Zahide Yetiş Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? 2020-2021 Devam Edecek mi?

Bu konuda Zahide Yetiş Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? 2020-2021 Sezonu Devam Edecek mi? Sorularına yanıt vereceğiz. Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 9.30 da ekrana gelen Zahide Yetiş programı 6 Nisan tarihinden itibaren yayınlanmayacak. Ülkemizde ve tüm dünyada görülen coronavirüs vakalarının artması ile birlikte birçok televizyon programı ve dizisi yayınına ara verdi.

zahide yetiş ne zaman başlayacak 2020 2021Zahide Yetiş Bitti mi Neden Yayınlanmıyor?

Ünlü sunucu Show TV de yayınlanmış olduğu Zahide Yetiş programına bir süreliğine coronavirüs tedbirleri kapsamında askıya aldı ve canlı yayın artık yapılmayacak. Coronavirüs etkisi geçene kadar sürecek olan Zahide Yetiş programından canlı yayın yasağı ülkemizdeki tehdit ortadan kalkana kadar devam edecek. Uzun süredir canlı yayına devam eden Zahide Yetiş yapmış olduğu açıklama ile 6 nisan 2020 pazartesi gününden itibaren programının canlı yayın olmayacağını duyurdu.

Yapımcı şirketi global medya tarafından açıklanan bilgiye göre Zahide Yetiş 6, 7, 8, 9 ve 10 Nisan 2020 tarihlerinde program yapmayacak. Daha doğrusu Zahide Yetiş Corona virüs tehdidi ülkemizden gidene kadar yeni bölüm ekrana getirmeyecek. Merak eden izleyicilerimize şimdiden duyurmuş olalım. Peki asıl merak edilen soru Zahide Yetiş yeni bölümler ne zaman yayınlanacak.

6-7-8 Nisan Zahide Yetiş programı neden yokZahide Yetiş yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek?

Ünlü sunucu Zahide Yetiş programında sağlıktan güzelliğe spordan diyete kadar her türlü konuda bilgiler paylaşıyor ve Mustafa Karataş Hoca cuma günleri canlı yayına çıkarıyordu. Zahide Yetiş’in Show TV’de ekrana getirdiği ve global yapım tarafından hazırlanan program belirsiz bir süreliğine ekrandan kaldırıldı. Ancak bu belirsiz sürenin Corona virüsü etkisi ülkemizden gidene kadar olduğu aşikar. Eğer virüs tehdidi ülkemizden giderse Zahide Yetiş Ramazan ayında yeniden Show TV’de program yapmaya ve canlı yayında izleyicinin karşısına çıkmaya devam edecek.

Güncelleme; Zahide Yetişle programı 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren Show TV ekranlarında yayınlanacak. Zahide Yetiş’le Türkiye’nin en ilginç konuları, en çarpıcı hayat hikayeleriyle, alanında saygın doktorları ve uzman konuklarıyla Ramazan Bayramı sonrası 1 Haziran’da seyircisiyle buluşuyor!

zahide yetiş programı neden yayınlanmıyorZahide Yetiş 2020/2021 Sezonu devam edecek mi?

İzleyicilerin merak ettiği sorulardan birisi de Zahide Yetiş programı Corona virüs nedeniyle ara verdi ancak gelecek sezon program devam edecek mi? Öncelikle Zahide yetiş’in oldukça sevilen bir sonucu olduğunu hemen belirtelim. Ekranda yeri hazır olan Zahide Yetiş kesin olarak 2020-2021 sezonunda da Show TV’deki programına devam edecektir. Ancak olağanüstü bir durum olursa veya beklenmedik bir gelişme olursa yine bu sayfada sizlere duyuracağız.

Zahide Yetiş 6-7-8-9-10 Nisan 2020 tarihlerinde Neden Yok?

Zahide Yetiş programı 6-7-8-9-10 Nisan 2020 tarihlerinde Neden Yok? Cevap: Koronavirüs nedeniyle Global yapım bir süre canlı yayınlarına ara verdi.

Zahide Yetiş Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? 2020-2021 Sezonu Devam Edecek mi? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir konu hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Merak edenler ve ulaşmak isteyenler için >> Zahide Yetiş iletişim WhatsApp telefon numarası

Etiketler