Zalim İstanbul Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

13.05.2019
399

Bu konumuzda Zalim İstanbul Dizisi Ne Zaman Bitecek, Zalim İstanbul Kaçıncı Bölümde Final Yapacak bitecek? sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul Dizisi ne zaman bitecek kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final yaparak ekranlara veda edecek gibi meraklı sorular izleyiciler tarafından gelince biz de bu sorulara cevap vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Bu içerikte Zalim İstanbul Dizisi ile ilgili tüm detayları sizlere sunmaya çalışacağız.

Güncelleme: (16 Haziran) Zalim İstanbul Dizisi 41. bölümü ile 22 Haziran pazartesi günü devam edecek. Zalim İstanbul dizisi son bölümler oldukça heyecan içinde geçecek. Erken final değil ama dizinin 29 Haziran pazartesi günü yayınlanacak olan Zalim İstanbul’un 42. bölümü ile final yapacağı öğrenildi. Zalim İstanbul kesin final tarihi: 29 Haziran pazartesi 42. Bölüm..

Zalim İstanbul dizisi reytingleri nasıl dizi biter mi

Zalim İstanbul Dizisi kaç bölüm sürecek?

Pazartesi günleri yayınlanmakta olan ve Kanal D ekranlarının bu sezon belki de tutan tek dizisi olan Zalim İstanbul hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile oldukça ilgi odağı oldu. Reyting sonuçları ile beklenmedik bir izlenme oranı yakalayan dizi bu sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan ve en çok reyting alan dizilerden birisi oldu. Zalim İstanbul Dizisi 8.Bölümü ile 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek. Sezon finalinin 27 Mayıs Pazartesi günü 9. bölüm bile olacağı belirtildi. Zalim İstanbul Dizisi için kesin olarak bir bölüm sayısını söylemek çok zor olacaktır.

Çünkü bazı diziler 3-4 bölümde erken final yapıp ekrana veda ederken bazı diziler ise uzun soluklu oluyor ve 2-3 sezon hatta 4 sezon bile sürdüğü oluyor. Aldığımız bilgilere göre Zalim İstanbul Dizisi yapımcısıyla sezon sonuna kadar ön sözleşme imzalanmış ve 9. bölümden sonra yeni sezona 10. bölüm ile başlayacak olan dizi 25 bölüme kadar sözleşmesi olduğu için en az 25 bölüm sürecek diye tahmin ediyorum. Daha sonra reytinglerine bakılarak Zalim İstanbul Dizisinin sezon sonuna kadar 45 bölüme ulaşması bekleniyor. Ancak yukarıda söylediğimiz gibi dizinin reytingleri iyi giderse 2. sezonun sonunda 45 bölüme ulaşacaktır. Ancak reytingler düşmeye devam eder ise kısa sürede yayından kalkabilir erken final yapabilir. Bu gerçeği de göz ardı etmemek gerekiyor. Zalim İstanbul Dizisi kaçıncı bölümde bitecek sorusuna ise eğer ikinci sezonun sonuna kadar devam edecek olursak 45. bölümde final yaparak ekrana veda edebilir diyoruz.

Zalim İstanbul 2.sezon ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul Dizisi Reyting oranları nasıl izleniyor mu tutuldu mu?

Zalim İstanbul 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü Reytinglerine baktığımızda 5.67 total reyting alarak 4. sırada yer aldığını söyleyelim. Zalim İstanbul 29 Nisan 2019 Pazartesi günü de oldukça yüksek bir reyting almış ve 6.80 Total reyting oranı ile yine 4. sırada olmasına rağmen en yüksek reyting oranı ulaşmıştı. Bu Reyting sonuçlarına bakarak Zalim İstanbul dizisinin gelecek sezonda kesin olarak devam edeceğini ve 2. sezonda kaldığı yerden devam edeceğini söyleyebiliriz.

Zalim İstanbul dizisi reyting sonuçlarıBu sezon Kanal D birçok dizisini erken bitirmesine erken final yapmasına rağmen belkide tutan ve izlenen en iyi dizisi olan Zalim İstanbul Dizisi almış olduğu bu reyting oranları ile yerini sağlamlaştırırken gelecek sezonda pazartesi günlerinin en önemlilerinden birisi olacağını şimdiden bizlere gösterdi. Almış olduğu reytinglerden dolayı Zalim İstanbul Dizisi yapımcısını ve oyuncularını tebrik ediyoruz.

Zalim İstanbul Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranlarında devam etmekte olan Zalim İstanbul dizisinin ilk sezon 9 bölüm ile 27 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelecek 9. bölüm ile gerçekleşecek. Almış olduğu reyting oranları ile 2. sezonu garantileyen Zalim İstanbul dizisi 2. sezona ne zaman başlayacak yeni sezon tarihi belli mi gibi sorulara hemen burada yanıt vermek istiyoruz. Zalim İstanbul Dizisi yeni sezonu ile eylül 2019‘da Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin yeni sezon kesin tarihi belli olmasa da 16 Eylül 2019 Pazartesi günü başlaması tahmin ediliyor. Genellikle diziler okulların açılması ile birlikte yeni sezonlarına başlıyor.Zalim İstanbul kaç sezon sürecek

Bu yüzden Kanal D büyük bir aksilik olmaz ise 16 Eylül 2019 tarihinde Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonunu başlatacaktır. 10. bölüm ile 2. sezona başlayacak olan Zalim İstanbul dizisinin reytingleri düzenli devam ederse sezon sonuna kadar 45 bölüme ulaşacak ve 45. bölümde eğer reytingleri devam ediyorsa dizinin 3. sezon onayı beklenecektir. 2. Sezon onayı oldukça kolay olan ve almış olduğu reytingleri de pazartesi günü yayınlanan söz ve çukur dizisini zorlayan Yasak Elma dizisini sollayıp geçen Zalim İstanbul dizisi bu sezon Kanal D ekranlarındaki en başarılı dizilerden birisi oldu.

Zalim İstanbul Dizisine yeni gelen katılan oyuncular:

Zalim İstanbul dizisi sevilip tutulduğu için yaz ayları boyunca yapımcı tarafından yeni oyuncular dahil edilecek yeni transferler gerçekleştirilecektir. Zalim İstanbul dizisinden bazı oyuncular ayrılırken yeni oyuncuların da katılmasıyla dizinin kadrosu daha da güçlenecek. Zalim İstanbul Dizisine yeni gelen katılan oyuncuları ve diziden çıkan ayrılan oyuncuları yeni bir sayfada sizlere sunmak ve yeni sezonda katılacak veya ayrılacak bütün oyuncuları burada toplamak istiyoruz.

Zalim İstanbul dizisi ne zaman bitecek

Zalim İstanbul Dizisi yeni sezonda nerede çekiliyor hangi mekanlar kullanılıyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul 2. sezonda nerelerde çekilecek hangi mekanlar kullanılacak Zalim İstanbul Dizisinin setine nasıl gidebilirim diye merak edenlere ya da oyuncularla görüşmek onlarla konuşup fotoğraf çektirmek isteyenler için dizinin çekileceği mekanları ve setin kurulacağı yerleri sizlere burada haritalı ve görsel olarak sunmak istiyoruz. Ancak 2. sezon Ağustos ayında sete çıkacağı için Ağustos ayında bu bilgileri burada sizlere sunmaya çalışacağız.

Zalim İstanbul Dizisinde Nasıl Oyuncu olunur, Oyuncu olmak istiyorum?

Zalim İstanbul Dizisine yeni sezonda katılmak ve sizde figüran veya yan rollerde oynamak istiyorsanız lütfen yapımcısı ile irtibata geçerek Zalim İstanbul dizisinde oynamak istediğinizi yeteneklerinizi, daha önce herhangi bir rol aldıysanız oynadığınız diziyi kısaca söyleyiniz. Diziler sürekli yeni oyuncuları kadrosuna dahil etmek isterken ara oyunculara da zaman zaman ihtiyaç bulunmakta. Bu yüzden figüran olarak veya yan rollerde Zalim İstanbul dizisi oyuncu olarak katılabilirsiniz.Zalim İstanbul dizisi kaç bölüm sürecek

Zalim İstanbul Dizisi hem oyuncu kadrosuyla hem de ekibiyle oldukça iyi bir dizi olarak yeni sezonda kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam edecek. Sizler de Zalim İstanbul dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir oyuncular ve dizinin gidişatı hakkındaki bilgilerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Güncelleme: (16 Haziran) Zalim İstanbul Dizisi 41. bölümü ile 22 Haziran pazartesi günü devam edecek. Zalim İstanbul dizisi son bölümler oldukça heyecan içinde geçecek. Erken final değil ama dizinin 29 Haziran pazartesi günü yayınlanacak olan Zalim İstanbul’un 42. bölümü ile final yapacağı öğrenildi. Zalim İstanbul kesin final tarihi: 29 Haziran pazartesi 42. Bölüm..

Zalim İstanbul Dizisi 2022-2023 Yeniden Başlayacak Mı Yayınlanacak Mı?

Zalim İstanbul dizisi 2022 2023 sezonunda yeniden başlamayacak. Zalim İstanbul dizisi 2022 yılında yaz sezonunda yeni bölümleri yayınlanmasa da tekrar bölümleri yayınlanabilir. Kanal D de ekrana gelen Zalim İstanbul dizisi 2022 2023 sezonunda yaz aylarında tekrar bölümlerinin yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR

 1. Prenses dedi ki:

  Muhteşem bir dizi hic sıkılmadan zevkle izliyorum her bölümü muhteşem hic sıkmıyor diğer diziler gibi yapımcılara ve oyunculara teşekkür ederim

 2. Hülya dedi ki:

  İyice saçmaladılar, artık güzel bir finalle noktalansın. Şeniz sözde felç bir ton boyalı suratı inandırıcı değil.. Eminim senarist onu ayaklandırır ve planlarına devam eder. Agah hala her şeyi bilmiyor, umarım finali hakettiği gibi bitirirler. CEMRE-NEDİM, CEREN-CENK, DAMLA-CİVAN, AGAH-SEHER….. sıktılar artık bitsin.

 3. Tuğba dedi ki:

  Sizi çok seviyorum

 4. Hatice dedi ki:

  Flim güzel sma son bölumlerde sacmalamaya başladı

  CEMRE❤NEDİM

 5. demet dedi ki:

  ailece kanala kitlenip bu diziyi merak ile izlediğimiz birdizi bence uzun sürse da asla sıkılınamayacak olaylar yaşayan bir dizi

  1. Tuğba dedi ki:

   Zalim İstanbul duyyyyy bizi bu dizi bitmesin demek istedin dimi

 6. dilek dedi ki:

  bence süper bir dizi bi sonraki blümü ne olacagı tahminedemeyip merakla bi hafta beklediğimiz bir dizi lütfen uzun sürsün

 7. Handan taluy dedi ki:

  4-5 bölüm daha dayanırım bu diziye.sonrasinda ağızlarıyla kuş tutsalar izlemem.simdiden saçmalamaya başladı bile

 8. Anonim dedi ki:

  Koskoca şirketi yöneten bir adam süzme salakı oynuyor yazık ya cok da iyi bir sanatcı ikinci salakta seher aptalın önde gideni bence artık bitirin bu diziyi ve bu kadar kötü ve şeytan kadınlar nasıl bir araya gelmişler hep dört ayak üstüne düşüyorlar anlamış degilim.

 9. Ləman dedi ki:

  Muthis otesi bir dizi

 10. Sıla dedi ki:

  ZALİM İSTANBUL ÇOK GÜZEL DİZİ
  CENK💗CEMRE
  SİZİ ÇOK SEVİYORUM

 11. Anonim dedi ki:

  Bence artık final yapsin

 12. Mira dedi ki:

  Bence 45.bolume kadar devam etsın çünkü severek ızlıyorum😀

 13. melek boz dedi ki:

  dizide çok entrıka artı namusuzluk ve saçmalık dolu tadında kalsın bır an önce bıtsın

  1. Anonim dedi ki:

   Bendede artık güzel bir sonla bitsin