Zalim İstanbul Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarihi)

29.07.2019
160

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul dizisi yeni sezona ne zaman başlayacak, hangi tarihte yayınlanmaya başlayacak ikinci sezon oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz sezon pazartesi günleri yayına başlayan Zalim İstanbul dizisi gerçekten beklentilerin üzerine üzerine çıkarak çok yüksek bir reyting oranına ulaştı. Zalim İstanbul dizisinin bu başarısı, ikinci sezonda devam etmesine imkan tanıdı.

Zalim İstanbul yeni sezon başlama tarihiZalim İstanbul Dizisi Yeni 2. Sezon Tarihi

Yeni sezonda yine Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak, hangi tarihte kesin olarak başlayacak merak ediliyor. Bizde bu konumuzda kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanacak olan Zalim İstanbul dizisinin ikinci sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağına ve yeni sezona alt dizinin hangi tarihte kesin olarak başlayacağını yazacağız.

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon çekimleri 28 Temmuz 2019 Pazar günü başladı. Zalim İstanbul dizisinin ağustos ayı boyunca sürecek olan ikinci sezon çekimleri eylül ayında dizinin başlamasıyla devam edecek. Bize gelen son bilgilere göre Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonu 2 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak. Geçtiğimiz sezon mayıs ayı sonunda bütün diziler final yapmış ve haziran ayına hiçbir dizi kalmamıştı, bu yüzden yeni sezonda diziler bir yada iki hafta erken başlayacak. Zalim İstanbul dizisi’de de normalde okulların başladığı hafta başlaması gerekirken, iki hafta erken başlayarak 2 Eylül 2019 tarihinde ikinci sezona merhaba diyecek.

Zalim İstanbul dizisinin 2. sezon başlama günüZalim İstanbul Dizisi Yeni 2. Sezon Başlama Tarihi 2 Eylül 2019

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul dizisi Kanal D’nin geçen sezonki dizi hüsranından sonra ayakta kalan dizilerden biri olmuş ve ikinci sezona devam etme kararı almıştı. Bildiğiniz gibi geçen sezondan bu sezona Kanal D de sadece Zalim İstanbul ve Arka Sokaklar dizisi kaldı. Leke dizisi de almış olduğu kararla sezon finali yapmasına rağmen yayından kaldırıldı.

Yeni 2. sezon için hummalı bir çalışmayla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Zalim İstanbul dizisi yapımcılığını Avşar Film üstleniyor ve kadrosunda oldukça yetenekli oyuncular bulunuyor. Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur, Mehmet Ozan Dolunay, İdris Nebi Taşkan, Berker Güven, Simay Barlas ve Bahar Şahin gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Zalim İstanbul dizisi Kanal D ekranlarında bu sezonda, pazartesi günleri kaldığı yerden devam edecek.

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon hakkında bilgilerZalim İstanbul Yeni Sezonda Reytinglerini Artıracak mı?

Geçtiğimiz sezon pazartesi günleri, söz ve çukur gibi dizilere kafa tutan, hatta Yasak Elma dizisini reytinglerde geride bırakan Zalim İstanbul dizisi bu sezonda kadrosunu güçlendirerek devam etmeyi planlıyor. Zalim İstanbul dizisinin kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları ve diziden çıkan oyuncuları sizlere ayrıca yazacağız ve Zalim İstanbul dizisine gelen giden oyuncular başlığı adı altında sizlere sunacağız. Zalim İstanbul yeni sezonda Söz dizisinin de olmayacağını düşünürsek reytinglerini artırabilir, ancak yeni bazı takviyeler de şart görünüyor.

Zalim İstanbul Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Zalim İstanbul yeni 2. sezon tarihi belli olduAyrıca Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda nerede çekiliyor Zalim İstanbul dizisinin çekimleri yeni sezonda hangi semtlerde yapılıyor, Zalim İstanbul dizisinin ikinci sezon şarkıları müzikleri gibi soruları sizlere cevaplandıracağız yeni konularımızla. Zalim İstanbul dizisi 2019 2020 sezonunda Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. Yeni sezonun başlama tarihi, eğer büyük bir değişiklik olmazsa 2 Eylül Pazartesi günü olarak belirlendi. Haftada 6 gün yoğun bir tempoyla Zalim İstanbul dizisinin ikinci sezon çekimleri devam ediyor.

Zalim İstanbul Yeni Sezon Çekimleri ve Tanıtım Fragmanı:

Sizlerde Zalim İstanbul dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığına ve oyuncularla nasıl görüşebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız lütfen Zalim İstanbul dizisinde nasıl oyuncu olunur Zalim İstanbul dizisinin çekildiği sette nasıl gidilir? sorularına yanıtlarımızı okuyunuz. Ayrıca Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı çıkar çıkmaz, sizlere birçok konuda haberler sunmaya devam edeceğiz. Kanald’de yayınlanacak olan Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon çekimleri bittikten sonra tanıtım fragmanı için özel bir video hazırlanıyor, bu videoda sizlere Zalim İstanbul dizisinin yeni sezondaki çekimler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Zalim İstanbul dizisi yeni seozn başlıyorZalim İstanbul dizisi 2. sezon kesin başlama tarihi belli oldu:

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezona ne zaman başladığına bir kez daha cevap vererek konumuzu tamamlamak istiyoruz. Geçtiğimiz sezon pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul dizisi, eğer büyük bir değişiklik olmazsa 2 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezona merhaba diyecek. Sizlerde Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Zalim İstanbul yeni sezonda bakalım ayakta kalabilecek mi umduğu reytingleri almaya devam edecek mi?

Ayrıca Zalim İstanbul dizisinin ikinci sezon beklentilerinizin yorumlarla aşağıya yazabilir. Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosu ve yeni gelen oyuncular hakkındaki fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. 2 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezona başlayacak olan Zalim İstanbul dizisine yeni sezonda başarılar dileriz. Dizioyuncu.Com

Zalim İstanbul Erken Final mi Yapacak? Neden Yayından Kaldırıldı?

Not: Zalim İstanbul dizisinin yeni 2. sezon başlama tarihi büyük ihtimalle 9 Eylül pazartesi günü olacak. Daha önce 2 Eylül 2019 tarihi verilmişti ancak dizinin diğer diziler ile başlayacağı ve büyük bir ihtimalle 9 Eylül 2019 tarihinde yayına başlayacağı bildirildi.

https://www.youtube.com/watch?v=w3IW0G1Y3ao

YORUMLAR

  1. Exa dedi ki:

    Atv bu sezon pazartesiyi es geçmeyecektir
    Diriliş,SAK veya Yalnız kurt

  2. Abc dedi ki:

    Dizi yokluktan seyrediliyor bence. Bu ne sadece sapıklık kötülük entrika. Hep aynı terane.