Zaferin Rengi Filmi Oyuncuları, Kadrosu ve Konusu

Zaferin Rengi filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Başarılı yapımcı ve yönetmen Abdullah Oğuz yıllardır bu filmin hayalini kurmaktaydı. Abdullah Oğuz‘un patronu olduğu ANS Film imzalı Zaferin Rengi filminin hazırlıkları devam etmektedir. Titizlikle çalışılan Zaferin Rengi filminin çekimlerinin 2 ay süremesi bekleniyor. Özellikle Fenerbahçe’li taraftarlar Zaferin Zengi filminin oyuncularını ve konusunu merak etmiştir. Bizlerde bu konumuzda Zaferin Rengi filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Zaferin Rengi Filmi Oyuncuları

Zaferin Rengi Fenerbahçe Filmi Oyuncu KadrosuCast çalışmaları devam eden filmin başrol oyuncuları belli olmuştur. Fenerbahçeli oyuncumuz Kubilay Aka, Zaferin Rengi filminin erkek başrol oyuncusudur. Film de Kubilay Aka’ya güzel oyuncumuz Gülper Özdemir eşlik edecektir. Ancak filmin başka belli olan oyuncusu yoktur. Bizler de dolayısıyla Zaferin Rengi filminin başrol oyuncuları yakından tanıtacağız. Daha sonra kadroya başka bir isim dahil olunca sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Kubilay Aka – Galip Kulaksızoğlu

Fanatik Fenerbahçeli oyuncumuz Kubilay Aka, Zaferin Rengi filminin erkek başrol oyuncusudur. 27 Nisan 1995’te İstanbul’da dünyaya gelen Kubilay Aka Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Havaalanı Yönetim bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Vatanım Sensin dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz Özellikle Çukur dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Aşk 101 dizisiyle kariyerinde ki çıkışı devam ettiren popüler oyuncumuz en son Dokuz Oğuz dizisinde başrolü oynamıştır. Zaferin Rengi Filmi Oyuncuları Kubilay Aka

Gülper Özdemir – Peyker

Zaferin Rengi filminin kadın başrol oyuncusu Gülper Özdemir, 18 Kasım 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Main University of Applied Scienes/International Business School’da eğitimini tamamlayan Gülperi Özdemir Almanya’da birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. Ülkemizde yer aldığı ilk projesi Medcezir dizisi olan oyuncumuz özellikle Meleklerin Aşkı dizisinde ki performansıyla tanınmıştır. Gülper Özdemir daha önce Tutsak, Kara Yazı, Kıbrıs Zafere Doğru, Gül Masalı gibi projelerde de yer almıştır.Zaferin Rengi Filmi Oyuncu Kadrosu Gülper Özdemir

Zaferin Rengi Filmi Konusu

Büyük ilgi görmesi beklenilen Zaferin Rengi filminin konusu da merak edilmiştir. Zaferin Rengi filmi 1918 – 1923 yılları arasında geçmektedir. Filmde işgal altında olan İstanbul’da düşmana karşı direnişi, futbol maçlarının üzerinden etkileyici bir şekilde anlatılacaktır.

Fenerbahçe filmi Zaferin Rengi filminin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: