Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yapacak? Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Kanal D ekranlarındaki Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yapacak? Yeni sezon çok izlenmeyen Zalim İstanbul Kaçıncı Bölümde Bitecek? Reytingleri gittikçe düşmeye başlayan Zalim İstanbul erken final yapacağı haberleri doğru mu diye merak edenler için bu sayfamızda Zalim İstanbul kaç bölüm sürecek finali ne zaman olacak sorularına kesin cevaplar vereceğiz.

Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda reytingler neden düştüZalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Zalim İstanbul dizisi son almış olduğu reyting oranlarından sonra erken final yapar mı kaçıncı bölümde final yapacak neden reytingleri düşmeye başladı gibi sorular art arda gelmeye başladı. Çünkü son reytingler beklenmedik oranda düşük geldi. Bizde bu konumuzda zalim İstanbul dizisinin reytingleri neden düştüğünü ne zaman final yaparak biteceğini açıklamaya çalışacağız. İşte reytinglerdeki büyük düşüşün nedenleri:

Zalim İstanbul dizisi 9 Eylül 2019 Pazartesi günü ikinci sezonuna başladı. İlk sezonda oldukça yüksek seyreden reyting oranları 2. Sezonun ilk bölümünde almış olduğu 5.3 Total reyting oranı ile izleyenlerin oldukça memnun kaldığı bir bölüm geride kalmıştı. Ancak beklenmedik bir hafta geçti ve yeni sezonun 2. haftasında Zalim İstanbul dizisi 16 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni sezon ikinci bölüm de almış olduğu reyting oranları ile herkesi şaşkına uğrattı. Çünkü Zalim İstanbul dizisi 16 Eylül Pazartesi günü sadece 3.4 oranında Total reyting alabildi.Reytinglerin bu kadar düşmesi Zalim İstanbul dizisi erken final yapar mı sorusunu da beraberinde getirdi. Çünkü dizileri bitiren tek büyük faktör reyting alamaması..

Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi YapacakZalim İstanbul dizisi yeni sezonda reytingler neden düştü?

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonda reytinglerinin düşmesinin birkaç sebebi var. Geçtiğimiz sezon yüksek reyting alan Zalim İstanbul dizisi yeni sezonun 2. haftasında hem çocuk dizisi ile hem yasak Elma dizisi ile hem de sezona yeni başlayan çukur dizisi ile reytinglerde yarışmak zorunda kaldı. Trt ekranlarındaki Vuslat dizisini ve ATV ekranlarında ki canevim dizisinin saymıyoruz bile. Kısacası bu kadar çok dizi ile rekabet etmekte zorluk yaşayan Zalim İstanbul dizisi reytinglerinin 3.4 oranına kadar düşmesi dizinin geleceği açısından oldukça zor bir sürecin başladığını gösteriyor. Bu kadar düşük reytingler ile dizi ne kadar devam edebilir ki?

Diğer yandan Zalim İstanbul dizisinin geçtiğimiz sezona göre çok fazla değişen bir durumun olmadığı ve diziyi izleyenlerin yeni sezondan beklentisinin pek kalmadığını fark eden izleyiciler dizi izleme keyfini Zalim İstanbul dizisinde değil başka dizileri izleyerek gidermeyi tercih ettiler. Zalim İstanbul dizisinin reytingleri bu oranlarda kalır mı yoksa daha da aşağılara düşer mi zamanla göreceğiz ancak görünen bir gerçek daha var ki yeni sezondaki dizilerin başlamasıyla geçtiğimiz yıl saman alevi gibi reytingleri parlayan Zalim İstanbul dizisinin 2019-2020 sezonunda çok güzel ve kısa süre sonra erken final haberlerinin sosyal medyada ve ulusal haber sitelerinde çıkacağını şimdiden söyleyeyim. Bu arada Zalim İstanbul Nerede çekiliyor merak edenler Tıklasın >>Zalim İstanbul Yeni 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Çekim Yerine Nasıl gidilir?

Zalim İstanbul Kaçıncı Bölüm final yapacakZalim İstanbul dizisi 12. bölümü ile 23 eylül 2019 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Ancak bu gidişle dizinin 20. bölümüne ulaşamayacağını söylemek zor olmasa gerek. Çünkü dizide bakmayı gerektirecek çok fazla ilgi çekici ve geçen sezondan farklı sahneler bulunmuyor. Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yapacak? sorusuna büyük ihtimalle evet erken final yapması kaçınılmaz diye yanıt verebiliriz.

Zalim İstanbul Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek final yapacak?Zalim İstanbul dizisi kaçıncı bölümde bitecek final olacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek final olacak sorusuna kesin bir yanıt vermek gerekirse dizilerin ömrü ve final tarihleri genellikle dizilerin aldığı total reytinglerle birlikte belirleniyor. Bu kötü gidiş devam ederse 4-5 bölüm sonra dizinin erken final yapabileceğini en fazla 20. bölüme kadar dizinin sürebileceğini şimdiden yazalım. Zaten kanal D reytingleri düşen dizilere pek sabır gösteremeyen bir kanal olduğu için dizinin reytingleri bir kaç hafta daha düşmeye devam ederse dizinin ipi Kanal D tarafından çekilecektir. Bizim tahminlerimize göre dizi 20. bölümü zor görecek gibi duruyor. Yani Aralık ayını görmesi Zalim İstanbul dizisi için bir mucize olacak reytingler düşmeye devam ederse.  Zalim İstanbul Tekrarları ne zaman? Tıklayın >>Zalim İstanbul Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Zalim İstanbul Dizisi Kaçıncı Bölümde BitecekZalim İstanbul dizisi erken final yapmadan kurtulabilir mi?

Kurtulabilir, dizi eğer senaryo olarak toparlanır izleyicilerin beklentileri doğrultusunda düzenlemeler yapılır ve yeni takviye oyuncular diziye dahil olursa Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda reytinglerini toparlayabilir. Yasak Elma dizisi sürekli yeni isimleri kadroya katarak yoluna devam ediyor ve kısmen başarılı da oluyor. Zalim İstanbul dizisi de reytinglerde yeniden yükselişe geçmek ve erken finalden kurtulmak istiyorsa mutlaka bir şeyler yapmalı yapımcı ve senarist..

Bu konumuzda Zalim İstanbul Dizisi Erken Final mi Yapacak? Kaçıncı Bölümde Bitecek? sorusuna cevap aradık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Cennet dirik

    Bizlerde severek izliyoruz ama hep aynı kısır döngü gibi Şeniz in kötülükleri artık olamaz dedirtiyor en iyisi final yapsın seyirci sıkıldı artık

  2. dizi depresyondan cikarsa izlenir. icimiz karardi hep ayni olaylar zalimlik zulum haksizlik gozyasi ezilme

Etiketler