dedi ki:

   Yasin dizinin kısa sürede biteceği yazıyor burada >> 2020 de bitecek final yapacak diziler

 7. Merve dedi ki:

  Bitmesin lütfen mükemmel bir dizi

 8. ebru dedi ki:

  cok guzel bir dizi lutfen bitmesinn

 9. Anonim dedi ki:

  Bitmesin lutfen ayni gun yayınlanan dizilerin icinde en iyisi bence yasak elma gık getirdi sefirin kızı cok sacma zalim istanbul oyucuları ve konusu en iyisi.

 10. İlayda dedi ki:

  Zalim İstanbul bitmesin

 11. Anonim dedi ki:

  Çok uzadı zalimin zulmü yetti mutlu sonla final istiyoruz

 12. Nazmi dedi ki:

  Çok güzel bir dizi inşallah hiç final yapmaz bol reytingler oyuncu kadrosu süper oyunculukları süper

 13. çiçekhazal dedi ki:

  cen k ve cemre bosanmasın

 14. Emine dedi ki:

  Bitmesin

 15. Lütfen bitmesin coooook güzel dizi cenk ve cemreyede bayılıyorum dedi ki:

  Lütfen bitmesin çooook güzel dizi cenk le cemreyede bayılıyorum

 16. Fırat dedi ki:

  Bencede final yapmasın pazartesi gunlerinin en güzel dizisi bence ilerlesin bölümleri böyle dizi zor gelir

 17. çiçekhazal dedi ki:

  son bolumu izledim zaten cenk ve cemre yakışmıştı cenkın vurulması ve cemre uzulme sahneleri ve agah bey … bu bolum diiz daha farkılı daha guzeldi

 18. Anonim dedi ki:

  Dizi bitmesin

 19. Berrin dedi ki:

  Zalim istanbul artik final yapsin basindan beri nefes almadan seyrrettim harika bir dizi tadinda kalmali ama senezin artik hakketigi sonu biranonce gormek istiyorum

 20. Epinar dedi ki:

  Diži bitmesin çok seviyoruz begeniyor7zž

 21. Pinâr dedi ki:

  Zalım iştanbul dizisi final yapmâsjň ne olûr çok begeniyoruz

 22. Sevim dedi ki:

  Aa sakın bitirmeyin zaten kaç haftadır bekliyorum bir türlü dizi çıkmıyor sakın bitirmeyin

 23. Erkan dedi ki:

  Çok güzel dizi kesinlikle bitmesin diziler bitmeden dizileri sokmayın yayına izleyici benimgibi kemikleşmiz izleyci değil nekadar dizi olursa olsun ben seyrettiğim dizide kalırım hatta telefonu kapınınzilini bile iptal eder öyle seyrederim öylede seyredilir dizi seyetmeyi bilmiyenler yüzünden bitiyor Saygılar

 24. canan dedi ki:

  zalim istanbul dizisini severek izliyoruz lutfen final yapilmasin kacırmadan izliyoruz

 25. azra dedi ki:

  zalim istanbul dizisi bitmesin lütfen sabrszlikla bekliyorum pzrtesiyi cok sevilen bi dizi devam etsin

 26. Çiçek dedi ki:

  Hayır bitmesin çok üzülürüm en sevdiğim dizi Zalim İstanbul bnm sakın bitirmesinler…

 27. Nursaç yılmaz dedi ki:

  Zalim istanbul final yapmasın lütfen ailece severek izliyoruz bugün çok üzüldük ekranda göremeyince bence böyle başarılı diziler desteklenmeli

 28. Ipek dedi ki:

  ZALİM İSTANBUL YAYINDAN KALDIRILMASIN COK MERAKLA BEKLİYORUM
  HER pazartesi aksamı merakla VE heyecanla bekledigim dizi yayından kaldırılmasın

 29. Lndzpr dedi ki:

  Bitmesin bitmesin çook seviyoruzz

 30. Aysun dedi ki:

  Yaa lütven bu diziyi bitirmeyin ,devam etmeli yani beğenerek izliyoruz eşimle bazı sahnelerini ise dört gözle heyecanla, diğer haftayı zor getiriyorum

 31. çiçekhazal dedi ki:

  cemre ve cen k ıyı bir ç ift olmuş ve ceren ve nedim birlikteli,ği intikam için bile olsa heyecan katmış

 32. Hazan dedi ki:

  Ya lütfen bu diziyi de bitirmesinler işten yorgun gelip oturup saat 3 e kadar izliyorum ve gerçekten çok güzel yapım olmuş bence bitmemeli devam etmeli Esas biterse gerçekten saçma olur ilk kez tam güzel bir dizi dedik onuda kaldırcaklar sanırım çok üzüldüm.

