Zahide Yetiş 2020-2021 Ne Zaman Başlayacak?

Zahide Yetiş 2020-2021 Ne Zaman Başlayacak? Zahide Yetiş yapım şirketi olan Global Medya Koronavirüs sebebiyle seti durdurduğunu sosyal medya hesabından açıklamıştı. Ev hanımları Zahide Yetiş izleyicileri programın tekrar ne zaman başlayacağını merak ediyorlar. Zahide Yetiş uzun yıllardır Show TV ekranlarında programını yayınlıyor ve seyircilerin adeta kardeşi gibi samimi tavırları ile herkesin beğenisini kazanıyor.

Zahide Yetiş şimdilik virüs sebebiyle ekranlara ara verdi ancak virüs tehdidi bittiği anda televizyondaki yerini alacaktır. Koronavirüs tehdidi mayıs haziran ayına devam ederse çekimler devam etmez. Ancak haziran ayında sezon finalleri olacağı için muhtemelen yeni sezon başladığında yani eylül ayında ancak tv ekranlarında göreceğiz dizi ve programları. Zahide Yetiş yaz sezonunda program yapmaz diye düşünüyoruz çünkü herkes evde o kadar çok bunaldı ki virüs tehdidi bittiği takdirde evde kalıp tv izlemek yerine herkes başka aktiviteler bulacaktır.zahide yetiş yeni sezonu ne zaman başlayacak

Zahide Yetiş 2020-2021 Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme; Zahide Yetişle programı 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren yaz ayları boyunca ekranda kalacak. Yaklaşık 2 aydır yayınlanmayan program bu sezonda ara  vermeden yayınlanmaya devam edecek. Zahide Yetişle 1 Hazirandan eylül ayına kadar Show TV ekranlarında olacak.

Zahide Yetiş yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve seyirci tarafından çok beğeniliyor. Sabah saatlerinde yayınlanan Zahide Yetiş çoğunlukla kahvaltı arkadaşımız oluyordu. Programda yer verdiği değerli bilgiler sayesinde yeni bilgiler öğrenirken yemek tarifleriyle mutfak menümüzü genişletiyoruz. Programda ihtiyacı olan insanlara yer veren Zahide Yetiş onların ihtiyaçlarına yönelik doktorlarla görüştürüp bir çok insanın da derdine derman olmaya çalışıyordu. zahide yetiş 2020 2021 sezonu başlama tarihi

Zahide Yetiş 2020-2021 sezonunda ne zaman başlayacak diye merak ediyoruz. Bunun için resmi bir açıklama yer almasa da biz tahminimizi yazalım. Bu konuda sizlerde yorum kısmına yorumlarınızı yazarsanız seyirciler olarak düşüncelerimizi paylaşabilirsiniz. Zahide Yetiş programı 2020-2021 sezonunda muhtemelen eylül 2020 de başlar. Çünkü bu virüs tehdidi ülkemizi kolay kolay terketmeyeceğe benziyor. Mayıs ya da haziran ayında bu virüs tehdidi bitse bile programların sezon finali tarihlerine denk geleceği için bu ara devam edecektir ve eylül ayına kadar ara verilmiş olacaktır.

Zahide Yetiş programı 2020-2021 yeni sezonuna eylül ayında başlayacaktır diye tahmin ediyoruz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Zahide Yetiş programını yaz sezonunda izlemek ister misiniz yoksa mayıs ya da haziran ayında başlasın mı? Zahide Yetiş programı yaz sezonunda yayınlanırsa izler misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Avatar severek izliyorum başlasın programı

    Ben Zehra zahıde hanımı çok seviyorum severek izlıyom inşallah başlarda kuvuşuruz

  2. mehrabalar ben koyu zahide yetiş hayranıyım,ve gerçekten ben zahide yetiş programını severek izliyorum fakat bu sezon zahide yetiş programı nerede yayımlanacak,show tv de yeni programlar var fakat zahide yetiş olmayacakmı?peki olmayacaksa hangi kanalda olacak bizi bu konuda aydınlatırsanız beni çook sevindirirsiniz.İnşalllah programı yayından kalkmamıştır.çünkü zahide ablam çok güzel program sunuyordu.Umarım öyle bir şey yoktur.Allah hepimizi corona virüsten korusun,tabiki sizide korusun zahide ablacığım,inşallah yeni sezonda görüşmek üzere gözünüze yaş ayağınıza taş nazar değmesin size kendinize çook iyi bakın allaha emanet olun.hüşçakalın:Gizem Koçak.

  3. Evdeyiz nereye gidecek insanlar.. hem salgın korkusu hem para kazanamamış olmak tatil yok evdeyiz.. keşke prg yapsalar

Etiketler