 33. Anonim dedi ki:

  Bu diziyi lütfen hemen bitirmeyin çok iyi bir iş çikarmişlar .

 34. Kadriye dedi ki:

  Bitmesin yaaa ilk bölümden beri izliyorum adrenalin tavan yapıyor bazen çok güzel bitmesin noluuuuurr

 35. Anonim dedi ki:

  Bitmesini hiç istemiyorum çok heyecanlı çok güzel bir dizi

 36. Ümmuhan sevinç dedi ki:

  Hiç kaçırmadan izliyorum bitmesin lütfen

 37. Nevin yalcin dedi ki:

  Ben her hafta pazartesiyi zalim istanbulu izlemek icin sabirsizlikla bekliyordum bitecegini duyunca cok uzuldum bitmesin

 38. Yeliz dedi ki:

  Lütfen ama lütfen Zalim İstanbul dizisinin devamını getirin.Final yapmasın! Ben Bu diziyi merakla izliyordum ve Son bölüm olarak adlandırılmış kısmını görünce bitirildi sandım ama devamı gelsin bizleri böyle hayal kırıklığına sokmayınız rica ediyorum.Bizler seyircileride düşünün!

 39. Anonim dedi ki:

  Zalim istanbul dizisi bitmesin ceren yüzünden lması çok ü

 40. Anonim dedi ki:

  KESİNLİKLE KALMASIN USTALARA SAYGISIZLIK OLUR HER OYUNCUMUZ ROLÜN HAKKINI VERMİŞ HELAL OLSUN ÇOK GÜZEL BİR DİZİ KAKMASIN ÇOK DİZİ YAPILMASIN OYUNCULARADA SİZEDE YAZIK DİZİ BİTSİN SONRA YENİSİ YAPILSIN BENCE

 41. Anonim dedi ki:

  Artık iyice saçmaladılar hep aynı konular üzerinde işleniyor cenk bence nedim için kendini suçlamamalı çünki çocuktu kızıl şeytan şeniz hep onu yönlendirdi hiç akıllanmıyor torununu öldürdü ama hala kötülükten vazgeçmiyor,final zamanı geldi bitmeli artık sürüklemiyor

 42. Biri dedi ki:

  Dizi bitmesin ceren karakterinde şeniz (kızıl) karakteride cemre karakteride diziye heycan veriyor oyuncu çıkarılmasın özellikle kişi değişimi hiç olmasın aynı kişiler ile devam edilsin dizi bitmesin final olmasın uzun bi dizi olsun ztn güzel diziler bitiyor hep yeter xari bu bitmesin xitirmeyin ayrıca yasak elma da bu dizi kadar çok güzel her ikiside sevilerek ve merakla izlenen dizi bu diziyi de bitirmeyin lütfen

 43. Sjsjsjsös dedi ki:

  Zalim İstanbul dizisi bitmesin, erken final olmasın dizi sezon sonuna kadar devam etsin

 44. Özlem dedi ki:

  Bence nedim ve cemre👍

 45. Harika bir dizi her hafta iple çekiyorumm inşh bitmez dedi ki:

  Harika bir flimm haftaları iple çekiyorum inşh bitmez

 46. çiçek hazal dedi ki:

  o kadar sıkıdık cemrenın nedım saplantısından çıkarın artık su an evli ve diiz i değişmiş durumd a artık ceneke yakınlaştırın

 47. SİMAY♥BAHAR dedi ki:

  Çok seviyordum diziyi ama şimdi diyil Cemreyi çok melek gibi tutuyorlar Cereni düşürüyorlar Sırma hanım ne yaptığını bilmiyor

 48. Elif dedi ki:

  Lütfen final yapmasın severek ailece izliyoruz tşkler

 49. çiçek hazal dedi ki:

  cen k ve cemre artık gerçekten beraber olsun gerçketen ask izleyelim

 50. Hatice dedi ki:

  Final yapmasın lütfen çok seviyorum

 51. Hatice dedi ki:

  Cenk e bayılıyorum Nedim de karısını sevsin kızıl cadı yı halt edip kızların annesi de evlenebilir 🤭

 52. Feride dedi ki:

  Bu diziyi Agah Beyin karısnın rolü yerle bir etti eşinin arkasından bu kadar oyun çevirebilmesi adamı aptal yerine koyması vs flim şenizin yaprıklarının ortaya çıkarılarak devam etmesli Agah şenizi boşamalı mutlu bir şekilde ilerlemeli yoksa kimse seyretmeyecek yada herşey ortaya çıkaın ve final olaun uzattıkça konu saçmalıyor kısa ve mutlu son akıllarda böyle kalsın

 53. nahabe dedi ki:

  Ben gercekten dizinin devam etmesini istiyyorum zalim istanbul cok guzel bir dizi anlami guzel ve cok maniali bir dizi anlayan anliyo anlamayan anlamiyo ve kalk sin diyo ama kalk masin ben co k seviyom

 54. Guljeren dedi ki:

  Diziye bayiliyorum heyecanla bekliyorum oyuncularyn hepsini seviyorum nedim cemre cok iyisiniz

 55. Anonim dedi ki:

  cemre ve cen k nedimi iyileştırmek i.çin oyuna basladılar evli olarak ve yakıştılar gerçeten ask olursa iyi olur dizi çiftleri arasında yakısan bir çift zaten dizi devamli intıkam kavga boyle birb ask iyi olur

 56. Özlem dedi ki:

  Final.yapmasin eğer final.olursada cenk cemre tutkulu.bir aşk olsun nedimle cemre olmaz çünkü senarist zorla cemreyi nedime yakistiliyor al retinglerde böyle yerde olur aşk ask istiyorum.

 57. Zalim İstanbul dedi ki:

  Lütfen kaldırılmasın ben çünkü severek izliyorum cemre ve cenke bayılıyorum

 58. seda dedi ki:

  çok güzel bir dizi
  final yapmasın

 59. Anonim dedi ki:

  Lutfen final yapmayin.cok guzel dizi

 60. Olcay dedi ki:

  Zalim İstanbul dizisini büyük sabırsızlıkla bekliyoruz ve çok seviyoruz lütfen final yapmayın

 61. Uğur dedi ki:

  Finale Hayır…..

 62. Neda dedi ki:

  Final yapmasin izledigim ve begendigim diziler arasinda

 63. Ezgizem dedi ki:

  Bencede bitmesin en cok sevdiyim diziller arasinda yer almakta bitmesin zevkle izlediyimiz bir dizi finalle hayirrrr

 64. Anonim dedi ki:

  Bencede bitmesin en cok sevdiyim diziller arasinda yer almakta bitmesin zevkle izlediyimiz bir dizi finalle hayirrrr

 65. cagil dedi ki:

  bence böyle güzel heyecanla merakla beklediğimiz diziler devam etmeli sebebi ne olursa

 66. Ferrahnaz dedi ki:

  Zalim istanbul izlemek için iple çektigim diziler arasında lütfen bitirmeyin oyunculardan bahar şahini diziden çıkarabilirsiniz gerçekten oynadığı krakter sinir bozucu yani olmasada olur siz anladıniz inşallah uzun soluklu bir dizi olur final olmasın.

 67. Özlem dedi ki:

  Bu dizi bitmesin final.yapmasin cenk cemre aşkı olsun lütfen

 68. Eda dedi ki:

  Hayir kesinlikle bitmemeli bu dizi bitmesin final yapmasin nooolur

 69. GÜL SAĞLAM dedi ki:

  KESİNLİKLE FİNAL YAPMASINI İSTEMİYORUM PAZARTESİYİ İPLE ÇEKİYORUM.

 70. Fatma dedi ki:

  Dilimizin kesinlikle final olmasını istemiyoruz gidin başka dusuk reytingli dizileri final yapın dizimizden uzak durun kış kış ugtasmayinnn dizimizle biz dizimiİn final falan yapmasını istemiyoruz çünkü anlayabilmissinizdir umaraim

 71. dogukan dedi ki:

  devam etsin ya daha yeni başladı zaten lütfen reyting iyi hazirana kadar yani 50 bölüme kadar sürsün

 72. Anonim dedi ki:

  Kötü bitsin yada biraz gerçekçi olsunlar bu ne ya entrika saçma

 73. Anonim dedi ki:

  Bitsin çok saçmaladılar bu ne ya kızıl kadin entrika peşinde ahlaksız rezil kocasi mal olsa anlar bu kadar entrikayı birde iş adamı cemre uyuzmu uyuz bu nasıl bir karekter biraz sevimli olsun her seyi o biliyor tiripli küçük kız kardeşi ayrı manyak hiç bir şeyden korkmuyor ulu orta cenk cenk diye yanıyor bu nasıl tuhaf bir filim başta eh işte dedim gece tekrarını gösteriyor uykulu uykulu seyrettim bitsin yada biraz gerçekçi olsunlar

 74. Zulfiyya dedi ki:

  Cok sevdiyim bir Dizi bitmesin Lütfen teshekkür edirem